Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Was!! Udał się spocik?? Chciałem wlecieć ale nie zdążyłem;-/ Za to kobieta zadowolona bo ze sklepu wyszła z siatką kosmetyków;-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!! Udał się spocik?? Chciałem wlecieć ale nie zdążyłem;-/ Za to kobieta zadowolona bo ze sklepu wyszła z siatką kosmetyków;-P

było nas aż 6 ale dobrze było się spotkać :hi:

Marcin trunek na bukowinę gotowy

H1d89rK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: btw. Arek po co olej zmieniałeś? Widać w tej bańce, że jeszcze kolor dobry miał :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: btw. Arek po co olej zmieniałeś? Widać w tej bańce, że jeszcze kolor dobry miał :grin:

cicho to miał być kawał dla Marcina :grin:

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 22:47 ----------

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: btw. Arek po co olej zmieniałeś? Widać w tej bańce, że jeszcze kolor dobry miał :grin:

cicho to miał być kawał dla Marcina :grin:

---------- Post dopisany 10-03-2014 at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany 09-03-2014 at 22:47 ----------

:hi:

Oj bedzie ci sie czkalo... Oj bedzie... :cool:

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tej pogodzie pchać się do garaży .. na dworze było cieplej niż w KC-2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś jeszcze cieplej - poranny spacer z synem zaliczony , w słońcu gorąco :decayed: , trzeba chyba się na letnie opony przerzucić szkoda zimówek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rzeczywiście ciepło..... termometr w samochodzie: 15,5 stopnia. Zimówek nie żal, to ich ostatni sezon. Zrobiły trasę do Jańskich Łaźni i z powrotem i nie widac jeszcze wielkiego zmęczenia tą trasą..... Za to chyba się zmeczyło po 234 kkm łożysko w przednim kole.... Stąd pytanie-mini ankieta. Brać ori czy można zaufać np SKF-owi?? Szumi i buczy i mruczy coraz bardziej i wszystko wskazuje, że winowajcą jest właśnie łożysko.....

Karolu, płytka z nawigacją 2014 wreszcie śmiga , aż miło. Laser wymagał czyszczenia, zrobiłem to przed wyjazdem jeszcze w lutym i od tego czasu wszystko płynnie, szybciej i bez wywalania komunikatów o nieczytelnej płycie..... Żeby wszystko w tym aucie dawało się zaleczyć przy pomocy IPA i wacika, ech.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka roznica cenowa miefzy ori a skf-em?

pany, bede zamawial przycisk podlokietnika alu z forum. Jak ktos chetny moze sie dorzucic do przesylki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori wg internetowego katalogu pokazuje 150Eur Netto( nie sprawdzałem jeszcze na żywca), a w Intercarsie SKF wychodzi 275 bez zniżek... Czyli co najmniej 150 % różnicy...

A ten przycisk to do otwierania pokrywy?? Mi się dawno temu połamał. Może ja bym też, tylko nie wiem, czy w b6 i B7 jest taki sam...

---------- Post dopisany at 14:55 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

No to juz wiem na pewniaka. W ASO po rabatach 600 PLN . Znaczy mniej więcej trzykrotna przebitka.:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka roznica cenowa miefzy ori a skf-em?

pany, bede zamawial przycisk podlokietnika alu z forum. Jak ktos chetny moze sie dorzucic do przesylki...

ja bym chciał .. o ile da sie to jakoś zamontować łatwo :)

jak cena?

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ----------

No dziś jeszcze cieplej - poranny spacer z synem zaliczony , w słońcu gorąco :decayed: , trzeba chyba się na letnie opony przerzucić szkoda zimówek :wink:

to zależy ... jak 2 zimówki warte tyle co jedna letnia ... to może lepiej katować zimówki :)

poza tym warto poczekać , aż trochę dziur jeszcze po zimie połataja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś jeszcze cieplej - poranny spacer z synem zaliczony , w słońcu gorąco :decayed: , trzeba chyba się na letnie opony przerzucić szkoda zimówek :wink:

Niby rano jeszcze pizga ale ja już tydzień temu zmieniłem na letnie. Popołudniu ciepło, asfalt też się trochę nagrzewa a wysoka temperatura to najgorsza rzecz dla zimowej gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Panowie, wymieniał który łożysko i może powiedzieć, że SKF daje radę?? W końcu 275 a 600 to jest różnica nie w kij dmuchal. A z dutkami ostatnio u mnie różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak Panowie, wymieniał który łożysko i może powiedzieć, że SKF daje radę?? W końcu 275 a 600 to jest różnica nie w kij dmuchal. A z dutkami ostatnio u mnie różnie.

z tyłu w ośce mam założone skf w 2011r. i dają rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez u siebie latam na tych skf od 1,5 roku i jest gitara.

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

Ja tez u siebie latam na tych skf od 1,5 roku i jest gitara.

Madbar jak chcesz to ja mam rabat w ic bo biore na warsztat , moge sie jutro dowiedziec o cene jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...