Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:Panie i Panowie.

szymanek, te sa do Ciebie , do mojego takze, zobacz na foto jak mu slicznie auto stoi :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/sprezyny-weitec-315614/

wiem wiem widzialem to ogloszenie - sledze dzial sprzedam z 10 razy dziennie i oczekuje na sprezyny hehe ;)

chetnie bym je wzial ale cena mnie troche ogranicza, wolalbym cos nieco tanszego... jak mialbym to brac wolalbym dolozyc 50 zl i kupic nowe eibach pro kit... ale mimo wszystko bardzo dziekuje za podeslany link ;))

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam .

Opublikowano
ja niestety odpadam :wallbash:

szkoda

za to ja wpadłem na chwilę ... ale gardło mnie boli i zimno .. więc szybko uciekłem

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ----------

Karol, chyna mam takie dystanse. Sprawdze dzisiaj i dam znac

a masz 2 czy 4ry sztuki ?

śruby masz ?

2 mam chyba 10mm i 2 15mm, komplet ze srubami. chcesz je do siebie zalozyc?

tak, ale chyba wolałbym równe 4ry sztuki, ale na razie to i tak chcę pożyczyć

Opublikowano

panowie sprawdzicie mi czy beda pasowac czy sa od innej b6..

(niestandardowy to sa te co wyslalem wczesniej link aukcji - numery podal mi koles)

numery : AU504HA/517

AU504VA/517

i jakis numer zdaje sie 60990287 33/08

Opublikowano
  • Autor

:hi:Witam

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
panowie sprawdzicie mi czy beda pasowac czy sa od innej b6..

(niestandardowy to sa te co wyslalem wczesniej link aukcji - numery podal mi koles)

numery : AU504HA/517

AU504VA/517

i jakis numer zdaje sie 60990287 33/08

tu Ci nie pomoge...

Opublikowano

Szkoda bo w sumie właśnie na ciebie liczyłem:p

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano
  • Autor

Marcin rozmawiałem z Lele na temat BT także jak coś fon :)

Opublikowano

Napisz moze do Bart-Sa

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Spoko

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

:hi:

nie żebym dyskryminował

W końcu to Bmw nie ?

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

panowie potrzebuje pilnie nr poduszek silnika do A4 3.0 TDI 2006r 233km i jak rozpoznać która jest która bez wchodzenia do kanału i odpinania ich i sprawdzana na kompie? np wyświetla mi błąd prawej poduszki to jest to ta od strony kierowcy czy od pasażera i to samo z lewą? pamiętam że wizualnie chyba wyglądały tak samo, ale inne nr miały i cholera wie czy można je zamiennie stosować... z góry dzięki za odpowiedź

Opublikowano

quattro :wink:

swoją drogą jeździłem ostatnio takim M3 z kumplem... coś pięknego! jeśli chodzi o fun, to w życiu quattro :naughty:

co mnie wręcz "przeraża" montują w nim teraz kompresory :shock3:

Opublikowano

:hi:

co tam ?

Opublikowano
panowie potrzebuje pilnie nr poduszek silnika do A4 3.0 TDI 2006r 233km i jak rozpoznać która jest która bez wchodzenia do kanału i odpinania ich i sprawdzana na kompie? np wyświetla mi błąd prawej poduszki to jest to ta od strony kierowcy czy od pasażera i to samo z lewą? pamiętam że wizualnie chyba wyglądały tak samo, ale inne nr miały i cholera wie czy można je zamiennie stosować... z góry dzięki za odpowiedź

auto ma zawsze jedną prawą i lewą stronę ... bez względu jak patrzysz

u nas lewa to strona kierownicy .. prawa pasażera

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

są różne dla BKN są o numerze

8E0 199 379 T lewa

8E0 199 382 H prawa

Opublikowano
panowie potrzebuje pilnie nr poduszek silnika do A4 3.0 TDI 2006r 233km i jak rozpoznać która jest która bez wchodzenia do kanału i odpinania ich i sprawdzana na kompie? np wyświetla mi błąd prawej poduszki to jest to ta od strony kierowcy czy od pasażera i to samo z lewą? pamiętam że wizualnie chyba wyglądały tak samo, ale inne nr miały i cholera wie czy można je zamiennie stosować... z góry dzięki za odpowiedź

auto ma zawsze jedną prawą i lewą stronę ... bez względu jak patrzysz

u nas lewa to strona kierownicy .. prawa pasażera

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

są różne dla BKN są o numerze

8E0 199 379 T lewa

8E0 199 382 H prawa

Karolu, być może to bez znaczenia, ale 233 KM to ASB.

Opublikowano

Benoos z Sebastianem śmigałeś?

Opublikowano
panowie potrzebuje pilnie nr poduszek silnika do A4 3.0 TDI 2006r 233km i jak rozpoznać która jest która bez wchodzenia do kanału i odpinania ich i sprawdzana na kompie? np wyświetla mi błąd prawej poduszki to jest to ta od strony kierowcy czy od pasażera i to samo z lewą? pamiętam że wizualnie chyba wyglądały tak samo, ale inne nr miały i cholera wie czy można je zamiennie stosować... z góry dzięki za odpowiedź

auto ma zawsze jedną prawą i lewą stronę ... bez względu jak patrzysz

u nas lewa to strona kierownicy .. prawa pasażera

---------- Post dopisany at 19:58 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

są różne dla BKN są o numerze

8E0 199 379 T lewa

8E0 199 382 H prawa

Karolu, być może to bez znaczenia, ale 233 KM to ASB.

wiem, ale nie widzę nigdzie ASB, przypuszczam, ze numer będzie ten sam, tylko litera inna na końcu

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

farmer , dzwoń na krańcową - części i serwis czynne do 22giej to CI potwierdzą numer

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

Cena ok 114GBP czyli w ASO ponad 500PLN

Opublikowano

Benoos no czasem zdarza się kraksa, ale weź pod uwagę gdzie był kręcony filmik:decayed::decayed:

Rosja to nie kraj, to stan umysłu:decayed:

farmer widziany pół godziny temu na krzyżówce piątkowska/solidarności

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.