Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/przycisk-klapka-podlokietnika-wykonany-aluminium-316594/

link do przycisku podlokietnika, bylo by juz trzech chetnych?

jutro zamawiam wiec sie zastanawiac moze z ceny jeszcze zjedziemy...:wink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam Panowie,

Mam być może i głupie pytanie, ale zaczynam powoli poszukiwania następcy mojej b7. Mam dość duże wymagania, auto musi mieć 3.0 tdi, manual skrzynie i quattro, a oprócz tego nagłośnienie B&O, skóre + alcantare najlepiej wentylowaną, oraz czarną podsufitkę :naughty: Mam jeszcze trochę czasu więc aż tak się nie spieszy.

Pytanie nr 1 jest nastepujące: Która z tych trzech konsol jest "najbogatszą opcją" ???

Nr 1: http://www.guzikpol.pl/allegro/zdjecia/11/1.jpg

Nr 2: http://scs03.resimyukle.com/files/view/ryu.pho.img/215/1/audi-a5-2010-orta-konsol_3.jpg

Nr 3: http://img401.imageshack.us/img401/3964/audia5sportback2009r16.jpg

Wydaje mi się, że opcja nr 3, z wejściem na dwie karty ale nie jestem pewny. Czy wejście na dwie karty eliminuje opcję ze zmieniarką (nr 2) ??? Lub czy opcja nr 2 eliminuje opcje na karty pamięci ? Teraz w b7 mam i karty pod rns-em i zmieniarkę w schowku...

Pytanie nr 2 Generalnie na celowniku mam A5, na drugim miejscu jest b8 2009/2010 i c6 -2009 z końcówki produkcji i tu mam pytanie nr 2 Czy od 2008 roku kody silników 3.0 tdi są już tylko czteroliterowe ? Czy montują w nich jeszcze ASB ?

Pytanie nr 3 Czy dobrze pamiętam że od 2008 roku pozbyto się problemu z rozrządem ?

Pytanie nr 4 Co z klapkami w kolektorach po 2008 roku ?

Opublikowano
Witam Panowie,

Mam być może i głupie pytanie, ale zaczynam powoli poszukiwania następcy mojej b7. Mam dość duże wymagania, auto musi mieć 3.0 tdi, manual skrzynie i quattro, a oprócz tego nagłośnienie B&O, skóre + alcantare najlepiej wentylowaną, oraz czarną podsufitkę :naughty: Mam jeszcze trochę czasu więc aż tak się nie spieszy.

Pytanie nr 1 jest nastepujące: Która z tych trzech konsol jest "najbogatszą opcją" ???

Nr 1: http://www.guzikpol.pl/allegro/zdjecia/11/1.jpg

Nr 2: http://scs03.resimyukle.com/files/view/ryu.pho.img/215/1/audi-a5-2010-orta-konsol_3.jpg

Nr 3: http://img401.imageshack.us/img401/3964/audia5sportback2009r16.jpg

Wydaje mi się, że opcja nr 3, z wejściem na dwie karty ale nie jestem pewny. Czy wejście na dwie karty eliminuje opcję ze zmieniarką (nr 2) ??? Lub czy opcja nr 2 eliminuje opcje na karty pamięci ? Teraz w b7 mam i karty pod rns-em i zmieniarkę w schowku...

Pytanie nr 2 Generalnie na celowniku mam A5, na drugim miejscu jest b8 2009/2010 i c6 -2009 z końcówki produkcji i tu mam pytanie nr 2 Czy od 2008 roku kody silników 3.0 tdi są już tylko czteroliterowe ? Czy montują w nich jeszcze ASB ?

Pytanie nr 3 Czy dobrze pamiętam że od 2008 roku pozbyto się problemu z rozrządem ?

Pytanie nr 4 Co z klapkami w kolektorach po 2008 roku ?

zamiesc to w tym dziale:

http://a4-klub.pl/b8-troooop-171/troooop-b8-201181/

na szybko bedziesz mial odpowiedz :wink:

Opublikowano

Ok, dzięki już zamieściłem :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
Ja tez u siebie latam na tych skf od 1,5 roku i jest gitara.

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Ja tez u siebie latam na tych skf od 1,5 roku i jest gitara.

Madbar jak chcesz to ja mam rabat w ic bo biore na warsztat , moge sie jutro dowiedziec o cene jak chcesz.

Poproszę uprzejmie.Tylko nie pamiętam w tej chwili symbolu, a na telefonie trudno sprawdzić.Jak będziesz wiedział, poproszę PW. Dzięks

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Witam.

Opublikowano

Witam. Co słychać?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

slo, rns-ik juz siedzi?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam! Ale tu cicho sie zrobilo;-)

Opublikowano

kupie gdzies w Poznaniu wyjmaki do radia ?

włozyłem rnsa a zapomniałem że poprzednie wyjmaki dałem nowemu włascicielowi mojej starej audi :facepalm:

Opublikowano
kupie gdzies w Poznaniu wyjmaki do radia ?

włozyłem rnsa a zapomniałem że poprzednie wyjmaki dałem nowemu włascicielowi mojej starej audi :facepalm:

To pojedź i odbierz...

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
kupie gdzies w Poznaniu wyjmaki do radia ?

włozyłem rnsa a zapomniałem że poprzednie wyjmaki dałem nowemu włascicielowi mojej starej audi :facepalm:

a co Ty tak chcesz wkładać i wyjmować ... takie rzeczy to pod pierzyną z kobitą ;P

Opublikowano

zbieram szczęke z podłogi...

Opublikowano

niezly magik :wink:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.