Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Krańcowej pozmieniali godziny i teraz tylko do 20

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

idzie ktoś na browara ? :D

Opublikowano

W pracy nie piję :/

Opublikowano

rosool88 całkiem możliwe :P

Opublikowano

Kto mi pod blokiem parkuje B6 avant na klubowych ramkach? :-)

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

Kto mi pod blokiem parkuje B6 avant na klubowych ramkach? :-)

masz nowego sąsiada :decayed:

Opublikowano

No rejestracja świeżynka - stał ktoś naprzeciwko więc musiał moją B5 widzieć

Opublikowano
  • Autor
No rejestracja świeżynka - stał ktoś naprzeciwko więc musiał moją B5 widzieć

Zostawi Ci karteczkę mieszkam pod 6 przyjdź z flaszką :decayed:

Opublikowano
No rejestracja świeżynka - stał ktoś naprzeciwko więc musiał moją B5 widzieć

Zostawi Ci karteczkę mieszkam pod 6 przyjdź z flaszką :decayed:

Tam na pewno nie ;-)

Opublikowano

http://i.imgur.com/xGDOBB2.jpg

Panowie podpowiedzcie..

Pasuje to połączenie felgi z Phaetona Omanyt 9Jx19 + b6 ?

no pięknie!!! już dawno nie widziałem tak szybkiego koloru wystrojonego w tak stylowe buciki. jak dla mnie mega :)

Opublikowano

Tamte sprężyny sprzedane.

Mam tu następne. .

http://pokazywarka.pl/znvzdv/

Będą pasowac do mojego?:)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano
Benoos z Sebastianem śmigałeś?

Vario zgadza się, chyba nie ma za dużo takich aut w regionie :) z kompresorem to już w ogóle :decayed:

jestem ciekaw jak to będzie jeździło, już teraz łapanie trakcji było dość problematyczne :wink:

rosool88

wiadomo, jak kierownik nie ogarnia, to nawet 6x6 nie pomoże :wink:

Opublikowano

Ale Sebastian raczej ogarnia brykę, widziałem, że sprężarka już zamontowana

Opublikowano

Siema! Słuchajcie wczoraj pojawił mi się notlauf (2 lata był spokój), dziś podłączyłem kompa i pokazało mi :

17965 P1557 462D Ciśnienie turbosprężarki (TC) - przekroczona granica > podłączenie węża

Było to sprawdzane Polskim Vagiem 4.9 bo Vag-Com mi nie hasa nie wiem z jakiego powodu...mniejsze z tym.

Wiem że muszę zrobić logi i tu właśnie mam prośbę do Was:-D

Kto za flaszke mi zrobi te nieszczęsne logi statyczne i dynamiczne?? No i oceni od razu?

Nie jestem w stanie sam ich zrobić z powodu braku komunikacji z Vagiem...

Opublikowano

Próbowałeś Vagiem 3.11? U mnie np. nowszy 4 coś tam nie połączy się ze sterownikiem airbaga

Opublikowano

No probowalem wszystkimi wersjami Vag i ni chu chu. Przy samym zaplonie pokazuje interface not found a przy odpalonym silniku OK ale compatybile NO. Zauwazylem ze po prostu laczy i odrazu gubi ta lacznosc co w konsekwencji wyświetla blad komunikacji.

Opublikowano

spróboj zmienić Char int na 5 w vag comie

Opublikowano
spróboj zmienić Char int na 5 w vag comie

Ok, jutro sprawdzę. Dzięki za zainteresowanie:-)

Opublikowano

z jakiego rejonu jestes Krzysztof?

Opublikowano
z jakiego rejonu jestes Krzysztof?

Poznań a dokładnie Rataje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.