Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Problem z numerem VIN, pomóżcie!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów !

Mam następujący problem. Kupiłem niedawno Audi A4 kombi 131 Km 1,9 TDI. Po paru miesiącach okazało się że dwie cyfry z nr Vin na tebliczce znamionowej pod maską są nieczytelne, nie ma nr Vin na podszybiu a naklejka z numerem vin na prawym kielichu jest jakby krzywo naklejona i zachodzi podejrzenie że auto jest walone. Są jeszcze jakieś inne nr Vin a tym audi żeby można było je porównać albo jakaś inna możliwość sprawdzenia tych numerów ? Z góry dziękuje za udzieloną pomoc.

Adam

Opublikowano

zobacz czy masz wlepke w kole zapasowym z kodami wyposazenia

gorzej jak bedzie kradzione :gwizdanie:

Opublikowano

w książce serwisowej masz vin, albo na wlepie w kole zapasowym tudzież pod tylną kanapą (nie pamiętam dokładnie gdzie w B6 to jest)

Opublikowano

Chyba pod tylną kanapą.

Opublikowano

Chyba pod tylną kanapą.

na pewno pod tylna kanapa masz tam wlepe z VIN i kodami :wink4: mocniej szarpniesz do gory i wyciagasz ja , jest na dwoch wciskach

Opublikowano

w autach sprowadzonych z usa vin jest w lewym dolnym rogu przedniej szyby

Opublikowano

Masz problem i to wielki. Na drodze nawet auto ci mogą procesowo zabezpieczyć i dalej pójdziesz na piechotę. Podejrzenie popełnienia przestępstwa i biegły potem wynajdzie ci 20 innych miejsc w których jest VIN i porówna. Okaże się że auto jest spoko ale jakieś 2 miesiące będziesz rowerem jeździł. Nie chwal się nikomu bo cie szybko ktoś pojaśni.

Opublikowano

w książce serwisowej masz vin, albo na wlepie w kole zapasowym tudzież pod tylną kanapą (nie pamiętam dokładnie gdzie w B6 to jest)

W kazdym B6 wlepa jest w miejscu pod kanapa?

Wczoraj ogladalem B6 w sedanie i rzucilo nam sie od razu w oczy ze z tylu cos bylo robione... oczywiscie wlascicel komisu pokazal miernikiem ze sie nie znamy, ze nie ma czegos takiego jak szpachla z opilkami metalu i jeszcze kilka ciekawych historyjek naopowiadal. Wlepka z kodami w tym B6 byla jak w B5, we wnece kola zapasowego.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie za rady

Opublikowano

w książce serwisowej masz vin, albo na wlepie w kole zapasowym tudzież pod tylną kanapą (nie pamiętam dokładnie gdzie w B6 to jest)

W kazdym B6 wlepa jest w miejscu pod kanapa?

Wczoraj ogladalem B6 w sedanie i rzucilo nam sie od razu w oczy ze z tylu cos bylo robione... oczywiscie wlascicel komisu pokazal miernikiem ze sie nie znamy, ze nie ma czegos takiego jak szpachla z opilkami metalu i jeszcze kilka ciekawych historyjek naopowiadal. Wlepka z kodami w tym B6 byla jak w B5, we wnece kola zapasowego.

Nie w kazdym B6 wlepa jest w miejscu pod kanapa przeważnie w awantach

Opublikowano

W Avancie pod tylną kanapą, w sedanie we wnęce koła zapasowego... Podeślij mi VIN na pw. Które znaki masz zamazane ?(numery w ciągu).

Opublikowano

ksieciu09 jestem diagnostą i powiem ci że masz wielki problem. Najważniejszy numer VIN jest trwale naniesiony na część nadwozia bądź ramy samochodu. Jeśli go nie ma to samochód jest kradziony. Proponuję podjechać do rzeczoznawcy samochodowego który pomoże ci ustalić numer nadwozia. Ale sprawa nie wygląda ciekawie.

Opublikowano

to jest jakiś przekręt; Niedawno kupił a po paru miesiącach się okazało.

Opublikowano

to jest jakiś przekręt; Niedawno kupił a po paru miesiącach się okazało.

co masz na myśli?
Opublikowano

a ta wspomniana tabliczka znamionowa to rozumiem, że chodzi o VIN wybity na środku ściany grodziowej? bo jako takiej tabliczki w sensie dosłownym to chyba nie ma. dodatkowe info zawiera naklejka właśnie po prawej stronie.

Opublikowano

VIN przypisany tez jest w sterowniku silnika i zestawie wskaznikow [immo], ale nie musi on sie pokrywac z prawda

Opublikowano

w książce serwisowej masz vin, albo na wlepie w kole zapasowym tudzież pod tylną kanapą (nie pamiętam dokładnie gdzie w B6 to jest)

W kazdym B6 wlepa jest w miejscu pod kanapa?

Wczoraj ogladalem B6 w sedanie i rzucilo nam sie od razu w oczy ze z tylu cos bylo robione... oczywiscie wlascicel komisu pokazal miernikiem ze sie nie znamy, ze nie ma czegos takiego jak szpachla z opilkami metalu i jeszcze kilka ciekawych historyjek naopowiadal. Wlepka z kodami w tym B6 byla jak w B5, we wnece kola zapasowego.

Głęboko się mylisz kolego :gwizdanie: Avant pod kanapą, Sedan we wnęce koła zapasowego więc wychodzi na to, że koleś miał racje a to wy mu wmawialiście, że źle mówi :kox:
Opublikowano

bart-s już wcześniej wyjaśnił gdzie są wlepy z kodami w b6

Opublikowano

dokładnie tak nr VIN jest wybity na ścianie grodziowej, ale tabliczka znamionowa ( naklejka szaro srebrna) na prawym kielichu też jest potrzebna. Ja przy kupnie auta nie zwróciłem uwagi że jej nie ma i klops, nie ma tabliczki nie ma przeglądu. Pojechałem do salonu volkswagen,audi,skoda i zamówiłem (koszt 300zł) może przepłaciłem ale mam spokój.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.