Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Spot jest za tydzień w niedzielę

---------- Post added at 17:49 ---------- Previous post was at 17:48 ----------

:hi:

w związku z coraz mocniej świecącym słońcem oraz pociechą jeżdżącą na tylnym siedzeniu w foteliku planuję ściemnienie szyb z tyłu.

I teraz pytanie jaki najniższy procent będzie w miarę skuteczny żeby nie montować jakiś rolet i innych wynalazków?

No i gdzie zrobić - kiedyś Piechol pisał o kimś w Kostrzynie jeszcze ktoś warty polecenia we Wrześni/Poznaniu lub okolicach

Mi tez ściemnial facet w Kostrzynie i jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Spot jest za tydzień w niedzielę

---------- Post added at 17:49 ---------- Previous post was at 17:48 ----------

;( A nie miałby ktoś ochoty mnie zabrać na piwo :D hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( A nie miałby ktoś ochoty mnie zabrać na piwo :D hehe

niestety jutro rano musze wyruszyc na północ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dobre chęci :) Kurde ciężko mi sie tu odnaleźć ... Ostatni raz byłem tu na chwile z 4 lata temu a teraz mi przyszło mieszkać przez ponad tydzień (Targi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S ustrzelony o 14.05 na wiadukcie w Antoninku ? :D Czy mi się przewidziało ?

Gośka wracała ze szkoły :wink: (ja od południa w garażu - właśnie skończyłem i zbieram się na nockę :facepalm:).

Siemka Panowie :) Przyjmiecie biednego, samotnego małopolszczanina na spota jutro ?? :D hehe Kurde jestem w PO do przyszłej soboty i nie wiem co tu robić, gdzie się ruszyć do tego sam jak palec !! :D POMOCY !! :)

Szkoda, że się nie uda w ten weekend - zawsze chętnie witamy nowe twarze/auta :thumbup1:

Elmartinez - daj mi znać czy uderzysz do Fantastica w sprawie LEDów czy mam zamówić :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s a Ty będziesz zamawiał dla siebie ten komplet?

Jak możesz to podaj stronkę jak wyglądają te żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie odpoczywają :hi:

Ojjj taaaak. I zaraz na nockę :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem :) pochwalę się dzisiaj poz-wwa-poz średnia 5,8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez niedawno wróciliśmy. Było dużo lepiej jak się spodziewałem.Za rok pewnie też pojedziemy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez niedawno wróciliśmy. Było dużo lepiej jak się spodziewałem.Za rok pewnie też pojedziemy:decayed:

Jeszcze masz letni na koniec wakacji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez niedawno wróciliśmy. Było dużo lepiej jak się spodziewałem.Za rok pewnie też pojedziemy:decayed:

Lele ciesz się że nie musiałeś kabli podłączać bo Ci uratowałem akumulator :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos przegapilem?

Zauważyłem wczoraj że B5tka POB miała włączone pozycyjne to w recepcji obczaiłem kogo dokładnie ona jest i im zrobiłem wjazd na pokój :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez niedawno wróciliśmy. Było dużo lepiej jak się spodziewałem.Za rok pewnie też pojedziemy:decayed:

Lele ciesz się że nie musiałeś kabli podłączać bo Ci uratowałem akumulator :decayed:

dzieki:wink: przy okazji piwo stawiam, ale z moja skleroza to pewnie bedzesz musiał mi przypomniec:kox:

---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:29 ----------

Lele ile godzin jechaliscie? Ktoredy? My jak wstalismy to prawie nikogo juz w osrodku nie bylo :-(

No my jakos ok 14 ruszylismy z zakopca i przed polnoca w domu. Ogólnie tempo spacerowe i przez kalisz bo siore goudy zgarnialismy z kalisza własnie. :grin:

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:31 ----------

My tez niedawno wróciliśmy. Było dużo lepiej jak się spodziewałem.Za rok pewnie też pojedziemy:decayed:

Jeszcze masz letni na koniec wakacji :decayed:

Na ten tez sie pewnie wybiore bo ponoc gdzies na mazurach bedzie, a mam zamiar sie jeszcze wybrac w tym roku na wilczy szaniec. To połaczymy pewnie sobie to:wink:

BTW i jak tam mój Climatronic? Dało się go zreanimowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki:wink: przy okazji piwo stawiam, ale z moja skleroza to pewnie bedzesz musiał mi przypomniec:kox:

Spoko może na letnim albo za rok (czemu BT nie ma 2 razy w roku:facepalm::grin:) na VII urodzinach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez niedawno wróciliśmy. Było dużo lepiej jak się spodziewałem.Za rok pewnie też pojedziemy:decayed:

Jeszcze masz letni na koniec wakacji :decayed:

Na ten tez sie pewnie wybiore bo ponoc gdzies na mazurach bedzie, a mam zamiar sie jeszcze wybrac w tym roku na wilczy szaniec. To połaczymy pewnie sobie to:wink:

BTW i jak tam mój Climatronic? Dało się go zreanimowac?

Odświerzone połączenia elektryczne ale to niestety nie to - raczej panelu trzeba będzie szukać. Zobaczymy co będzie się działo po podłączeniu... Będziesz we Wrześni w tygodniu czy na spota mam przywieźć?

---------- Post added at 00:44 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

Papuga zadowolona z wyjazdu?:eusathink::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...