Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, dzis chooyowy humor bo poszla degradacja z brygadzisty za to ze jak to ktoś powiedział bylem zbyt malym qutasem dla pracowników...a dolozyl sie do tego kierownik sąsiadującego serwisu. Moral: trzeba byc chooyem i wyebane mieć na innych;-) gdyby nie to ze srodek tygodnia to bym sie nayebal;-);-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, mam pytanie. Chce zamówić ściągacze do sprężyn do a4 b6 i jaką długość zamówić? Proszę o szybką odpowiedź bo właśnie zamawiam. :jerk:

Wymieniam sprężyny z przodu i z tyłu.

Te będą dobre czy za długie?

Ściągacz do sprężyn 2szt ściągacze 380mm amortyzat (3911159389) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy co to za myjnia ?

Myjnia u autoryzowanego dealera samochodowego Honda, Volvo, Hyundai, Peugeot, Range Rover, Jaguar no i auta po naprawie blacharsko lakierniczej. Od mycia ze sprzątaniem,mycie silników do prania i czyszczenia skóry wraz z konserwacją skóry, hydrofobizacja tapicerki, hydrofobizacja szyb itp;-) Robię tam już 7 lat i takie podziękowanie, jedyne co mi pójdą na rękę to siano mi opuszczą tylko o 200-300zł ale to tylko na słowo jest a wiadomo jak to jest i szukam już chyba roboty;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Chce zamówić ściągacze do sprężyn do a4 b6 i jaką długość zamówić? Proszę o szybką odpowiedź bo właśnie zamawiam. :jerk:

Wymieniam sprężyny z przodu i z tyłu.

Te będą dobre czy za długie?

Ściągacz do sprężyn 2szt ściągacze 380mm amortyzat (3911159389) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Podaruj sobie , jedno wielkie gówno, za długie , gwint rzadki dużo siły potrzeba, gną się i śruba obciera sprężynę - jak już celuj w yato , drobny gwint i jakość ok. W mojej B5 przednia sprężyna jest na tyle twarda że nawet yatowski ścigacz dostał w d....

Jak chcesz jestem z Wrześni , podjedź obadasz jak co wygląda , mogę ci pożyczyć nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Chce zamówić ściągacze do sprężyn do a4 b6 i jaką długość zamówić? Proszę o szybką odpowiedź bo właśnie zamawiam. :jerk:

Wymieniam sprężyny z przodu i z tyłu.

Te będą dobre czy za długie?

Ściągacz do sprężyn 2szt ściągacze 380mm amortyzat (3911159389) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Podaruj sobie , jedno wielkie gówno, za długie , gwint rzadki dużo siły potrzeba, gną się i śruba obciera sprężynę - jak już celuj w yato , drobny gwint i jakość ok. W mojej B5 przednia sprężyna jest na tyle twarda że nawet yatowski ścigacz dostał w d....

Jak chcesz jestem z Wrześni , podjedź obadasz jak co wygląda , mogę ci pożyczyć nawet.

Eh, już zamówiłem:kwasny: Jak będe miał z nimi problem to zgłoszę się do Ciebie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic - pozostaje tylko podziękować za reklamę :grin::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...