Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:Chętnie bym się wybrał ale nie mogę jeszcze:kwasny:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam.

Sprawdźcie jeszcze tutaj: NICE Lady Fitness, Bowling, Skatepark Wyspa, Ośrodek Przywodny Rataje

W plazie nie ma już Fantasy Parku.

Cześć,

Z tego co widzę, gdzie to jest, to tam kiedys była kręgielnia i rzucało się kulami bez dziur, ale to było 20 lat temu, kiedy zdawałem maturę... he he he he. Przyjemne kameralne miejsce..

Opublikowano

Ja odpadam z kręgli .. urodziny chrześniaczki, a nawet dwóch bo ma siostrę bliźniaczkę :)

Opublikowano
  • Autor

No to Panowie kto chętny na sobotę na wieczór na spot na kręglach? dzisiaj trzeba dzwonić :whistling:

Opublikowano
Witam.

Sprawdźcie jeszcze tutaj: NICE Lady Fitness, Bowling, Skatepark Wyspa, Ośrodek Przywodny Rataje

W plazie nie ma już Fantasy Parku.

Cześć,

Z tego co widzę, gdzie to jest, to tam kiedys była kręgielnia i rzucało się kulami bez dziur, ale to było 20 lat temu, kiedy zdawałem maturę... he he he he. Przyjemne kameralne miejsce..

Dokładnie tam , był tam jeszcze basen odkryty - potem miejsce strasznie podupadło , między 2007 a 2010 mieliśmy tam salkę prób zespołu , wywalili nas później bo robili fitness , kręgielnie i szatnie dla orlika który powstał w miejsce basenu. Jakieś zdjęcia tego terenu znalazły się na jakiejś stronie opuszczone.com - .:: opuszczone miejsca - budynki, fabryki, kościoły, obiekty przemysłowe ::.

Opublikowano

Arek niestety znalazłem tylko jakieś dimmy 512

Opublikowano
  • Autor
Arek niestety znalazłem tylko jakieś dimmy 512

No spoko będę szukał dalej ale jak nie to nowe kupię :wink:

Opublikowano
co słychać Bartek ?

Eee... nic dobrego. And U?

Opublikowano
  • Autor

Panowie ma ktoś może możliwość załatwienia albo gdzieś komuś leży?:whistling:

3775951220

Opublikowano

:hi:

Jakby ktoś szukał dobrego i pewnego autka, to polecam swoje. :wink:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jakby ktoś szukał dobrego i pewnego autka, to polecam swoje. :wink:

fajne autko :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:

Jakby ktoś szukał dobrego i pewnego autka, to polecam swoje. :wink:

jak byś wsadził tam mi 1.8T to byłoby moje :kox:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jakby ktoś szukał dobrego i pewnego autka, to polecam swoje. :wink:

jak byś wsadził tam mi 1.8T to byłoby moje :kox:

Audi A4 B6 Małysz Grodzisk Wielkopolski ? Tablica.pl

Coś takiego ?

Opublikowano

arek 2003 - 2004 minimum, rzechy stare mi tu podsyłasz :)

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

58tys hahahah !! :polew::polew::polew: skąd tacy ludzie się biorą powiedzcie mi ?

Opublikowano
  • Autor
arek 2003 - 2004 minimum, rzechy stare mi tu podsyłasz :)

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

58tys hahahah !! :polew::polew::polew: skąd tacy ludzie się biorą powiedzcie mi ?

Bajkopisarze :grin:

---------- Post dopisany at 19:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

Audi A4 15000.00 PLN. Ostróda - otoMoto.pl

Opublikowano

szit, chce wyposażenia mieć trochę.

Opublikowano
  • Autor

Dobra to kręgle nie aktualne bo widać dnie zgadaliśmy się nic :facepalm:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
Dobra to kręgle nie aktualne bo widać dnie zgadaliśmy się nic :facepalm:

a szkoda...

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

arek 2003 - 2004 minimum, rzechy stare mi tu podsyłasz :)

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

58tys hahahah !! :polew::polew::polew: skąd tacy ludzie się biorą powiedzcie mi ?

no nie wiesz? jak TERZ ( w opisie ) tez tacy musza byc... :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.