Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Michał a Ciebie dlaczego na spocie nie było? potomka jeszcze nie masz więc czasu dla starej ekipy byś raz po raz trochę poświęcił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

...ja tylko chciałem podkreślić jak ważną jest osobą dla naszej grupy - a Ty mnie znów zwymyślałeś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

To będę specjalnie robił byki - żeby Ci statystyki i notowania ciągle rosły :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku jak Tobie idzie w GT4 na PS2 ? ja się nudziłem znowu i trochę pograłem ale z PS to średnia zabawa, potrzebuję prawdziwego przeciwnika, swoją drogą jak już wygrywam wyścigi za 15 pkt to chyba po kilku piwkach dobrze śmigam :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario - ja się zatrzymałem na NFS:U2... Teraz już nie ma na nic czasu - okazyjnie SINGSTAR :polew:

...ale jak Diablo 3 wyjdzie to biorę tydzień wolnego :gwizdanie:

BTW - kierownicą śmigasz, czy padem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja fałszuję niemiłosiernie ale... po jednej fince wchodzę w tonację i na Ani Dąbrowskiej mam SUPERGWIAZDĘ :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do domku też szczęśliwie dojechałem. Muszę tylko pamiętać żeby już nigdy nie wracać do Konina przez Środę Wielkopolską, bo jak wpierniczyłem się w te koleiny.... Eh, dobrze że podłoga pod silnikiem jest metalowa bo już bym się jej pozbył :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW z Singstara to lubię 80's ale czasami daję na Fight Night albo Soul Calibur, Wipeout też jest fajny

80's pasuje ale PL :decayed: W serię Mortal Kombat też jestem niezły: Deception albo Armageddon. W GT4 nie będę dla Ciebie przeciwikiem - musiałbym potrenować... Prędzej jakiś Kinect :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :hi:

no to ja byłem wczoraj we Factory i jechałem na DRLach i rzeczywiście miałem koszulkę klubową, byłem bo buty dla Julka w Nike bo mega promocja była - polecam :naughty:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 23:53_________________________________________________

Ja do domku też szczęśliwie dojechałem. Muszę tylko pamiętać żeby już nigdy nie wracać do Konina przez Środę Wielkopolską, bo jak wpierniczyłem się w te koleiny.... Eh, dobrze że podłoga pod silnikiem jest metalowa bo już bym się jej pozbył :naughty:

ważne że cały i zdrowy dotarłeś :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do domku też szczęśliwie dojechałem. Muszę tylko pamiętać żeby już nigdy nie wracać do Konina przez Środę Wielkopolską, bo jak wpierniczyłem się w te koleiny.... Eh, dobrze że podłoga pod silnikiem jest metalowa bo już bym się jej pozbył :naughty:

Następnym razem śmigaj starą A2-ką :) Miło było poznać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labiel jak do Konina moża przez Środę Wlkap jechać :wallbash::mysli: z miejsca spotowego na 92 jest 5-6 km i lecisz prosto do domu

Bartek, 80's mam PL i jakieś zachodnie a co do MK to nie grałem ale za to w Tekkena dawałem radę, trzeba się w końcu umówić na jakiś sparing w PS i flaszeczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario dzięki za błyskawiczną zmianę żarówki w DRLu :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buzz'y też mam obcykane jak by co :good:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 23:56_________________________________________________3 czy 5 sekund? nie miałeś Adasiu stopera :thumbdown: polecam się na przyszłość, wiesz gdzie mnie znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do domku też szczęśliwie dojechałem. Muszę tylko pamiętać żeby już nigdy nie wracać do Konina przez Środę Wielkopolską, bo jak wpierniczyłem się w te koleiny.... Eh, dobrze że podłoga pod silnikiem jest metalowa bo już bym się jej pozbył :naughty:

Następnym razem śmigaj starą A2-ką :) Miło było poznać :good:

Tak zazwyczaj jeżdżę tylko od strony Ikei to albo trzeba się wlec przez Poznań albo jakimiś "burbunami" przebijać się na Swarzędz a już mi się nie chciało. Noga z gazu i starać się jechać "górkami" a nie w koleinach i jakoś przeżyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas - przy ostatniej awari DRL miałeś żarówkę przekręconą za profil w którym się blokuje, temu się tak męczyliśmy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labiel, mieszkam w Swarzędzu i przejazd jest OK do trasy 92, tragedii nie ma, kolein też nie ma, może kilka dziur się znajdzie ale lepsze to niż śmiganie przez Środę WLKP[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 00:08_________________________________________________co do DRL to wprawne palce albo dobre szczypce i wyczucie momentu odblokowania, jak by nie było miejsce jest trochę ciasne ale dużo łatwiej wymienić DRL niż postojowe, postojowe trzeba odpowiednio chwycić i "wyrwać" z tym Audi się nie popisało w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...