Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok 600-700 zł za Pro kit

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ok 600-700 zł za Pro kit

gdzieś czytałem że po rabatach w IC za 520 zł są ale nie wiem ile w tym prawdy. Sam nie posiadam rabatów ani dojścia w nijaki sposób do tańszych części dlatego pytam ;)

Dzięki Vario za info.

Opublikowano
Ok 600-700 zł za Pro kit

Vario jak weekend sie za powiada?

Opublikowano

W jakim sensie Grzesiu? Ogólnie full roboty na 2-3 tygodnie

Opublikowano
Ok 600-700 zł za Pro kit

gdzieś czytałem że po rabatach w IC za 520 zł są ale nie wiem ile w tym prawdy. Sam nie posiadam rabatów ani dojścia w nijaki sposób do tańszych części dlatego pytam ;)

Dzięki Vario za info.

Podaj mi jakiś dokładny numer produktu to sprawdzę w IC i może InterTeam

Opublikowano
W jakim sensie Grzesiu? Ogólnie full roboty na 2-3 tygodnie

chodzi mi o lampy. jest ruch w interesie to dobrze

Opublikowano

Teraz z lampami kiepsko bo nawet miejsca na hali nie mam żeby Forda trzymać, będziemy w kontakcie, jak coś się uspokoi to wyjmę lampy do zrobienia

Opublikowano

ok.

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

ok.

w przyszłym tygodniu jak znajdę chwilę będę dzwonił, żeby wpaść po letnie.

Opublikowano
Ok 600-700 zł za Pro kit

gdzieś czytałem że po rabatach w IC za 520 zł są ale nie wiem ile w tym prawdy. Sam nie posiadam rabatów ani dojścia w nijaki sposób do tańszych części dlatego pytam ;)

Dzięki Vario za info.

Podaj mi jakiś dokładny numer produktu to sprawdzę w IC i może InterTeam

zebym Ci ja wiedzial Pepin to bym podał ;p

Konkretnie to nie wiem - eibach pro kit do audi a4 b6 z 2004 roku w avant 1.9 tdi ;)

---------- Post dopisany at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany at 10:45 ----------

A takie jeszcze chlopaki pytanie czy teraz do zawieszenia 1ba mogę założyć na 18 calowe opony 225/40/18 oponki?? Bedzie bardzo ujowo wygladac czy jakies inne opony?

Wybaczcie za tyle pytan ale korzystam z waszej wiedzy i doświadczenia:)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Szymanek31 masz B6 więc one stoją inaczej niż B5 ale powiem ci że jak często widziałem B5tki ze standardową zachiechą i z jakimiś 17-18tkami to jak dla mnie wyglądało to jak jakieś auto terenowe :grin: Zamiast dodawać uroku szpeciło.

Opublikowano

Mariusz, będzie wyglądało tak:

fZCNSpN.jpg

Opublikowano

Wtf skad ja znam to auto hehe:p

Tomek tu masz 18 na profilu 40?

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

tak 225 40 18

na feldze 8J

pfoE9k1.jpg

Opublikowano

No to faktycznie trochę jak allroad :P

w takim razie POMOZCIE I ZNAJDZCIE JAKIES SPREZYNY :D !!

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Szymanek daj pw jaki motor to Ci ogarnę te sprężyny

Opublikowano

Mariusz bierz eibach pro kit -40/-40 albo cos w tym stylu i będzie lala;) nówki 500-600zł

Opublikowano

jest ktoś z Ostrowa tutaj albo planuje tam jechać dzisiaj/jutro ... Chcę coś kupić poza allegro (office) i chciałbym prosić o pomoc żeby było sprawdzone czy zapakowane ?

Opublikowano

:hi:

jest ktoś z Ostrowa tutaj albo planuje tam jechać dzisiaj/jutro ... Chcę coś kupić poza allegro (office) i chciałbym prosić o pomoc żeby było sprawdzone czy zapakowane ?

nie wolno kupować poza Allegro... :glupek2:

Opublikowano

:hi:

Pany, jaka jest nominalna grubosc tarcz 312/255?

Opublikowano
:hi:
jest ktoś z Ostrowa tutaj albo planuje tam jechać dzisiaj/jutro ... Chcę coś kupić poza allegro (office) i chciałbym prosić o pomoc żeby było sprawdzone czy zapakowane ?

nie wolno kupować poza Allegro... :glupek2:

ok, to kupię to na tablicy ... :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.