Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

slo spoko sam tak mowie, zreszta napisałem tak wczesniej :grin:, jak tam u was? bo u mnie uwaliło połowe komina sasiadowi - spadł 1m od auta :shock3: mega fart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slo spoko sam tak mowie, zreszta napisałem tak wczesniej :grin:, jak tam u was? bo u mnie uwaliło połowe komina sasiadowi - spadł 1m od auta :shock3: mega fart

Witam Panowie:hi:. Mnie dziś rano brama od garażu przerysowała drzwi:facepalm:. Po prostu masakra, Zastawiłem ją klockiem, ale wiatr tak miotał, że klocek się przesunał... Mam nadzieję że na jakimś detailingu się skończy... Niby niedużo, ale zawsze. Trudno mówić, czy fart, że tylko troszkę, czy niefart, że w ogóle.... Je....y Ksawery..:kwasny:.

O oblodzeniu dróg i błocie pośniegowym nie mówię, bo to normalka w zimie...... Ale wiatr rzeczywiście niecodzienny.

Vario, chyba w końcu będę musiał się do Ciebie wybrać, bo to na drzwiach mnie będzie wk......ć nieziemsko. Wtedy rozumiem mycie i dopiero oględziny.... . Tylko dlaczego tak daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie z Kiekrza jest blisko, co mają powiedzieć klienci z Elbląga ? a przyjeżdżają takowi, ze Słupcy też mam klientów a to dużo dalej niż z Kiekrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie z Kiekrza jest blisko, co mają powiedzieć klienci z Elbląga ? a przyjeżdżają takowi, ze Słupcy też mam klientów a to dużo dalej niż z Kiekrza

Oj Vario, Vario nie jest daleko w km, tylko w czasie....:wink:. Chodzi mi o to, że aby do Ciebie dotrzeć, to muszę wyłożyć przynajmniej ze trzy godziny, a to w mojej sytuacji jest co najmniej luksus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario to nie moje auto bo bym ich tam żywcem za jaja powiesił,ogarniam auta w porsche i to była akurat panamera klienta;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jak tam pogoda w poznaniu? bo nie wiem czym jechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wajsik jednakże jestem do usług, mogę wesprzeć klienta w reklamacji i zrobieniu usługi tak jak się należy, w cenie ok 2000 to już by miał korektę i Ceramic Pro Light na 2 lata

---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:50 ----------

BTW w Swarzędzu taka zamieć, że świata nie widać a ja autko sobie umyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario nic mi nie mow na temat sniezycy. Na piatkowie rzeznia na ulicy a muly ktore jeszcze na letnich tak spowalniaja ruch ze szok. 5 km/h srednia predkosc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja zjechałem z autostrady o 16.05 a pod firmę zajechałem o 18:shock3:

jechałem autostradą w tą największą śnieżycę...50-60 m widoczności...także mózg rozjebany:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antoninek - Września 2,5 godziny a na wiadukcie przy vw można by śmiało niejeden mecz w hokeja zagrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracałem właśnie z targów na piątkowo to szybciutko i sprawnie. Ale ślisko że ho ho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...