Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jeszcze raz DZIEKI Madbar za logowanego mini spota :decayed:

Niestandardowy, ja też wynioslem z tego spotkania. Jakby co, to polecam się na przyszłość. Warunki do dlubania w garażu też są, i nie musisz az do Czerwonaka (chyba) ganiać.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie ma to jak polatać nowym S8 :naughty: ktoś wie jak wyłączyć blokade obrotów na postoju do 4k rpm ? :decayed:

Opublikowano

uuu, skąd taką furę dostałeś?

Opublikowano

Dobry klient :decayed:

Opublikowano

ja tam autami klientów nie śmigam

Opublikowano

Oj tam wszystko z umiarem :wink: ale ciekawi mnie czy ten limit mozna wylaczyc bez ingerencji kompa

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

btw. przypomnij mi w razie czego o wejściówce abym zabrał, bo wiesz jak to czasami jest haha :decayed:

Opublikowano

czym najlepiej wysłać 4x felgi z oponami ?

Opublikowano

Jak masz konto na Allegro to najłatwiej chyba sendit.pl - jest opcja opon/felg kurierzy UPS/DPD

Opublikowano

Miedzik, teoretycznie springi jutro powinny być, co do zdejmowania ograniczeń to Patryk Pachura ma pojęcie, pamiętaj o wejściówce ;)

---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ----------

Ja za kpl felg dpd płaciłem chyba 80 zł

Opublikowano

Slo, Ja swoje wysylalem kex-em na smochowicach. Pakowane po dwa kola czyli dwie paczki. Nie pamietam jak to wychodzilo cenowo ale cos okolo 120 zl.

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam Panowie :hi:

Opublikowano
Jak masz konto na Allegro to najłatwiej chyba sendit.pl - jest opcja opon/felg kurierzy UPS/DPD

nie trzeba mieć konta na allegro żeby korzystać z sendit

ja wysyłałem w dwóch paczkach za pomocą UPSa .. musisz to spakować i zmierzyć

Opublikowano
Jak masz konto na Allegro to najłatwiej chyba sendit.pl - jest opcja opon/felg kurierzy UPS/DPD

nie trzeba mieć konta na allegro żeby korzystać z sendit

ja wysyłałem w dwóch paczkach za pomocą UPSa .. musisz to spakować i zmierzyć

Napisałem że najłatwiej bo nie trzeba konta nowego zakładać tylko loginem z Allegro

Opublikowano
Jak masz konto na Allegro to najłatwiej chyba sendit.pl - jest opcja opon/felg kurierzy UPS/DPD

nie trzeba mieć konta na allegro żeby korzystać z sendit

ja wysyłałem w dwóch paczkach za pomocą UPSa .. musisz to spakować i zmierzyć

Napisałem że najłatwiej bo nie trzeba konta nowego zakładać tylko loginem z Allegro

przeczytałem/zrozumiałem inaczej ... :)

no i jedna zbiorcza faktura na koniec - jak ktoś potrzebuje

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

ok coś pomyślę, dzięki !

Opublikowano
h4mm3r ma na wysyłkę podobno ori...

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-xenon-oryginalne-zarnik-d1s-d2s-321989/

a poza h4mm3rem "ori" zaczynają się od 200zł

polecam Tomasza, sam od niego bralem :thumbup1:

100 % ori, z reszta Macieju widzisz to na codzien :decayed:

Opublikowano
h4mm3r ma na wysyłkę podobno ori...

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-xenon-oryginalne-zarnik-d1s-d2s-321989/

a poza h4mm3rem "ori" zaczynają się od 200zł

100 % ori, polecam Tomasza, sam od niego bralem ... :decayed:

Opublikowano

wyrezałem dzisiaj żarówkę oświetlenia tablicy .. to chyba najczęściej paląca się żarówka w mojej B7

w sumie to chyba nawet jedyna :)

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Slo, zobacz tu:

Tania przesyłka kurierska, paczka, tanie przesyłki, usługi kurierskie - Portal Kurierski

www.kurjerzy.pl

Opublikowano

tez mialem ten probem Karolu, a to przez nieszczelna oprawke ( ciagle zaparowana zarowka ) i doczekalem sie w koncu nowej :wink:

a tak pozatym pamietasz o mnie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.