Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Slo o tej godzinie wszyscy śpią :hi:

albo są/byli w Cuba Libre ... umieram ... dzisiaj

studiujesz jeszcze, że w czwartki balujesz czy wyjście firmowe? :wink:

firmowe, z kolegami z naprzeciwka :)

ale niesponsorowane, u nas nie ma budżetu integracyjnego ;)

Opublikowano

Hyhy, my w marcu właśnie musimy iść gdzieś bo nam przepadnie budżet :decayed:

Opublikowano

Szymanek te springi to od wersji sport są 45-50 mm przód 35-40 mm niżej, zaleca się krótsze amorki do tego, cena nowych 596 zł

Ja pod ori amorki brałbym Pro kit czyli ok 30 mm obniżenia

Opublikowano
Za zmiane sprężyn zawolali tam 250 zl plus 120 zl za geometrie... masakra jakas...

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Wymień sobie sam kolego. Ja wczoraj skończyłem, tylko że wymieniałem też wahacze z przodu. Auto siadło równo, wcześniej tył był niżej. Jutro jade na geometrie. :wink:

Opublikowano

Vario moge cie wysłać foto jak mu siadlo ladnie audi na ori amortyzatorach w zawieszeniu 1ba. Niby przod nizej ale jemu.rowno poszlo.

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

---------- Post dopisany at 17:14 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

Za zmiane sprężyn zawolali tam 250 zl plus 120 zl za geometrie... masakra jakas...

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Wymień sobie sam kolego. Ja wczoraj skończyłem, tylko że wymieniałem też wahacze z przodu. Auto siadło równo, wcześniej tył był niżej. Jutro jade na geometrie. :wink:

Ja takich rzeczy nie umiem robic nawet sprzetu do tego nie mam:(

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Szymanek, można do ori amorków ale wcześniej je wykończysz

Opublikowano

szymanek, vario ma racje. jak ja zalozylem przy 1ba h&r -45 olej z amorkow wylecial po tygodniu. gdybys mial 1bv albo be to moglbys zalozyc pod nie te springi. a co do ceny, wydaje mi sie ze jest ok, bo wierz mi kupa roboty. ( 4 h na 1 osobe )

Opublikowano

Szymanek, w LPM to cena szacunkowa, jak szybciej wymienią to mniej policzą, zapomniałem napisać żeby się na mnie powołać

Opublikowano
Za zmiane sprężyn zawolali tam 250 zl plus 120 zl za geometrie... masakra jakas...

Jak chcesz to mogę podać Ci numer do kumpla, który robił airride'y i sprężyny wywlekał z A4 , sam ma A4

jak będzie miał czas to pewnie chętnie to zrobi.

Albo dzwoń do Taurusa na Obornicką .. mi za wymianę wahaczy powiedzieli 50PLN od sztuki,

za wymianę całego płynu hamulcowego płaciłem 30PLN

Może za sprężyny wezmą mniej.

Jest też Woytech.pl z Koninka ... nie jest najtańszy ale możesz sprawdzić

Opublikowano

Karol, sam wiesz ze w zawieszeniu najwazniejsze jest odkrecenie gornej sruby od wachaczy ;)

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Pany, jezdzi ktos tu na tirach w trasy? mialbym do odbioru z siedlec komplet siedzen skorzanych :) jakbyscie cos wiedzieli dajcie znac :)

Opublikowano
Karol, sam wiesz ze w zawieszeniu najwazniejsze jest odkrecenie gornej sruby od wachaczy ;)

---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ----------

Pany, jezdzi ktos tu na tirach w trasy? mialbym do odbioru z siedlec komplet siedzen skorzanych :) jakbyscie cos wiedzieli dajcie znac :)

lele jeździ, pytaj.

Opublikowano

tez o nim myslalem :)

Qrka Grzesiek, trzeba ogarnac te lampy :)

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

:hi:

niestandardowy Marcinie:wink: pamiętasz jak robiłeś mi autoskana? zapisywałeś na kompie wyniki nie? prześlesz mi je, bo muszę zacząć ogarniać co trzeba:kwasny:

Pepin i teraz widzę, że stawiam flachę:grin:

przypomnij sie jutro, najlepiej smsem, bo komp w pracy zostal...

Opublikowano

Lele raczej śmiga na zachód

Opublikowano

Lele jeździ w pl do inowrocławia, gniewkowa i czasem piotrków trybunalski:wink: ale jakby jakimś cudem dostał trase w ten rejon to się odezwę:decayed:

Opublikowano

jak znajde transport za flaszke to bede mial skore w moim wozidle :decayed:

Opublikowano

No to juz sam.nie wiem co zrobic. Mam okazje je dosc tanio kupic dlatego mi tak zależy. Koles 15 tys zrobil i wszystko mu gralo a tutaj olej itp. Nie chce ryzykowac ale nie stac mnie na zakup nowych pro kit...:(

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

ewentualnie szukaj zmorkow s-line

a te swoje sprzedasz dalej ...

Opublikowano

Wolałbym same sprężyny a reszte zostawic jakies uzywane eibach moze sie trafia kurde a na gieldach albo cos takich rzeczy nie ma? :)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano
tez o nim myslalem :)

Qrka Grzesiek, trzeba ogarnac te lampy :)

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:09 ----------

:hi:

niestandardowy Marcinie:wink: pamiętasz jak robiłeś mi autoskana? zapisywałeś na kompie wyniki nie? prześlesz mi je, bo muszę zacząć ogarniać co trzeba:kwasny:

Pepin i teraz widzę, że stawiam flachę:grin:

przypomnij sie jutro, najlepiej smsem, bo komp w pracy zostal...

a no trzeba:doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.