Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tajne ... hmmm gruba kasa już miesiące temu klepnięta była na to - tylko ściemniali z lokalizacją ;)

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

tereaz jeszcze Amazon rekrutuje sporo ludzi .. budują wilelką halę logistyczną .. chyba w Sadach

amazona śledzę na bieżąco :wink: Nie byłeś czasem na basenie z dzieciakami? Mignal mi gdzieś czerwony kaptur na parkingu :kox:

na Malcie byliśmy :P

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tez, czyli dobrze widziałem :kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

:hi:

Kto chce mi pomóc zdjąć tylną wycieraczkę ?

Za cholerę nie mogę jej dać rady..

Opublikowano

maly sciagacz by sie przydal, mam tak z przednimi

Opublikowano

ja mogę cycu. wystarczy zadzwonić...

Opublikowano

Marcin, ściągacz mam. i tak nie da rady.

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Emil, potrzebny jest chyba dremel lub malutka szlifierka lub coś małego do cięcia metalu - trzeba odciąć ten trzpień, bo ściągacz nie ma się o co zaprzeć.

Opublikowano
Marcin, ściągacz mam. i tak nie da rady.

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

Emil, potrzebny jest chyba dremel lub malutka szlifierka lub coś małego do cięcia metalu - trzeba odciąć ten trzpień, bo ściągacz nie ma się o co zaprzeć.

powineineś psikać tam każdego dnia 3-4x WD40 i lekko pukać młotkiem przd i po psikani

mi tak puściły przednei po 2óch dnaich keidys

Opublikowano

no to tez dobra rada, Karol, plytke wypaliles? :kox:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

a tak pozatym ja juz mam zamontowany zaczep :wink:

qLbr2ST.jpg

Opublikowano
no to tez dobra rada, Karol, plytke wypaliles? :kox:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

a tak pozatym ja juz mam zamontowany zaczep :wink:

http://i.imgur.com/qLbr2ST.jpg

ładna ceratka :wink:

panowie czy felga 18/8" et 35 bedzie ok przy b5? czy już bedzie wystawać? patrzyłem na kalkulator et ale nieogarniam tego :facepalm:

Opublikowano

będzie ok rant felgi będzie lekko schowany. u siebie mam 18x8 et 35 opona 225 tył nigdy nie przyciera. przód bardzo rzadko nadkola mam ori nie rolowane

Opublikowano

arek przymierzał moje byłe rs4 o takich parametrach i chyba było ok

Opublikowano

dzięki, najbardziej się obawiałem o et ze może wystawać poza obrys auta

Opublikowano

slo jak tam poszukiwania felg na lato masz już?

Opublikowano

Mam 17 8J ET 35. Na oponach 225 przy glebie trzeba podginać błotniki z przodu :decayed:

Opublikowano

gleby nie planuje na razie bo bym do chaty nie dojechał:facepalm: rozglądam sie za 18 jak by sie trafiło coś w fajnych pińondzach :whistling:

Opublikowano

nie jestem zwolennikiem mega gleby, naciągów itp.

ale b5 na 18 na zwykłym zawieszeniu wygląda średnio, bo będziesz miał puste nadkola:kwasny:

Opublikowano
gleby nie planuje na razie bo bym do chaty nie dojechał:facepalm: rozglądam sie za 18 jak by sie trafiło coś w fajnych pińondzach :whistling:

To ty chcesz 18" bez gleby zakładać? Przecież to wtedy wygląda jak jakaś terenówka. Nawet 17" średnio w takim zestawieniu wyglądają. Uwierz mi, wcale nie doda to uroku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.