Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze wiedzieć :)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

slo a Ty dostałeś moją odpowiedź? Zdecydowałeś się?

Opublikowano

:bry:

:hi:Panowie co chcecie od tych felg mi się bardzo podobają mam 17" i 19" taki wzór jak są czyste i świeci słońce to pięknie lśnią. :kox:

19" = :kox: "ale mam fajne fele..."

18" = :kwasny: "mogłem kupić 19"... "

17" = :facepalm: "co ja kupiłem..."

tak na szybko :decayed:

Opublikowano

19" = :kox: "ale mam fajne fele..."

18" = :kwasny: "mogłem kupić 19"... "

17" = :facepalm: "co ja kupiłem..."

tak na szybko :decayed:

smutne ale prawdziwe

Opublikowano

dzien doberek. :hi:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

:bry:

:hi:Panowie co chcecie od tych felg mi się bardzo podobają mam 17" i 19" taki wzór jak są czyste i świeci słońce to pięknie lśnią. :kox:

19" = :kox: "ale mam fajne fele..."

18" = :kwasny: "mogłem kupić 19"... "

17" = :facepalm: "co ja kupiłem..."

tak na szybko :decayed:

ech, to zależy jak często chce się wymieniać wahacze :decayed:

jak zakladam zimowki, 17>16 juz czuje jak zawiecha odpoczywa....

Opublikowano

dlatego chce jedynie 17" no i musicie niestety przyjąć do wiadomości, że i kobieta od czasu do czasu pokręci kółkiem gdy ja już promilowo nie mogę :) a parę torowisk zgubnych w Poznaniu jest :)))))))))))))))

Opublikowano
:hi: Witka
Opublikowano
dzien doberek. :hi:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

:bry:

:hi:Panowie co chcecie od tych felg mi się bardzo podobają mam 17" i 19" taki wzór jak są czyste i świeci słońce to pięknie lśnią. :kox:

19" = :kox: "ale mam fajne fele..."

18" = :kwasny: "mogłem kupić 19"... "

17" = :facepalm: "co ja kupiłem..."

tak na szybko :decayed:

ech, to zależy jak często chce się wymieniać wahacze :decayed:

jak zakladam zimowki, 17>16 juz czuje jak zawiecha odpoczywa....

330kkm na 17" i dopiero wahacze do wymiany :P z zawieszeniem 1BV

274kkm na 18" wahacze do wymiany .. z zwaiasem 1BE

czy to jest często :P ?

Opublikowano

ja już mam 330 km na liczniku :) a jeszcze nie mam 17"

Opublikowano
dzien doberek. :hi:

---------- Post dopisany at 09:22 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

19" = :kox: "ale mam fajne fele..."

18" = :kwasny: "mogłem kupić 19"... "

17" = :facepalm: "co ja kupiłem..."

tak na szybko :decayed:

ech, to zależy jak często chce się wymieniać wahacze :decayed:

jak zakladam zimowki, 17>16 juz czuje jak zawiecha odpoczywa....

330kkm na 17" i dopiero wahacze do wymiany :P z zawieszeniem 1BV

274kkm na 18" wahacze do wymiany .. z zwaiasem 1BE

czy to jest często :P ?

OK. ale ile z tych przebiegów, pokonane zostało na drogach poza granicami naszego pięknego kraju? :whistling:

Widziałem, b5 które w DE pokonało 400.000 km bez wymiany zawieszenia, i w PL nie wykazało nadmiernych luzów podczas kontroli nA przeglądzie... :cool1:

a 50.000 km więcej na zawieszeniu to wg mnie jednak sporo więcej - 2 lata.

Opublikowano

Witam ponownie i niestety dalej szarpie temat. Jeden z naszych "klubowiczów" posiada koła 17" na wymiankę, interesują go 16", mi taka wymiana oczywiście na rękę jednak przyznaję się bez bicia że nie jestem w tym biegły więc Was proszę o pomoc czy się opłaca.

Poniżej linki do mojego samochody z aktualnymi felgami na wymianę oraz "ogłoszenie". Dzięki za pomoc i opinie.

http://vpx.pl/i/TOtSE.jpg

http://tablica.pl/oferta/felgi-17-ca...e-ID13DLf.html

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

Opublikowano

w ciemno bym zamieniał bo mi te twoje się nie podobają - oczywiście rzecz gustu :wink:

Opublikowano
:siema: ale duchota... :whistling:
Opublikowano

pewnie będzie padało wieczorkiem :)

Opublikowano
Witam ponownie i niestety dalej szarpie temat. Jeden z naszych "klubowiczów" posiada koła 17" na wymiankę, interesują go 16", mi taka wymiana oczywiście na rękę jednak przyznaję się bez bicia że nie jestem w tym biegły więc Was proszę o pomoc czy się opłaca.

Poniżej linki do mojego samochody z aktualnymi felgami na wymianę oraz "ogłoszenie". Dzięki za pomoc i opinie.

http://vpx.pl/i/TOtSE.jpg

http://tablica.pl/oferta/felgi-17-ca...e-ID13DLf.html

---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

IMHO, do B6 trochę nie pasuje. :whistling: ale jestem okropnie szczery :decayed:

Opublikowano

niestety muszę się zgodzić z Musą :wink: lepiej poczekać na jakiś sensowny zestaw w normalnej cenie, czyli między 2000 - 2500 w zalezności od stanu opon :)

Opublikowano

albo od razu kupić słuszny rozmiar :naughty: (czyt. 19")

Jakby ktoś miał ochotę na Merca, to znajomi z Poznania chcą sprzedać 2 sztuki, trochę ich z kasą przycisnęło:

1) R-klasa long 320CDI 2007r. 191tys km - jest na necie za 87tys zł wystawiona przez komis (za 82k zł do oddania)

2) B-klasa 180CDI 2009r. 30tys. km! automat, w beżowych skórach

Oba zawsze serwisowane w ASO

Opublikowano
niestety muszę się zgodzić z Musą :wink: lepiej poczekać na jakiś sensowny zestaw w normalnej cenie, czyli między 2000 - 2500 w zalezności od stanu opon :)

Dorkładnie też bym czekał. Tymbardziej że koła to nie tylko ładne felgi ale i dobre bezpieczne opony. Stąd za dużo się nie da przyoszczędzić. Jakby co mam do sprzedania niedrogo dwa Dunlopy Sportmaxxy 235/45/17 5mm.

Opublikowano

ja na felgi polowałem długo , mozna powiedziec cała zimę, bo w koncu kupowałem na sztuki. i nie załuje zamaist około 2,5k, wyszło mi 1,5k.

opony kupiłem nowe mysle ze dobre.

z4estaw wyszedł mnie pos około 3,5k mam nadzieje ze posłuza 3-4 sezony. jestem zadowolony z zakupu.

zgadzam sie co jak co ale opony mają byc dobre i na nich nie warto oszczedzac.

Opublikowano

dobre opony w tym rozmiarze to jakieś 1600 zł w góre.

szczególnie uczulam na chinskie, np Ling Long :decayed:

proste nierzeźbione felgi 1000-1300.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.