Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Grzesiu a dlaczego to robisz?? źle Ci tu u nas w krainie kwitnącej bulwy??:wink:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Grzesiu a dlaczego to robisz?? źle Ci tu u nas w krainie kwitnącej bulwy??

:wink:

zle nie. ale pyry kiepskiej jakości:decayed:

a poważnie mieszkanie kupiliśmy z suwałkach.

Opublikowano

w złych miejscach kupujesz:decayed:

no mieszkania w suwałkach pewnie o wiele tańsze od poznania

Opublikowano
w złych miejscach kupujesz:decayed:

no mieszkania w suwałkach pewnie o wiele tańsze od poznania

nie ma co porównywać cen mieszkań. stolica wielkopolskie a prowincja:grin:

conajmniej dwa razy w roku bee w poznaniu więc może wtedy będzie okazja na spota:wink:

Opublikowano

Dokładnie z tego samego powodu wróciłem do Wrześni :wink:

Opublikowano

Nie ... Grzesiu sie wyprowadza a ja kasy nie mam na xenon i kto mi to zrobi . Moze do kwietnia cos uzbieram.

Opublikowano

Grzechu musisz zorganizować płatne wykłady na temat rezania lamp i już

Opublikowano

Grzesko, to mnie teraz załamałeś :wallbash:

ale....... na before u kaja wpadasz?? :decayed::grin: Napijemy się :kox:

Opublikowano

to bedzie juz obowiazkowy spot :decayed:

w złych miejscach kupujesz:decayed:

no mieszkania w suwałkach pewnie o wiele tańsze od poznania

nie ma co porównywać cen mieszkań. stolica wielkopolskie a prowincja:grin:

conajmniej dwa razy w roku bee w poznaniu więc może wtedy będzie okazja na spota:wink:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

aktualizacja spota na jutro :

1- niestandardowy

2- slo ( obowiazkowo ) :decayed:

3- Gwerty

Opublikowano
to bedzie juz obowiazkowy spot :decayed:
w złych miejscach kupujesz:decayed:

no mieszkania w suwałkach pewnie o wiele tańsze od poznania

nie ma co porównywać cen mieszkań. stolica wielkopolskie a prowincja:grin:

conajmniej dwa razy w roku bee w poznaniu więc może wtedy będzie okazja na spota:wink:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:42 ----------

aktualizacja spota na jutro :

1- niestandardowy

2- slo ( obowiazkowo ) :decayed:

3- Gwerty

4- skubi jeśli mnie choroba nie powstrzyma :-\

Opublikowano
Grzesko, to mnie teraz załamałeś :wallbash:

ale....... na before u kaja wpadasz?? :decayed::grin: Napijemy się :kox:

oczywiście

Opublikowano

no i moja lampa też czeka ...

Gwerty, jak wywlekę lampę rano w tygodniu, podrzucę na rowerku, to następnego dnia byłaby gotowa ?

Opublikowano
no i moja lampa też czeka ...

Gwerty, jak wywlekę lampę rano w tygodniu, podrzucę na rowerku, to następnego dnia byłaby gotowa ?

tak

Opublikowano

ma ktoś dystanse 10mm przelotowe i długie śruby i mógłby pożyczyć na 1-2 tygodnie?

Opublikowano

Witam.

aktualizacja spota na jutro :

1- niestandardowy

2- slo ( obowiazkowo )

3- Gwerty

4- Maciej 6001

Opublikowano

1- niestandardowy

2- slo ( obowiazkowo )

3- Gwerty

4- Maciej 6001

5- Maxcudo(90%)

Opublikowano

Karol, chyna mam takie dystanse. Sprawdze dzisiaj i dam znac

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

spot jutro o 16?

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Marcin pisałem eske, wziąłeś kompa??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.