Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

mam jeszcze 3 naklejki klubowe takie wypukłe 5PLN*

ktoś chce na spocie w niedzielę?

*dla madasa 5EURO :tongue4:

a które to są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

dowcipniś :naughty::polew::tongue4:

Mnie się tez podobało .... :hahaha:

Pokaż to swojemu menowi żeby miał sie na baczności w ten dzień :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 21:35_________________________________________________i nastała cisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowcipniś :naughty::polew::tongue4:

Mnie się tez podobało .... :hahaha:

Pokaż to swojemu menowi żeby miał sie na baczności w ten dzień :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 21:35_________________________________________________i nastała cisza...

dobrze ,że go nie posiadam bo ja byłabym bardziej brutalna.... :wink4: dołączyłam by do tego małe co nie co i nie mam tu na myśli przemocy :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę że na Ciebie trzeba uważać żebyś krzywdy człowiekowi nie zrobiła :decayed:

Spokojnie na co dzień jestem niegroźna :wink4: wręcz przeciwnie.... :> chyba,że ktoś na odcisk mocno nadepnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPAMIĘTAM :tongue4:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:01_________________________________________________ja uciekam spać. do juterka Tetsi i cała reszta :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze 3 naklejki klubowe takie wypukłe 5PLN*

ktoś chce na spocie w niedzielę?

*dla madasa 5EURO :tongue4:

co to za wyłudzenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mówiłem Ci z Musashim i Yelo żebyś do nas na spoty wpadał :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj będę musiał oj będę :mysli: :mysli: a co tam u was sąsiedzi dawno mnie tu nie było ,jakies zmiany

a wszystko w porządku ...za tydzień spot .... kilku nowych kolegów przybyło na ostatnim .... pełna kultura, ogólnie do przodu :good:

a co u Ciebie ...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie poza tym że choróbsko mnie dopadło to chyba bez zmian :kwasny: a no może to że małe zmiany w aucie sie robia :good:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:23_________________________________________________to ilu was tam teraz spotuje u was :mysli: :mysli: :mysli:ze 20 furek co :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas to zależy ostatnio nie było dużo 10 aut + Musashiego na podwórku ale są spoty gdzie jest nawet 16 aut .... ostatnio też kilka osób było chorych ..tak jak u Was dzisiaj :cool1:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:29_________________________________________________

:siema:

hej Wojtek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siema :hi:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:32_________________________________________________

u nas to zależy ostatnio nie było dużo 10 aut + Musashiego na podwórku ale są spoty gdzie jest nawet 16 aut .... ostatnio też kilka osób było chorych ..tak jak u Was dzisiaj :cool1:[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:29_________________________________________________

:siema:

hej Wojtek :hi:

no u nas tez ostatnio jak byłem było nas 14,no a dzisiaj tylko4[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 22:34_________________________________________________co to dzisiaj tak ponuro dzisiaj u was ,wszystkie koty pozdychały czy co :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem czytałem ....nie zawsze będzie tak że frekwencja będzie mega dobra.... ale klimat u nas zawsze fajny .... najmniej aut jak jestem w klubie było 10 właśnie ostatnio i mam nadzieję że to ostatni raz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...