Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Arek, jakoś nie miałem problemów, na Łukoilu nie kupię nawet batona, nie mówiąc o paliwie
Nie zgodzę się, leję często i 0 problemów :wink: chociaż batonów nie próbowałem :grin:

w sumie tylko na Orlenie tankuje bo dobry gaz ale nie wiem jak na innych stacjach to wyglada

Omijać jedynie prywatne stacyjki no i stacje na banie, z racji ceny. Resztę lać do oporu. Dla przykładu Lukoil na Zamenhoffa dwa dni temu 2,19zł/l, a na banie przed bramkami w PO 2,67zł/l. Na 50 l baku jest różnica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Arek, jakoś nie miałem problemów, na Łukoilu nie kupię nawet batona, nie mówiąc o paliwie
Nie zgodzę się, leję często i 0 problemów :wink: chociaż batonów nie próbowałem :grin:

w sumie tylko na Orlenie tankuje bo dobry gaz ale nie wiem jak na innych stacjach to wyglada

Omijać jedynie prywatne stacyjki no i stacje na banie, z racji ceny. Resztę lać do oporu. Dla przykładu Lukoil na Zamenhoffa dwa dni temu 2,19zł/l, a na banie przed bramkami w PO 2,67zł/l. Na 50 l baku jest różnica.

no różnica jest. Vario na 200 litrach by odczuł dopiero :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario do winczako już pisałem, dał mi parę linków trochę je przejrzałem ale niestety nie mam za bardzo na to czasu i liczę, że może ktoś ma z tym stycznośc albo czytał i zna bolączki tych silników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Panowie. Siedzę i dumam od dwóch dni, szukam informacji... Chodzi mi o wady silnika 4.2 MPI, tego który był montowany w S4 B7. Czy ktoś z was miał styczność z tym autem ? silnikiem ? Jak narazie doczytałem o padających cewkach i o tym że żre olej - ale tej info nie jestem pewien. Liczę sobie koszty utrzymania takiego auta... I kto wie... Z zalet to wiem że rozrząd ma na pasku... Jak możecie to podpowiedzcie coś... Pozdrawiam

Co chcesz wiedzieć o V8 Kuba? Tylko BBK silnik Cię interesuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie zatankowałem 180 l które wchodzi w butlę, tankuję 30-40 l

do mnie ostatnio przyjechał TIR w GAZIE i tankowałem mu 30 minut:facepalm:ponad 200 litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiera na pewno dokładana i mam nadzieję, że to druga wspomniana przez Ciebie opcja, dostępu do vaga niestety nie mam:kwasny:

Ogarnę Ci za tydzień jak wrócę. Jak chcesz to uruchomić to sprawdzimy jaki masz moduł - jak masz tempomat na pewno obsłuży przyciski (jak nie to trzeba sprawdzić oznaczenie sterownika). Moduł do B6 to jakieś 140zł - obsłuży też multifunkcję więc to mod z przyszłością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S Chciałbym wiedzieć co najczęściej pada w tych silnikach i jakie są koszta napraw, na co zwracać uwagę przy zakupie. Tylko BBK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S Chciałbym wiedzieć co najczęściej pada w tych silnikach i jakie są koszta napraw, na co zwracać uwagę przy zakupie. Tylko BBK

Celujesz w B6 czy B7? Maual czy automat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B7 w manualu. Silnik BBK 4.2 MPI 344KM

Idziesz spać? ...bo to dłuższa gadka będzie a mam jeszcze trochę tematów do ogarnięcia aktualnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie idę, ale jak nie masz czasu to sobie nie zawracaj mną głowy. Przy wolnej chwili możesz mi napisać na priwa. Jak wolisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie idę, ale jak nie masz czasu to sobie nie zawracaj mną głowy. Przy wolnej chwili możesz mi napisać na priwa. Jak wolisz...

Puszczę Ci na pw jak skończę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mała prośba, jakie żarniki byście polecili najlepiej 6000k bo 4300k chyba trochę za słabe:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wszędzie piszą to 344 konie to palcem po wodzie pisane, mało który trzymał serię, grzeją się w cholerę, dlatego nie wybieram Allroada z 4,2 tylko 2,7 BiT, mam V8 teraz ale amerykana i jest super ale z Audi starszych bym nie ryzykował, jak miałem B7 to non stop 2 S4ki w B7 w Auto Premium na serwisie były bo się sypały

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ----------

4300. 6000 w cholerę niebieskie, jak pada w nocy to gówno widać, przy 4300 jest znośnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...