Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie na alledrogo jest duża rozbieżność cen, ale tak z 1500 bym myślę wołał. A opony wiadomka, gratis :P A na mundurówkę szukał 16 albo 17 cali, jakiś ładnych, może nawet podobnych. Zobaczymy co to będzie po nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Grue jak byś chciał 16' to może sie zamienimy? mam ori biedronki z oponami + jakaś dopłata z mojej strony ale to jakos po nowym roku bo świeta:facepalm:

:bry::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie fachurki, mam pytanko. Kolesiowi wymusilem pierwszeństwo zmieniając pas przez co wyj...ał mi w bok zderzaka tylnego i jeszcze specjalnie mi zapie..olił w dupe przez co mam 2 uderzenia. Jak to wygląda prawnie? Czy te dwa uderzenia zaliczają się z mojej winy czy jak? Niektórzy mi mówią że te drugie uderzenie to powstało już z jego winy. Na miejscu była policja i wiadomo dostałem mandat i puścili a teraz rozmyślam czy nie powinienem coś więcej zrobić z tym faktem. Notatka była zrobiona ale chyba wybiorę się na komendę aby zobaczyć ją bo nie otrzymałem nic do podpisu więc nie wiem co tam nabazgrali. Proszę o porady bo koleś to cwaniak i siana potrzebuje więc chciał sobie zrobić jak największe szkody ( ma komornika na łbie i kredyt). Trzeba tępić cwaniactwo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie fachurki, mam pytanko. Kolesiowi wymusilem pierwszeństwo zmieniając pas przez co wyj...ał mi w bok zderzaka tylnego i jeszcze specjalnie mi zapie..olił w dupe przez co mam 2 uderzenia. Jak to wygląda prawnie? Czy te dwa uderzenia zaliczają się z mojej winy czy jak? Niektórzy mi mówią że te drugie uderzenie to powstało już z jego winy. Na miejscu była policja i wiadomo dostałem mandat i puścili a teraz rozmyślam czy nie powinienem coś więcej zrobić z tym faktem. Notatka była zrobiona ale chyba wybiorę się na komendę aby zobaczyć ją bo nie otrzymałem nic do podpisu więc nie wiem co tam nabazgrali. Proszę o porady bo koleś to cwaniak i siana potrzebuje więc chciał sobie zrobić jak największe szkody ( ma komornika na łbie i kredyt). Trzeba tępić cwaniactwo!!

po pierwsze prześpij się z tym, bo dzisiaj na gorąco to za dużo emocji ...

zaplanuj przelew za mandat .. bo mi zajęli kiedyś całą kasę na koncie, bo zapomniałem zapłacić :)

US pisał od razu do banku .. zamiast zająć wypłatę u pracodawcy ...

możesz napisać pismo do ubezpieczyciela, że podejrzewasz naciągnięcie szkody z Twojej polisy ... opisz zdarzenie i szkody,

możesz dołączyć zdjęcia Twojego auta i uszkodzenia ...

z jednej strony stracisz tyle samo bez względu na wartość szkody, ale z drugiej ... to jeśli co 10ty cfaniak zarabia na polisach,

to co roku płacimy coraz więcej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie fachurki, mam pytanko. Kolesiowi wymusilem pierwszeństwo zmieniając pas przez co wyj...ał mi w bok zderzaka tylnego i jeszcze specjalnie mi zapie..olił w dupe przez co mam 2 uderzenia. Jak to wygląda prawnie? Czy te dwa uderzenia zaliczają się z mojej winy czy jak? Niektórzy mi mówią że te drugie uderzenie to powstało już z jego winy. Na miejscu była policja i wiadomo dostałem mandat i puścili a teraz rozmyślam czy nie powinienem coś więcej zrobić z tym faktem. Notatka była zrobiona ale chyba wybiorę się na komendę aby zobaczyć ją bo nie otrzymałem nic do podpisu więc nie wiem co tam nabazgrali. Proszę o porady bo koleś to cwaniak i siana potrzebuje więc chciał sobie zrobić jak największe szkody ( ma komornika na łbie i kredyt). Trzeba tępić cwaniactwo!!

po pierwsze prześpij się z tym, bo dzisiaj na gorąco to za dużo emocji ...

zaplanuj przelew za mandat .. bo mi zajęli kiedyś całą kasę na koncie, bo zapomniałem zapłacić :)

US pisał od razu do banku .. zamiast zająć wypłatę u pracodawcy ...

możesz napisać pismo do ubezpieczyciela, że podejrzewasz naciągnięcie szkody z Twojej polisy ... opisz zdarzenie i szkody,

możesz dołączyć zdjęcia Twojego auta i uszkodzenia ...

z jednej strony stracisz tyle samo bez względu na wartość szkody, ale z drugiej ... to jeśli co 10ty cfaniak zarabia na polisach,

to co roku płacimy coraz więcej ...

Dzięki za zainteresowanie i chyba zrobię tak jak mówisz. Poczekam na list od ubezpieczalni na moje potwierdzenie szkody i tam to opiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin w Szczecinie znam cwaniaków, co dajesz auto i szukają okazji na super szczecińskich rondach, żeby wyciągnąć kasę z polisy. Dlatego nienawidzę jeździć po Szczecinie grrr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ja miałem taką sytuację nota bene równy miesiąc temu i nie wykryli sprawcy mimo monitoringu na dąbrowskiego, niestety nie mam ac i na razie nie mam też funduszy na naprawę auta...głupio mówić ale czekam tylko na okazję żeby ktoś na mnie wymusił pierwszeństwo...drugi raz nie użyję hamulca, bo widać jaki to ma skutek niestety:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzik co robimy z tymi sprężynami? w fabryce twierdzą, że 140 mm może być za nisko, jaki masz teraz gwint i jakie sprężyny na tyle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

vario wczoraj siedziałem u kumpla na warsztacie wymienic wszystkie tarcze klocki na nowe i przy okazji zrobiliśmy ten dolot w 30 min więc dziękuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wstępnie rozmawiałem z Miedzikiem i planujemy w sobotę zorganizować spotkanie (kręgle) ktoś się piszę?

Jak narazie chętni to Marcin(niestandardowy) Rafał(rosół) Maciej(Miedzik) Ja oczywiście z Paniami ktoś jeszcze chętny ?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja wybrałbym się na te kręgle Arkadiush :decayed: Jakie koszty i czy macie upatrzoną jakąś kręgielnie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja wybrałbym się na te kręgle Arkadiush :decayed: Jakie koszty i czy macie upatrzoną jakąś kręgielnie? :wink:

wiesz co dziś wieczorem dogadamy się co jak z czym itp to dogadamy się :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...