Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
myślałem o polo, alete okularniki mi się średnio podobają :decayed:

w 2005r okularniki dostały lifta, na wzór passata i golfa V, te są spoko myślę, np GTI ;)

Polo_GTI_2006_2.jpg

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bym był za swiftem :decayed:

Opublikowano

Bart-S wysłałem PW :cheesy:

Opublikowano
Puść jej swoją Wojtek a dla siebie ASZ ;)

za 40 kPLN mogę jej puścić :grin:

---------- Post dopisany at 21:42 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

Ja bym był za swiftem :decayed:

chyba najładniejszy z całej gromady :wink:

Opublikowano
Daniel - Lupo w 5 drzwiach? :wink: z małych VW to Polo

A,nie doczytałem o 5 drzwiach :whistling:

Opublikowano
:hi:Dzień doberek,Musa podeślij mi na PW co musiałbym zakupić jeżeli chodzi o wtryski.

tutaj jest lista:

http://a4-klub.pl/showthread.php?228569-B7-BLB-BRE-BKD-Demonta%BF-wymiana-monta%BF-pompowtryskiwaczy-2-0-tdi-16V

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

witka :hi:panowie, szukam z ojcem pierwszego samochodu dla siostry. Wymagania: klima, 5 drzwi, czujniki cofania :decayed: Co możecie polecić na pierwsze auto? cena 20-25 tys. PLN. Zaczynaliśmy od Mini One, ale w sumie przegadałem jej, że lepiej kupić coś nowszego. Patrze na Fiesty, Corsy, Yarisy, Swifty - raczej ta wielkość auta. Nie wiem też co z silnikiem, chyba jakaś mała benzyna na początek będzie najlepsza :myśli: polecicie coś innego jeszcze? :wink:

kompakty peżota są ciekawe. ale uważam że lepiej kupić w bdb stanie A3 za tą kwotę... audi to audi...

Opublikowano

Dobra miśki - w najbliższą niedzielę spot. Kto chętny (lecimy z listą):

1. Bart-S

2. ?

Opublikowano

ja mam komunię córci więc odpadam

Opublikowano

mam komunie - foto/video robota niestety ;/

Opublikowano

Ty masz robotę + kasę a ja mam stres + koszta, kto ma lepiej ?

Opublikowano

ale Ty masz stres + koszta + fajne doznania duchowe :) a ja komercha ble.

Opublikowano

co do doznań duchowych to bym polemizował ...

Opublikowano

co do R8 .. to Audi sobie trochę w kolano strzela i nie mówi tego .. ale te lepsze RS6 maja lepsze osiągi ;)

no nie wiem, R8 GT ma 3,6 do 100 i 10,8 do 200 :decayed:

Opublikowano

jak już kupować nowe wypasione Audi to A1 :) reszta to zbytek :)

Opublikowano

już wystarczająco się straciło na wartości nowego auta, jeśli coś na oku to takie 2-latki się patrzy :decayed:

---------- Post dopisany at 01:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:30 ----------

ale planuję jeszcze z 5 lat pojeździć Moją padaką :decayed: a potem niech marzenia come true :D

Opublikowano

to twoje A4 będzie starsze od Ciebie Adamie :whistling:

Opublikowano

hyhyhy :decayed::decayed::decayed::decayed: cóż począć, bardzo się przywiązuję do auta :decayed:

Opublikowano

Witam Wszystkich ;) oooo ale tu zmiany na forum się pojawiły ....:D tylko cały profil mi się skasował ;/

---------- Post dopisany at 08:31 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

matko znowu trzeba się troche połapać w tym wszystkim ;p łeee a gdzie emoty...hmmm

Opublikowano
co do doznań duchowych to bym polemizował ...

dokładnie ..

a komercja to jest .. za osobę w lokalu za 3-4 godzinny obiad płacisz tyle co za całonocne wesele .... prezenty idące w kPLN

Opublikowano
Dobra miśki - w najbliższą niedzielę spot. Kto chętny (lecimy z listą):

1. Bart-S

2. ?

możesz dopisać Papuga i Lele :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.