Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

jak na narty, to bardziej polecam się wybrać do Dolni Morava niż do Czarnej góry, mimo że to ta sama góra, tylko po czeskiej stronie. Ja jestem zrażony do Jańskich, chyba że ktoś gustuje w muldach :wink:

Byłem na przełomie stycznia i lutego w Rokytnicy i Harrachovie na 4 dni, warunki były dobre, w porównaniu do tego co było po polskiej stronie czyt. +6 stopni i wiatr, chociaż faktycznie z dnia na dzień coraz gorzej

krótka relacja z naszego wypadu dla zainteresowanych :decayed:

Rokytnice ok, jak dla mnie trasy porównywalne ze Spindlem, tylko mniej szaranczy, więc wolę tam, a w ogóle bliżej domu. HARRACHOV dno, byłem raz i wystarczy. W Janskich mamy extra metę , a muldy z wiekiem lubię coraz bardziej:decayed:. A ta Dolni Morawe chętnie kiedyś sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Muldy da się przeżyć. Jak kupowałem narty, to paru sprzedawców/znawców twierdziło, ze na muldach narty które wybrałem pojadą własnym życiem, a jest zupełnie inaczej, jak ją dobrze docisnę to muldę rozcina i śmiga drogą jaką ja jej wytyczę :kox:

Swoją drogą w Jańskich byłem 2x i było trochę muld, ale to co było w tym roku w Szpindlerowym to był kosmos jeśli chodzi o muldy :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi:. Banan, ściągacze do sprężyn które zamówiłem dały rade :wink:. Przód rozebrany i muszę zamówić wahacze bo kilka ma małe luzy. Jakie polecacie do audi a4 b6 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500-600 komplet?

Ja z takich budżetowych wstawiłem nie polecanego Kraft i na 1 be i 16" zrobił 45 tys i nadal bez luzu był a potem auto sprzedałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bierz Master Sport za tę kwotę - ktoś na forum sprzedaje , Wandej czy jakoś tak , zresztą jest temat o tych wahaczach podobno z 30 tyś km wytrzymają - już miałem je kupić ale wrzuciłem od nich:

REGUM - Naprawa układów zawieszenia: samochody i motocykle - Poznań, Skórzewo - 60 zł za sztukę , regenerują sworznie , miałem od nich górne wahacze wytrzymały 70 tyś km i jak je zdejmowałem to są cały czas ok , jak jesteś z PWR to wbijaj mam je w piwnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym komplet wstawić, będę pewny że nie ma prawa nic pukać. Do Wrześni mam 30km :wink: Napisałem do Wandeja, czekam co napisze.

Te będą pasowały do mojego auta?

WAHACZE MASTER SPORT KPL AUDI A4 8E2 B6 2001-2004 (3936136517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze życzenia spełnienia marzeń Bart-S :banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze do niego z flaszka podjechac ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:hi:. Banan, ściągacze do sprężyn które zamówiłem dały rade :wink:. Przód rozebrany i muszę zamówić wahacze bo kilka ma małe luzy. Jakie polecacie do audi a4 b6 ??

górne czy dolne ....

możesz rozwazyć regenerowane jeszcze ... za komplet (góra i dół) niecałe 500PLN

ale trzeba oglądać czy wszystkie gumy wymienione , bo niestandardowy miał jakiś zonk chyba

PS.

ponadto regenerują końcówki i chyba łączniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym komplet wstawić, będę pewny że nie ma prawa nic pukać. Do Wrześni mam 30km :wink: Napisałem do Wandeja, czekam co napisze.

Te będą pasowały do mojego auta?

WAHACZE MASTER SPORT KPL AUDI A4 8E2 B6 2001-2004 (3936136517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jestem w szoku, 560 za komplet z końcówkami i łacznikami stabilizatora i jeszcze ze wszystkimi śrubami??? 6 razy taniej niż ori w serwisie???? Coć mi się nie chce wierzyć w jakość tego zestawu... Przy założeniu, że ori wytrzymało u mnie około 200 000 bez pukania( potem się zaczeły stuki-puki i za chwilę będę wymieniał całość), to jeśli jakość odpowiada cenia, to za rok zawiecha stuka znowu. W Regumie cena jest podobna, ale tam trzeba oddać stare i tylko przyjmują oryginalne, więc tak naprawdę płaci się te około 500 PLN za nowe elementy gumowo metalowe i za sworznie kulowe i za regeneracje, a w Master Sporcie również za całe body od tych wahaczy. No nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...