Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też mam z tym problem:wink: tylko bardzo sporadyczny. Jak coś ogarniesz to daj znać

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja też mam z tym problem:wink: tylko bardzo sporadyczny. Jak coś ogarniesz to daj znać

Jak na razie nic. Czekam na czyjąć pilną pomoc. Autko unieruchomione. Kiedyś też miałem z tym problem ale teraz przeczyszczenie nie pomogło.

Opublikowano

Ja ostatnio pizglem w stacyjke z piesci jak immo zastrajkowalo i spokoj do teraz(odpukac w niemalowane)

Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

U mnie też -10 do lansu bo wpadły stalówki z zimówkami. Ale przynajmniej lepiej się jeździ po Poznańskich dziurach.

Opublikowano
Ja ostatnio pizglem w stacyjke z piesci jak immo zastrajkowalo i spokoj do teraz(odpukac w niemalowane)

Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4

W łeb się pizgnij...

A w ASO mi to zrobią?

Opublikowano
Ja ostatnio pizglem w stacyjke z piesci jak immo zastrajkowalo i spokoj do teraz(odpukac w niemalowane)

Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4

W łeb się pizgnij...

A w ASO mi to zrobią?

Swoja droga jak mi immo dzialalo jak chciało to tez pukanie w okolice anteny dawalo rade az w koncu wyjepalem immo i jezdzilem bez :kox:

Opublikowano

Kiedyś też miałem problem z Immo - taka przypadłość tych roczników. Rozebrałem obudowę kolumny, przedmuchałem wszystko sprężarką i więcej tego problemu nie miałem.

Opublikowano
Ja ostatnio pizglem w stacyjke z piesci jak immo zastrajkowalo i spokoj do teraz(odpukac w niemalowane)

Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4

W łeb się pizgnij...

A w ASO mi to zrobią?

Swoja droga jak mi immo dzialalo jak chciało to tez pukanie w okolice anteny dawalo rade az w koncu wyjepalem immo i jezdzilem bez :kox:

Jak i gdzie to zrobiłeś?

Wyczyszczenie, wymiana pinów, przelutowanie nie działa.

Opublikowano

Elektryk w sadach mi to ogarnął :decayed:

Opublikowano
Ja ostatnio pizglem w stacyjke z piesci jak immo zastrajkowalo i spokoj do teraz(odpukac w niemalowane)

Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4

W łeb się pizgnij...

A w ASO mi to zrobią?

czy ja cie chłopie obrażam?

Opublikowano
Ja ostatnio pizglem w stacyjke z piesci jak immo zastrajkowalo i spokoj do teraz(odpukac w niemalowane)

Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4

W łeb się pizgnij...

A w ASO mi to zrobią?

czy ja cie chłopie obrażam?

No co ty, ale jestem podkurwiony.

Wpadłem wymienić o 10 do rodziców zimówki wymienić. Zgasiłem auto.

Przebrałem się za 15 min próbowałem odpalić i nic... Wszystko mnie denerwuje...

Chyba kupie emulator. Podobno działa.

Opublikowano

odłącz aku na 10 15 min może ruszy

Opublikowano

Wlasnie to napisać chciałem :kox:

Opublikowano

Też nie pomogło...

Ide na piwo, muszę się odstresować.

Opublikowano

A może kluczyk drugi weź użyj

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Bart-sie coś Ty tak odzieleniał?:eusathink:

Opublikowano
Ja ostatnio pizglem w stacyjke z piesci jak immo zastrajkowalo i spokoj do teraz(odpukac w niemalowane)

Wysłane z mojego MID08S za pomocą Tapatalk 4

W łeb się pizgnij...

A w ASO mi to zrobią?

czy ja cie chłopie obrażam?

No co ty, ale jestem podkurwiony.

Wpadłem wymienić o 10 do rodziców zimówki wymienić. Zgasiłem auto.

Przebrałem się za 15 min próbowałem odpalić i nic... Wszystko mnie denerwuje...

Chyba kupie emulator. Podobno działa.

zawitales, obraziles i sie wkurwiles ze nikt nie pomogl... nie ladnie nie ladnie...

Opublikowano

Bry na wieczor

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.