Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Bartek powiedz mi jak twoje postojówki? Nie ma z nimi problemów?

Nie - wszystko OK. Brak błędów.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Montowałeś H6W czt adapter i W5W?

Opublikowano
Montowałeś H6W czt adapter i W5W?

W ksenonie-plus z B6 fabrycznie masz asymetryczne H6W - i takie zamontowałem. Drogie jak cholera są (33 EURO z wysyłką) ale przynajmniej mogłem pozbyć się kabli i rezystorów :decayed:

Opublikowano

no dokładnie rezystory tylko wpieniały pewnie

Opublikowano
Montowałeś H6W czt adapter i W5W?

W ksenonie-plus z B6 fabrycznie masz asymetryczne H6W - i takie zamontowałem. Drogie jak cholera są (33 EURO z wysyłką) ale przynajmniej mogłem pozbyć się kabli i rezystorów :decayed:

33 euro komplet czy 1 szt?

Świecą nieźle dlatego pytam :wink:

Opublikowano
no dokładnie rezystory tylko wpieniały pewnie

Sama idea i działanie instalacji super - prawie 3 lata przejeździłem na jednym komplecie żarówek. Chodziło tylko o to, że ze środka reflektora leciały kable - co dodatkowo rozszczelniało układ no i nie wyglądało za fajnie pod maską...

Montowałeś H6W czt adapter i W5W?

W ksenonie-plus z B6 fabrycznie masz asymetryczne H6W - i takie zamontowałem. Drogie jak cholera są (33 EURO z wysyłką) ale przynajmniej mogłem pozbyć się kabli i rezystorów :decayed:

33 euro komplet czy 1 szt?

Świecą nieźle dlatego pytam :wink:

Komplet. Zamawiam jeszcze jedną wysyłkę więc mogę dołożyć zestaw dla Ciebie (podzielimy się kosztami wysyłki :wink:).

Opublikowano
no dokładnie rezystory tylko wpieniały pewnie

Sama idea i działanie instalacji super - prawie 3 lata przejeździłem na jednym komplecie żarówek. Chodziło tylko o to, że ze środka reflektora leciały kable - co dodatkowo rozszczelniało układ no i nie wyglądało za fajnie pod maską...

Montowałeś H6W czt adapter i W5W?

W ksenonie-plus z B6 fabrycznie masz asymetryczne H6W - i takie zamontowałem. Drogie jak cholera są (33 EURO z wysyłką) ale przynajmniej mogłem pozbyć się kabli i rezystorów :decayed:

33 euro komplet czy 1 szt?

Świecą nieźle dlatego pytam :wink:

Komplet. Zamawiam jeszcze jedną wysyłkę więc mogę dołożyć zestaw dla Ciebie (podzielimy się kosztami wysyłki :wink:).

To zamawiaj zamawiaj. Ja się piszę :decayed:

Rozliczymy się na spocie :thumbup1: - No chyba, że wolisz wcześniej kasę to wyślij na priv nr konta

Opublikowano

ja u siebie zrobiłem ledy w postojówkach konstrukcji własnej

zakupiłem ledy i zamontowałem je bez radiatora

podobne do tych z allegro

http://allegro.pl/led-wysokiej-mocy-3w-emiter-zimny-bialy-i2206380352.html

wg kalkulatora z elektrody obliczyłem jaki musi być do nich opornik i wszystko to wpakowałem w lampę w seryjny cokół zgodnie z zasadą ponownego demontażu i powrotu do seryjnej H6W gdyby było trzeba

efekt:

0 błędów na fis-ie i bezawaryjna praca przez 1,5 roku

czas wykonania 1godz z demontażem lamp

koszt: ok.25zł za 2 lampy

Opublikowano

fantastic, zroooob mi takie ledy :D

a tak serio, to napisz dokładnie co kupić, bo myślę że temat dałeś dość ciekawy :)

Opublikowano
ja u siebie zrobiłem ledy w postojówkach konstrukcji własnej

zakupiłem ledy i zamontowałem je bez radiatora

podobne do tych z allegro

http://allegro.pl/led-wysokiej-mocy-3w-emiter-zimny-bialy-i2206380352.html

wg kalkulatora z elektrody obliczyłem jaki musi być do nich opornik i wszystko to wpakowałem w lampę w seryjny cokół zgodnie z zasadą ponownego demontażu i powrotu do seryjnej H6W gdyby było trzeba

efekt:

0 błędów na fis-ie i bezawaryjna praca przez 1,5 roku

czas wykonania 1godz z demontażem lamp

koszt: ok.25zł za 2 lampy

A Ty nie w BT?

Opublikowano

:hi:

w związku z coraz mocniej świecącym słońcem oraz pociechą jeżdżącą na tylnym siedzeniu w foteliku planuję ściemnienie szyb z tyłu.

I teraz pytanie jaki najniższy procent będzie w miarę skuteczny żeby nie montować jakiś rolet i innych wynalazków?

No i gdzie zrobić - kiedyś Piechol pisał o kimś w Kostrzynie jeszcze ktoś warty polecenia we Wrześni/Poznaniu lub okolicach

Opublikowano

bendzji, qbazulu ma podobno dobrego ściemniacza. Pisałbym się na jakieś grupowe ściemnianie w razie czego, bo też planuje to :)

Opublikowano
:siema: koleś z Kotrzyna jest spoko, folia się jeszcze trzyma :decayed:
Opublikowano
ja u siebie zrobiłem ledy w postojówkach konstrukcji własnej

zakupiłem ledy i zamontowałem je bez radiatora

podobne do tych z allegro

http://allegro.pl/led-wysokiej-mocy-3w-emiter-zimny-bialy-i2206380352.html

wg kalkulatora z elektrody obliczyłem jaki musi być do nich opornik i wszystko to wpakowałem w lampę w seryjny cokół zgodnie z zasadą ponownego demontażu i powrotu do seryjnej H6W gdyby było trzeba

efekt:

0 błędów na fis-ie i bezawaryjna praca przez 1,5 roku

czas wykonania 1godz z demontażem lamp

koszt: ok.25zł za 2 lampy

A Ty nie w BT?

niestety BT szlag trafiłł w ostatnim momencie. teściowa wylądowała w szpitalu i nie było z kim młodego zostawić, a jeszcze w czwartek o 14 sie szykowaliśmy.

---------- Post added at 12:03 ---------- Previous post was at 11:58 ----------

:hi:

w związku z coraz mocniej świecącym słońcem oraz pociechą jeżdżącą na tylnym siedzeniu w foteliku planuję ściemnienie szyb z tyłu.

I teraz pytanie jaki najniższy procent będzie w miarę skuteczny żeby nie montować jakiś rolet i innych wynalazków?

No i gdzie zrobić - kiedyś Piechol pisał o kimś w Kostrzynie jeszcze ktoś warty polecenia we Wrześni/Poznaniu lub okolicach

we wrześni masz w bierzglinku ściemniaczy, mają też szyby i są na rynku już jakiś czas.

http://szybkasciemka.pl/

mają zakład w bierzglinku, jak wylecisz na kalisz i od razu za wiaduktem po lewej stronie 1 w lewo

Opublikowano

Dzień doberek.

Mnie też nici wyszły z Bukowiny. Zaraz do roboty musze lecieć. :confused4:

---------- Post added at 12:30 ---------- Previous post was at 12:28 ----------

ja u siebie zrobiłem ledy w postojówkach konstrukcji własnej

zakupiłem ledy i zamontowałem je bez radiatora

ciekawe ze sie nie przegrzaly

Opublikowano

czołem panowie :hi:

Opublikowano

Fantastic wiem gdzie to jest chyba tam się wybiorę jednak na miejscu - ale myślałem że tam tylko szyby wymieniają a nie przyciemniają :)

Opublikowano

witam panowie, szybkie pytanie ;]

w jaki sposób wymienić sprężyny przedniego zawieszenia? znacie to forum dużo lepiej ode mnie, może pamiętacie czy gdzieś w dziale zawieszenie nie było o tym (najlepiej ze zdjęciami).

Opublikowano

Bart-S ustrzelony o 14.05 na wiadukcie w Antoninku ? :D Czy mi się przewidziało ?

Opublikowano

Siemka Panowie :) Przyjmiecie biednego, samotnego małopolszczanina na spota jutro ?? :D hehe Kurde jestem w PO do przyszłej soboty i nie wiem co tu robić, gdzie się ruszyć do tego sam jak palec !! :D POMOCY !! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.