Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

oooo widze że marynarza mamy wśród nas ....nie wiedziałem..pozdrawiam zatem!!! :hi::good:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 18:07_________________________________________________właśnie meczyk oglądam i korzystam z przerwy Lech - legia póki co 0-0,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... północ inaczej ;) jakos nie lubie wczesnie chodzic spac, ale za to lubie dlugo sobie pospac :) tym bardziej w weekend :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka jest przy samym przystanku PST i na 100% parking jest za free :) a jesli chodzi o ilosc miejsc to z pewnoscia zmiesci sie tam kilkadziesiac aut ;)

Ano jest za free .. poza tym nie wiedzieć czemu wszsycy chcą na górze parkować ...

podobnie jest w Luboniu w Factory Outlet - spory podziemy parking , można wjechac,

wyjść z auta i wejść do sklepu , bez zmoknięcia jak pada deszcz ... a przed sklepem

ludzie sobie lakier dzrwiami obijają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jestem :tongue4: , idę coś wszamać bo zara mój program się zaczyna... :evil:

no to dobrze że dojechałeś cały....a mandat jakiś wjechał? aaa smacznego tancerzu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no jak co Marta Żmuda :buziak: zaraz tańczy...

1 patrol policji na trasie-zero mandatów hyhyhy

ooooo stary masz gust dla mnie bomba Marta żmuda-Trzebatowska is the best

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jaha, ładniejszej laski na scenie nie ma

nie tylko na scenie ale i wśród aktorek a na świecie tylko moja żona i Wasze kobity są ładniejsze... :cool1:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 19:49_________________________________________________aaa jadę się bujnąć na miasto z małą ...lubi jazde nocą po mieście moja krew!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo to dobrze - ja odkąd mam CB nie place wcale... :) zresztą i tak nigdy nie płaciłem... zawsze sami ściągali z wypłaty hehehe :naughty:

a jeśli chodzi o Zmudę-Trzebiatowska to sam bym ja wziął na warsztat... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sezonowy klubowicz :cool1::)

a z łajby nie mozesz pisac?

z tej niestety nie - nie mam neta online - tylko maila przez lacze satelitarne!! a przydalby sie jak nie wiem co - moze na kolejnej lajbie bedzie!! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo jest szuja morska :tongue4:

no, chce sie na BuM forum zapisac :decayed:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 21:35_________________________________________________

Pestka jest przy samym przystanku PST i na 100% parking jest za free :) a jesli chodzi o ilosc miejsc to z pewnoscia zmiesci sie tam kilkadziesiac aut ;)

Ano jest za free .. poza tym nie wiedzieć czemu wszsycy chcą na górze parkować ...

podobnie jest w Luboniu w Factory Outlet - spory podziemy parking , można wjechac,

wyjść z auta i wejść do sklepu , bez zmoknięcia jak pada deszcz ... a przed sklepem

ludzie sobie lakier dzrwiami obijają ...

e to moze lepiej w luboniu :mysli: super dojazd, gdyby ktos potrzebowal logi - autobahn niedaleko :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...