Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siii, daj maila

---------- Post dopisany at 23:56 ---------- Poprzedni post napisany at 23:55 ----------

spot jutro o 16?

czy 17? :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja bym wolał 17.

Panowie wchodzi 9J ET40 do a4 b6 ?

Opublikowano

ja tez :)

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

ciezkie dwa dni mialem :) ale w koncu mi auto odzylo :)no i Tomasz... 312/255 wjechalo :wink:

Opublikowano

Marcin i co lepiej hamuje ? :)

xGDOBB2.jpg

Panowie podpowiedzcie..

Pasuje to połączenie felgi z Phaetona Omanyt 9Jx19 + b6 ?

Opublikowano

ze tak powiem, docieram :)

Opublikowano

Pasuje jak dziwce sex za darmo

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Slo moim zdaniem pasuje bardzo:decayed::decayed:

Opublikowano
:hi: dobra to 17:00 to KC zielony -2
Opublikowano
ja tez :)

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

ciezkie dwa dni mialem :) ale w koncu mi auto odzylo :)no i Tomasz... 312/255 wjechalo :wink:

Co było powodem straty mocy?

Opublikowano
ja tez :)

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

ciezkie dwa dni mialem :) ale w koncu mi auto odzylo :)no i Tomasz... 312/255 wjechalo :wink:

Co było powodem straty mocy?

Prawdopodobnie rozszczelnil s8e kolektor ssacy. Nie powiem Ci dokladnie bo duzo rzeczy na raz robilem. Czyscilem tez turbinke i wjechala nowa gruszka turbo...

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Hmmmm mały OT,

wiecie że na wniosek Putina rosyjska armia dostała pozwolenie na "co chcą" na Ukrainie

i ze na wniosek naszego prezydenta jutro zbiera się Północnoatlantycka Rada,

jako ze Polska jest w bezpośrednim zagrożeniu

Komorowski: Polska wystąpiła o zwołanie Rady Północnoatlantyckiej. Możemy czuć się zagrożeni

Gwerty, jak się przeprowadzisz na wschód to może już będziesz musiał po rusku gadać ... :(

Ostatnia wojna w Europie to była chyba "Jugosławia" .. dawno chyba tu nic się nie działo :(

Opublikowano
Hmmmm mały OT,

wiecie że na wniosek Putina rosyjska armia dostała pozwolenie na "co chcą" na Ukrainie

i ze na wniosek naszego prezydenta jutro zbiera się Północna Rada,

jako ze Polska jest w bezpośrednim zagrożeniu

Gwerty, jak się przeprowadzisz na wschód to może już będziesz musiał po rusku gadać ... :(

niestanowi to problemu rosyjski mam opanowany:decayed:

w krajak typu: Estonia, Łotwa, Litwa, Białoruś(moze mniej) Ukraina. zaraz po upadku zsrr łatwo było dostać w mordę za rozmawianie po rosyjsku młodzi nawet jak znali rosyjski to się nie przyznawali. mniej więcej od 5-6 lat sytuacja się zmieniła. nagle wszyscy przypomnieli ze potrafią rozmawiać po rosyjsku.

---------- Post dopisany at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

papin tak mi się przypomniało:)

pi_kna_g_ra.jpg

zdjęcie robione pod koniec stycznia:wink:

Opublikowano

1- niestandardowy

2- slo ( obowiazkowo )

3- Gwerty

4- Maciej 6001

5- Maxcudo(90%)

6- Lele

7- Papuga

Opublikowano

Szymanek, pros o numery czy pasuja do twojego auta. Cena dobra...

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dziękuję bede dzialal:)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

może i ja przybęde na spota :P

- niestandardowy

2- slo ( obowiazkowo )

3- Gwerty

4- Maciej 6001

5- Maxcudo(90%)

6- Lele

7- Papuga

8- Farmer91

Opublikowano

ja niestety odpadam :wallbash:

Opublikowano
ja niestety odpadam :wallbash:

szkoda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.