Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

to co z tym piatkiem 1.10 bo nie wiem jak przyjeżdżać :mysli:

przepraszam najmocniej :cool1: już podmieniam... :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 08:52_________________________________________________ankietę tez poprawiłem bo była niekompletna :naughty:

a godzina 16ta .. hmmm ostatnio wolę wcześniej zacząć i wcześniej skończyć ... wtedy rano zdrowy człowiek wstaje :)[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 10:56_________________________________________________----

Cross ... by Neonówka

Kabaret NeoNówka - Polacy Pod Krzyżem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

cześć :hi:

Pepin zgadza się do lasu piękna sprawa pójść na kilka godzin ... bardzo lubię :naughty:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 11:05_________________________________________________

dokładnie :) dzisiaj otwarcie stadionu ....nawet fan Kolejorza - Trzeniu przybył :evil: :evil:

właśnie wróciłem :wink4:

idę spać , jak wstanę to napiszę kilka słów o stadionie

8 wlepek Wisły zostało na krzesełkach :decayed:

ok pozachwycasz się potem .... a za wlepki podam Cię do sądu :decayed: :decayed: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do spota w piątek o 16 to my odpadamy bo znając życie będziemy kiblować w salonie do 19 jak nie do 20,a w sobote z rańca trzeba ruszyć znów do pracy i dlatego jestem za spotem w sobotę.

uważam że w piątek większość z nas pracuje do 15 albo do 16 więc i tak mało kto sie wyrobi na 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten spot to z furami czy bez jak już o 16.00? :mysli:

nie no spot wi niedzielę byłby normalnie .... czy nie ?[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2010, 18:13_________________________________________________Nikuś ale 16 to nie jest trochę za wcześnie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i raczej pasuje .... póki co Nataszka od dzisiaj antybiotyk i zapalenie oskrzeli :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jednak zrobić kręgle w sobote bo z tego co widze to dużej części nie pasuje a ja naprzyklad z chęcią bym sie przeszedł na kręgle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jednak zrobić kręgle w sobote bo z tego co widze to dużej części nie pasuje a ja naprzyklad z chęcią bym sie przeszedł na kręgle

Kurde ma wesele w sobotę... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w piątek to spotkamy się na piwko może jakiś bilard czy kręgle jeszcze... nie wiem jak Kuredu ale ja wcześniej jak na 17-18 też się nie wyrobię...

w niedziele jest tradycyjny spot o 16 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tym razem też. dzisiaj gadałem z Kuredu. może zaczniemy piwkiem w Plazie a później się przeniesiemy do niego na chate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tym razem też. dzisiaj gadałem z Kuredu. może zaczniemy piwkiem w Plazie a później się przeniesiemy do niego na chate

do lublina :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kosmonautów :decayed:

kurvva tak blisko i mnie nie będzie :wallbash:

to zostań na week na ziemi i polecisz z nami w kosmos :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...