Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Madbar daleko ten kiekrz od poznania?

Panowie w corsie co kupiłem jakis czas temu wywalilo egr zjebany mozna go zaślepic i bedzie po problemie? Corsa b 1.2 16v 1999 rok kupiłem dla narzeczonej i teraz problem

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar daleko ten kiekrz od poznania?

Panowie w corsie co kupiłem jakis czas temu wywalilo egr zjebany mozna go zaślepic i bedzie po problemie? Corsa b 1.2 16v 1999 rok kupiłem dla narzeczonej i teraz problem

Siemanko, ja miałem kiedyś 1.6 16v i przeklinam ten silnik ale mniejsze z tym. Zaślepienie EGR pomoże ale musi sobie zaadoptować nowe ustawienia. Ja jak jechałem nad morze to właśnie mi klękł EGR, zaślepiłem kawałkiem puszki na stacji na szybko (cały czas CHECK ENGINE się świecił). Po 200 km na miejscu go wygasiłem a jak na nowo odpalałem to już było ok. TO STANDARD W ECOTEC;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar daleko ten kiekrz od poznania?

.

Mówi się Kiekrz, ale tak naprawdę jest w granicach Poznania. Północny zachód. Spójrz na plan Poznania. Nad jeziorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar daleko ten kiekrz od poznania?

Panowie w corsie co kupiłem jakis czas temu wywalilo egr zjebany mozna go zaślepic i bedzie po problemie? Corsa b 1.2 16v 1999 rok kupiłem dla narzeczonej i teraz problem

Siemanko, ja miałem kiedyś 1.6 16v i przeklinam ten silnik ale mniejsze z tym. Zaślepienie EGR pomoże ale musi sobie zaadoptować nowe ustawienia. Ja jak jechałem nad morze to właśnie mi klękł EGR, zaślepiłem kawałkiem puszki na stacji na szybko (cały czas CHECK ENGINE się świecił). Po 200 km na miejscu go wygasiłem a jak na nowo odpalałem to już było ok. TO STANDARD W ECOTEC;-)

Dzieki sivy za informacje. W takim razie mnie uspokoiłes bo nowy egr to wydatek dość duzy dlatego wolałbym wlasnie go zaślepic i mieć spokoj:)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

---------- Post dopisany at 20:47 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

Madbar daleko ten kiekrz od poznania?

.

Mówi się Kiekrz, ale tak naprawdę jest w granicach Poznania. Północny zachód. Spójrz na plan Poznania. Nad jeziorem.

Spoko. Jak bede w domu ogarne gdzie to moze bym podjechal:)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar,

to my w sumie sąsiedzi, bo ja ze Smochowic jestem, a dokładniej mam jakieś 400m do Fresh'a na Wichrowej i z okna go prawie widze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madbar,

to my w sumie sąsiedzi, bo ja ze Smochowic jestem, a dokładniej mam jakieś 400m do Fresh'a na Wichrowej i z okna go prawie widze :decayed:

A jakże, tylko ja jestem na drugim końcu jeziora. Tylko ten fresh na Wichrowej mi nie pasuje.

Nie chodzi Ci przypadkiem o fresha na Słupskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

ale teraz dałem :wallbash:

Dokładnie o ten Fresh mi chodzi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

ale teraz dałem :wallbash:

Dokładnie o ten Fresh mi chodzi :polew:

Luz. Kiedyś to była Żabka. To pewnie nie raz koło Ciebie przejeżdżalem jadąc do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tu u nasz na forum ( z wlkp ) dobrze ogarnia diagnostyke vag? Musa? Ktos jeszcze?

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin a co sie stalo? Logi mozemy pyknac

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

no wlasnie chcialbym porobic logi, moze ktos pomoze w diagnozie na forum. muli mi na zimnym silniku ( przez pierwsze dwie minuty ) i strasznie mnie to wkurza. w sumie na rozgrzanym tez nie ma tego co kiedys.

no i w koncu trafilem na liste rezerwowych ( w sumie ostatni )... a sie powoli ludziska wykruszają ...

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:44 ----------

Pany, jakis spot jutro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

---------- Post dopisany 16-02-2014 at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2014 at 14:37 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pomysł dobry, cały czas czekam na debiut no i jeszcze muszę ogarnąć niespodziankę w moim sprzęcie...coś podkrada mi prąd:banghead: drugi poranek z rzędu zaczynam od niezbyt miłej niespodzianki:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry,

jak w tym kawale o Leninie, że strach otworzyć konserwę ...

wszędzie to OOOO ...

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1604630_10201683027185159_1031333522_n.jpg

Szymanek, jak chcesz coś do Opla to dzwoń do Mądrego albo ul. Swoboda albo Obornicka

@Ktoś tam od stacyjki (sory zapomniałem nick po 10-ciu stronach czytania :) ), pisz do naszego forumowego elektryka - pracuje u Kędzi - Bart_poznan - mam numer jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...