Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaa, jedynie allegro ? czy gdzieś w Poz kupię ?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Slo, nie mam wcale, nie sprowadzam już

Ostatnio widzialem ze novol ma plasti dipa.

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

aaa, jedynie allegro ? czy gdzieś w Poz kupię ?

Novol w Skorzewie ma jakies 200 m od Krotoski Cichy.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry::hi::siema:
Opublikowano
Slo, nie mam wcale, nie sprowadzam już

Ostatnio widzialem ze novol ma plasti dipa.

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ----------

aaa, jedynie allegro ? czy gdzieś w Poz kupię ?

Novol w Skorzewie ma jakies 200 m od Krotoski Cichy.

obok mnie 2 Panie prowadzą sklep z farbami samochodowymi, idę tam jutro to mogę zapytać czy coś mają

Opublikowano
  • Autor
:hi: jestem zmuszony, choć niechętnie, sprzedać audi:kwasny: dlatego mam pytanie, czy ktoś nie chciałby grilla od RS'a B5 albo Bix'ów od Grzecha? Możemy podmienić za pewną dopłatą:wink:

może bixa bym wziął :hi:

Opublikowano

tajne ... hmmm gruba kasa już miesiące temu klepnięta była na to - tylko ściemniali z lokalizacją ;)

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

tereaz jeszcze Amazon rekrutuje sporo ludzi .. budują wilelką halę logistyczną .. chyba w Sadach

amazon w sadach na przeciwko firmy w której pracuje

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: do usłyszenia w poniedziałek:decayed:
Opublikowano
:hi: jestem zmuszony, choć niechętnie, sprzedać audi:kwasny: dlatego mam pytanie, czy ktoś nie chciałby grilla od RS'a B5 albo Bix'ów od Grzecha? Możemy podmienić za pewną dopłatą:wink:

może bixa bym wziął :hi:

Za późno :-)

Opublikowano
  • Autor
:hi: jestem zmuszony, choć niechętnie, sprzedać audi:kwasny: dlatego mam pytanie, czy ktoś nie chciałby grilla od RS'a B5 albo Bix'ów od Grzecha? Możemy podmienić za pewną dopłatą:wink:

może bixa bym wziął :hi:

Za późno :-)

gdzie gdzie Ty się pchasz :grin:

---------- Post dopisany at 07:50 ---------- Poprzedni post napisany at 07:49 ----------

:hi:

Opublikowano

Będę kupował Olej ... chyba od Dzika , ktoś chętny do wspólnego zamówienia ?

Opublikowano
Będę kupował Olej ... chyba od Dzika , ktoś chętny do wspólnego zamówienia ?

Skąd kolego jesteś?

Opublikowano
Będę kupował Olej ... chyba od Dzika , ktoś chętny do wspólnego zamówienia ?

Kiedy bedziesz zamawial?

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
:hi: siema
Opublikowano
Będę kupował Olej ... chyba od Dzika , ktoś chętny do wspólnego zamówienia ?

Kiedy bedziesz zamawial?

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

jeszcze mam ok 1000km do przeglądu, więc pewni jakoś na początku kwietnia, żeby pozbierać graty ,

dokupić co jeszcze poza potrzebne, żeby spędzić cała sobotę na planowanych przeglądach i wymianach i odgrzybianiu klimy itp :)

---------- Post dopisany at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany at 17:25 ----------

Będę kupował Olej ... chyba od Dzika , ktoś chętny do wspólnego zamówienia ?

Skąd kolego jesteś?

Poznań

Opublikowano

A można też u Niego kupić Olej Mopar? :kox:

Opublikowano
A można też u Niego kupić Olej Mopar? :kox:

Nie mam pojęcia :)

Ja zwykle kupowałem MOTUL-a ... ale zastanawiam się czy nie czas na zmiany na jakiś mniej popularny produkt :)

Kiedyś wpadła mi jakaś kompletnie mało znana nazwa a firma "wyglądała" przyzwoicie :)

Podobnie jak nei mam pojęcia co to jest MOPAR

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Karol, ja mam do wymiany 3000km to ja sie do Ciebie dorzuce, olej i komplet filtrow. napisze do dzikusa :decayed: o numery do mojej i sie zgadamy.

:hi:Danielos :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.