Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Arek na starym rynku jest taka knajpa o nazwie chyba drama/t ale mimo nazwy naleśniki mają za***iście dobre i syte, jako przystawkę możesz zamówić kopiec frytek za 11 pln i jest ich naprawdę dużo

a coś w centrum ?:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Co do frytek to coś mi się przypomniało. Jechałem któregoś razu do Kielc i gdzieś chyba już w łódzkim zatrzymałem się z kumpelą na stacji gdzie był bar. Zamówiliśmy po porcji frytek chyba za 3 zł. Wtedy pierwszy raz miałem problem żeby wciągnąć całą porcję.

Arek wstąp na lody tradycyjne na Kościelnej. Naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do frytek to coś mi się przypomniało. Jechałem któregoś razu do Kielc i gdzieś chyba już w łódzkim zatrzymałem się z kumpelą na stacji gdzie był bar. Zamówiliśmy po porcji frytek chyba za 3 zł. Wtedy pierwszy raz miałem problem żeby wciągnąć całą porcję.

Arek wstąp na lody tradycyjne na Kościelnej. Naprawdę warto.

e tam chce coś zjeść jak placek ziemniaczany bo jutro jadę z mamą do lekarza i tak oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek a stary rynek nie jest wystarczająco w centrum??:wink:

wystarczająco :wink:a jak tam z parkowaniem ? daleko od miejsca? Bo moja mamuśka za bardzo nie może chodzić:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek a stary rynek nie jest wystarczająco w centrum??:wink:

to samo pytanie mnie nurtuje :eusathink: - gdzie jedziesz mniej więcej do tego lekarza może będzie łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek a stary rynek nie jest wystarczająco w centrum??:wink:

to samo pytanie mnie nurtuje :eusathink: - gdzie jedziesz mniej więcej do tego lekarza może będzie łatwiej

nie pamiętam jaka tam nazwa ulicy była a teraz nie zejdę do rodziców bo maluda się tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Marcin byłem zawieść do lakiernika zderzak i progi boczne do malowania ale był pracownik jak bede odbierał to pogadam z nim o tym twoim grillu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naleśnikarnie to znam. Jest coś takiego jak "Manekin". Jak znajdziesz coś z plackami ziemniaczanymi to daj znać, sam zjem.

PS: Jednak najlepsze naleśniki jakie jadłem to w Koninie nad Wartą.

szukałem coś w necie gdzieś gdzie serwuja placki ziemniaczane ale lipa nic :facepalm:

a Dramat na Starym?

---------- Post dopisany at 12:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:58 ----------

no i teraz doczytałem kolejną stronę, że Dramatyczna propozycja już była :)

byłem w sobotę .. przy okazji zwiedzania muzeum instrumentów muzycznych .. w soboty jest za free wejście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrać ekipę i podjechać na kręgielnie czy coś takiego pogadać itp przewidziane byłoby zabranie 2 kierowcy :naughty: foto jakieś zrobić na zakończenie sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Marcin byłem zawieść do lakiernika zderzak i progi boczne do malowania ale był pracownik jak bede odbierał to pogadam z nim o tym twoim grillu

no i jeszcze dojdzie lotka na tylna klape :)

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

Zebrać ekipę i podjechać na kręgielnie czy coś takiego pogadać itp przewidziane byłoby zabranie 2 kierowcy :naughty: foto jakieś zrobić na zakończenie sezonu

ja tez jestem za :) ale jak nie wypali nie umawiajcie sie z miedzikiem po kryjomu bez nas tak...:decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...