Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

My tez niedawno wróciliśmy. Było dużo lepiej jak się spodziewałem.Za rok pewnie też pojedziemy:decayed:

Jeszcze masz letni na koniec wakacji :decayed:

Na ten tez sie pewnie wybiore bo ponoc gdzies na mazurach bedzie, a mam zamiar sie jeszcze wybrac w tym roku na wilczy szaniec. To połaczymy pewnie sobie to:wink:

BTW i jak tam mój Climatronic? Dało się go zreanimowac?

Odświerzone połączenia elektryczne ale to niestety nie to - raczej panelu trzeba będzie szukać. Zobaczymy co będzie się działo po podłączeniu... Będziesz we Wrześni w tygodniu czy na spota mam przywieźć?

---------- Post added at 00:44 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

Papuga zadowolona z wyjazdu?:eusathink::decayed:

Wiadomo:decayed: Wydaje mi sie ze nie bylo osoby nie zadowolonej(przynajmniej nie spotkalem) A clime to na spota wez. mam nadzieje ze bede na miejscu w niedziele:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

My tez niedawno wróciliśmy. Było dużo lepiej jak się spodziewałem.Za rok pewnie też pojedziemy:decayed:

Jeszcze masz letni na koniec wakacji :decayed:

Na ten tez sie pewnie wybiore bo ponoc gdzies na mazurach bedzie, a mam zamiar sie jeszcze wybrac w tym roku na wilczy szaniec. To połaczymy pewnie sobie to:wink:

BTW i jak tam mój Climatronic? Dało się go zreanimowac?

Odświerzone połączenia elektryczne ale to niestety nie to - raczej panelu trzeba będzie szukać. Zobaczymy co będzie się działo po podłączeniu... Będziesz we Wrześni w tygodniu czy na spota mam przywieźć?

---------- Post added at 00:44 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

Papuga zadowolona z wyjazdu?:eusathink::decayed:

Wiadomo:decayed: Wydaje mi sie ze nie bylo osoby nie zadowolonej(przynajmniej nie spotkalem) A clime to na spota wez. mam nadzieje ze bede na miejscu w niedziele:wink:

OK. W planie pracy mam POP w niedzielę ale mam nadzieję, że uda się coś wykombinować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ja spadam spac bo do poludnia musze sie ogarnac a byl bardzo ciezki weekend:decayed: oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ja spadam spac bo do poludnia musze sie ogarnac a byl bardzo ciezki weekend:decayed: oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu

Z tą ekipą nie mogło być inaczej :decayed: Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. ja juz po pracy nawet.

myslmy lecieli około 7 godzin do poznania. przez wrocław.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, wróciliśmy z BT o 22giej i trzeba nadrobić braki na forum, pewnie jeszcze z 300 km bym zrobił, trochę jeszcze wczoraj zwiedziliśmy po drodze, jazda po górach, spalanie mi wyszło 20 l/100 gazu więc wyśmienicie a spodziewałem się 24+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nienormowany czas pracy, w środę Kalisz mnie czeka i trochę roboty, muszę przerobić jedną maszynę z fabryki w BB i wysłać z inną z fabryki z Kalisza, wymogi bezpieczeństwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie skoro do środy masz spokój to wypoczywaj :wink:

Wiesz już kiedy mogę odwiedzić Cię z dachem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...