Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
moze ktos szuka?

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t1.0-9/p480x480/10154174_10203467877758291_3536033616303996869_n.jpg?oh=e745f6df3e94551ea995db0cfb391068&oe=53D63C82&__gda__=1407249926_5b244d311b9db61437e6c515164eea57

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Szymanek mam pastę dla Ciebie, Pepin też możesz podlecieć po towar :)

hmmm może jutro dam radę - bedę dzownił

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

a jesteś 1-4 maja ?

Karol, co to za listwy? sline?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wysyłka 16, pasta 35, jak chcesz to mogę wysłać, no chyba, że pocztą to taniej będzie

Opublikowano
moze ktos szuka?

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t1.0-9/p480x480/10154174_10203467877758291_3536033616303996869_n.jpg?oh=e745f6df3e94551ea995db0cfb391068&oe=53D63C82&__gda__=1407249926_5b244d311b9db61437e6c515164eea57

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Szymanek mam pastę dla Ciebie, Pepin też możesz podlecieć po towar :)

hmmm może jutro dam radę - bedę dzownił

---------- Post dopisany at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

a jesteś 1-4 maja ?

Karol, co to za listwy? sline?

Sline,

jest jeszcze gwint

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/p480x480/1468499_10203302459342934_1440854163_n.jpg

Opublikowano

No no . A jakie ceny?

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No i zrezygnowałem z zakupu Avensis - dwa dni autkiem jeździłem bo znajomy mi pożyczył abym sprawdził , u mechaników wyszło że dwumas i sprzęgło do wymiany ( wciśnięcie go wymagało sporo mega siły ) , rozrząd też nie do końca wiadomo kiedy wymieniony , wizualnie doprowadzenie auta też by sporo kosztowało...bo po oględzinach okazało się strasznie zapuszczone :facepalm: moja 14 letnia a4 przy niej to ideał

Wracam chyba do poszukiwań A6 C5 :decayed:

Opublikowano

Witam.

Opublikowano

Witam, panowie znacie goscia który rozbiera angliki (b5) z golęczewa?

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:01 ----------

A namiar na tapicera podam jak bede miał dostep do komputera

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

Witam, panowie znacie goscia który rozbiera angliki (b5) z golęczewa?

Na forum powiedzmy w okolicach jest łysy44 jak coś pisz do niego :)

Ogarnąłeś xenon ?

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Panowie zaczynamy :banan:

XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wielkopolski - zapisy

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

Witam, panowie znacie goscia który rozbiera angliki (b5) z golęczewa?

Na forum powiedzmy w okolicach jest łysy44 jak coś pisz do niego :)

Ogarnąłeś xenon ?

---------- Post dopisany at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Panowie zaczynamy :banan:

XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wielkopolski - zapisy

Arku właśnie czekam cały czas na linka od Ciebie :decayed: w poniedziałek przegląd wiec pomału.

dzieki ale to akurat nie łysy bo znalazłem gościa na all z golęczewa myślałem że może znany na forum ale chyba od nie dawna się tym zajmuje podjade do niego w tyg.

namiar na tapicera: Patryk 61 861 98 22 gdzies na ul. kordeckiego, widziałem jego robote na żywo u kumpla w hondzie gl 1500 jest git podobno robił jakieś zlecenia dla tvn turbo

Opublikowano

Dobra nygusy. Jakis spot w niedziele? Moze nawet z okazji wolnego zrobimy go w sobote?

No to jako pierwszy puszcze liste:

1- niestandardowy

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Dobra nygusy. Jakis spot w niedziele? Moze nawet z okazji wolnego zrobimy go w sobote?

No to jako pierwszy puszcze liste:

1- niestandardowy

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

2. Arkadiush ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Bry.

Opublikowano

no to spot raczej nieaktualny :wink:

Opublikowano

:hi:

Marcin czemu? ja chętnie bym się zjawił, ogarnąłem już przód hehe :D

Opublikowano

Bry, ja bym chcetnie wpadł ale w niedzielę,

Opublikowano

My też byśmy podjechali:wink: to w niedziele na 16??:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.