Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja dzisaj mijałem drosdka w Hondzie :D przy auchan komorniki

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
no wiem, że nie ukrywał ale nie przypucował się, że to już:decayed:
Tak jak mowiłem samochód oddam w dobre ręce na początku była to kwestja powrotu do nowszej audi ale na daną chwile jestem w trakcie poważnych badań i problemów zdrowotnych więc z przykrością tak wychodzi czas pokaze co bedzie dalej
Opublikowano
Szybko się pozbywasz

Naprawilem co bylo zle i sprzedaje. Nie chcę mieć juz z corsa nic wspolnego. Cos nie tak??

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Proszr info na Pw o aucie ;)

Opublikowano

No to co mówicie panowie zrobić z tym przebiegiem?? Tak dziwnie wiara reaguje na niego - pewnie gdyby nie to byłby juz sprzedany...

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Bo polski konsument jeśli chodzi o kupno auta jest kompletnym debilem. Sory że tak mówię ale to prawda. Akceptowalne przebiegi to ON to 190-220 tyś. Dla PB poniżej 180tyś. Nie ważne ile lat ma auto. Jak jest styrane. Liczy się przebieg no bo silnik musi być "zdrowy" a o tym niby ma świadczyć przebieg.

Opublikowano

No wlasnie zauwazylem i to samo czytałem nawet wczoraj w internecie. .. masakra jakas. Zainteresowanie jest ale jakos jak słyszaa przebieg to mowia ze duzo itp... i co zrobić. Cofac?:) sami tego chca ludzie. .

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

To się może częściowo zmieni bo wprowadzili teraz odczyt stanu liczników podczas przeglądu więc przynajmniej krajowych aut nie będą mogli już kręcić. Co innego auta sprowadzane. Tam mimo upływu lat przebiegi nie będą się zmieniać.

Ja do tej pory sprzedawałem tylko 2 auta. Zawsze było tak samo. Długo cisza, nikt nie dzwoni a potem nagle jeden telefon od konkretnego gościa, przyjeżdża zabiera. Pamiętam że moja 80tka 1,6TD miała coś blisko 300tyś przebiegu. Czyli w realu pewnie dochodziła do 500tyś. Koleś przyjechał, obejrzał, przewiozłem ich (a że silnik był lekko kręcony to na 1,2bara auto zapitalało aż miło) i zabrał bez gadania. Ale widać było że to normalny kupujący który patrzy na stan auta a nie na przebieg.

Opublikowano

yrehy7u8.jpg

Gwerty, tak wieczorem dają lampy, wydaje mi się, że jest lekki zez do środka, muszę wyregulować chyba

Opublikowano

zdecydowanie zez do środka. i lewa niżej od prawej.

Opublikowano

Też mi się tak wydaje. Powstaje taka jasna plama na środku. U mnie jak tak było - lampy zamiast świecić prosto, krzyżowały się w pewnej odległości to jeździło się mega źle. Niby oświetlały również boki ale duże skupienie światła w jednym miejscu powodowało że to co było mniej oświetlone na bokach praktycznie ginęło.

Opublikowano

zeza próbuj korygować regulacją przy grilu, żeby nie robić dużej szczeliny przy błotniku.

Opublikowano

Ok Grzegorz ;)

Opublikowano

a i jak będziesz sprawdzał. to auto od ściany około 7-10m. wtedy będzie dobrze widać jak się układa wiązka

Opublikowano

Oki

Opublikowano

no ok Labiel rozumiem sprawe - czyli poczekac na jednego konkretnego goscia rozumiem... niby tak jest, ze na kazde auto jest jakis klient tylko ogolnie bardzo to denerwujace, kiiedy czlowiek sprzedaje autko gotowe do jazdy, a tutaj takie zniechęcenie bo ma przejechane tej 230 tys...

Opublikowano
no ok Labiel rozumiem sprawe - czyli poczekac na jednego konkretnego goscia rozumiem... niby tak jest, ze na kazde auto jest jakis klient tylko ogolnie bardzo to denerwujace, kiiedy czlowiek sprzedaje autko gotowe do jazdy, a tutaj takie zniechęcenie bo ma przejechane tej 230 tys...

Kwestia czy zależy ci na czasie czy nie. Jak zależy to kręć i niech się bujają. A jak nie zależy to następnym razem jak zadzwoni koleś i się spyta o przebieg to zapytaj: a jaki Pan chce? :naughty:

Ja pamiętam jak z sąsiadem jechałem kupić mu auto. Szukał tego nowszego Polo. Oglądaliśmy jedno we wrześni chyba. Przebieg 108tyś a styrany z zewnątrz i w środku jakby miał 300tyś z czego 200tyś zrobione w jakiejś firmie budowlanej. Sprzedający zachwalał że przebieg mały itp. Śmiać mi się chciało. Drugie oglądaliśmy w Poznaniu. Przebieg niecałe 100 tyś i dzień do nocy. Trzeba mieć oczy chyba w d*pie za przeproszeniem żeby nie widzieć po aucie jak mocno jest wyeksploatowane. Sąsiad pewnie wziąłby tą pierwszą gdyby nie ja, na zasadzie "jak tu już jest to po co dalej jechać".

Opublikowano

Labiel - chetnie bym przekrecil troche ten licznik, tylko ze ja sam tego nie zrobie, kompletnie sie na tym nie znam, a Ty? badz znasz kogos kto w takich manualnych licznikach przekrecic moze licznik? ;)

no tak masz racje, trzeba byc glupim, zeby nie widziec po aucie przebiegu...

Piechol - super sprawa, bedziecie mieli zatrudnienie... szkoda tylko ze mam tak daleko do wrzesni (50 km)... bo sam skladal bym tam swoja kandydature :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.