Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: Adas, z tego co zauważyłem to jest dosyć sprężyste, miało pneumatyka i opcję comfort/sport ale chyba tak jak w Audi jest Select Drive, kubły fajne z masażem i dynamicznym bocznym podparciem, oczywiście skóra, oświetlenie super fajne, 2 razy lepsze niż w Audi, pytanie czy porównywać E klasę z A4 czy A6, myślę że, jest pomiędzy nimi, ta którą jeździłem to wersja Avantgarde, jedynie silnik mnie negatywnie nastawił i automat który tak jakby dziwnie szarpał autem, auto miało 27 tkm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

znowu przed Blindem, yes,yes,yes

hehe nie tym razem, dzis ja bylem pierwszy :tongue4:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 08:44_________________________________________________

cześć :hi: :hi:

ja też chyba :naughty::decayed:

czesc Adamie i tobie tez sie nie udalo :naughty:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 08:45_________________________________________________dzis niedziela a ja musze do roboty, padam na r...... :confused4:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 08:51_________________________________________________i tak do wtorku :disgust:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 08:52_________________________________________________spidalam , milego dzionka zycze[br]Dopisany: 29 Sierpień 2010, 08:52_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo kupują wanny i te inne sprzęty, wczoraj wnosiłem nida gips 120x300 na 5te piętro, po 2giej się poddałem 5 kolejnych wniósł płytkarz, ma facet niezłą formę, już nie mówię o wnoszeniu 800 kg płytek na 1wsze piętro :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, co tam? :)

w porządeczku, obudziłem się żeby pobiegać, a tu leje :disgust: ale ogólnie pozytywnie, a u Ciebie? :wink4:

u mnie nie pada jeszcze... a ja obudziłam się bo Przemek ma wyjazd i ktoś musi zrobić śniadanko i na wyjazd kanapki, mam tylko nadzieję że nie będzie nocował na montażu... a tak poza tym to nie jest źle o ile mi się zmów komp nie wywali albo forum :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie pada jeszcze... a ja obudziłam się bo Przemek ma wyjazd i ktoś musi zrobić śniadanko i na wyjazd kanapki, mam tylko nadzieję że nie będzie nocował na montażu... a tak poza tym to nie jest źle o ile mi się zmów komp nie wywali albo forum :gwizdanie:

czuć już jesień w powietrzu niestety... forum cuduje ostatnio nieźle :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesień idzie i to szybko, jak w nocy zaczyna być po 10-13 stopni to zaczynam sie martwić o zlot :gwizdanie:

chociaż w Bukowinie było zimniej i nikt nie narzekał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesień idzie i to szybko, jak w nocy zaczyna być po 10-13 stopni to zaczynam sie martwić o zlot :gwizdanie:

chociaż w Bukowinie było zimniej i nikt nie narzekał :decayed:

dacie radę, ważne żeby było czym się rozgrzać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobly :hi:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 07:43_________________________________________________no wczoraj to sie nie wysililiscie ze skrobaniem na forum :cool1:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 07:46_________________________________________________nie tylko u was jest taka podla pogoda, u mnie tez leje :confused4:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 07:47_________________________________________________dopijam kawke i zaraz spidalam do pracy :disgust:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 08:08_________________________________________________myslalem ze we wtorek tyranina od rana do wieczora sie skonczy, mylilem sie :wallbash:. to potrwa jeszcze z tydzien. padne chyba na rylo :sick3:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 08:10_________________________________________________czesc Anka, co sie tak skradasz? :wink4:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 08:11_________________________________________________uciekla :confused4:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 08:14_________________________________________________no to i ja spadam[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 08:14_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 08:15_________________________________________________narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...