Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Niech mnie ktoś mądry oświeci - czy lampki Valeo też mają plastikowe "szkło" jak Depo które mi dziś przywiózł kurier? Moje stare niezespolone Valeo są szklane... Sprzedawca upierał się że nie ma czegoś takiego jak Depo przeznaczone pod D2S, natomiast na kloszu jak i z tyłu mam takie oto napisy :)

P1100905.jpg

Powiedzcie mi jeszcze proszę, u mnie gniazdo w świetle mijania wygląda tak:

P1100906.jpg

Czy to aby nie jest gotowe gniazdo na żarnik D2S, nie wymagające adaptera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endriuu, ale zobacz że w długich mam całkiem inne gniazdo, dużo większe i tam jest napisane że to jest na H7:

P1100908.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu to w soczewce jest takie małe? :naughty: No i jak jest z tymi szybami? Solar, masz szkło czy plastik w Valeo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oba sa na H7. koniec kropka. w Valeo tez jest plastik. nie ma juz reflektorow szklanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. W ubiegłym roku kupiłem ojcu Depo do Golfa III i były szklane, myślałem że może Depo zeszło na plastik :) Swoją drogą to tamte lampki świeciły dupnie i po tygodniu trafiły na aleagro, a ja za 700 zł kupiłem Hellę z optyką z G IV i teraz staruszek ma światła :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo cieszy mnie to ze po zalozeniu przetwornic koito + philips 4300 nie mam zadnych zakłóceń w cb (radio mk3), jezeli chodzi o to jak swieco to jeszcze dobrze niewiem bo dzisiaj malo jezdzilem i tylko w dzien, takze proba generalna bedzi jutro, endriu a co do postojowek to kupilem troche inne niz te twoje ale ogolnie barwa swiatla jest chyba identyczna, i niby to biale a swieco na niebiesko :kwasny: chyba poszuka jakis innych zeby swiatlo bylo bardziej biale, i teraz jeszcze musze dobrac jakies biale zarowki do swiatel do jazdy dziennej zeby do postojowek pasowalo, opis montazu pierwsza klasa :notworthy: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, gdzie brałeś przetwornice? Koleś na allegro sprzedaje Koito po 300 zł za parę, ciekawe co one są warte? Może to jakieś podróby albo odrzuty? Zobaczcie:

http://www.allegro.pl/item875162374_przetwornica_przetwornice_d2s_toyota_avensis.html

Nie bardzo podobają mi się żarniki tego gościa, czytałem że oryginalny żarnik Philipsa ma ten blaszany pierścień na dole łączony takim zaprasowaniem, a tu tego nie widać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek, gdzie brałeś przetwornice? Koleś na allegro sprzedaje Koito po 300 zł za parę, ciekawe co one są warte? Może to jakieś podróby albo odrzuty? Zobaczcie:

http://www.allegro.pl/item875162374_przetwornica_przetwornice_d2s_toyota_avensis.html

Nie bardzo podobają mi się żarniki tego gościa, czytałem że oryginalny żarnik Philipsa ma ten blaszany pierścień na dole łączony takim zaprasowaniem, a tu tego nie widać...

zaryzykowalem i kupilem od niego, ale nie z tej aukcji tylko z innej byly jeszcze tansze :decayed: pojezdze troche i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetwornice wygladaja identycznie jak u endriu porownywalem je jak sprawdzalem gdzie podlaczyc + a gdzie - ,pojezdze troche i zobaczymy[br]Dopisany: 11 Styczeń 2010, 19:19_________________________________________________jedynie co to bym inny numer nabity od spodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer to bajka :) A jak z żarnikami? Mają tą złączkę jak u tego sprzedawcy? I jak to świeci Twoim zdaniem?

http://www.allegro.pl/item869837131_nowe_oryginalne_zarowki_xenonowe_d2s_philips.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczarze powiem ze niezwrocilem uwagi na to zlaczenie, a co do swiecenia to tak jak pisalem wyzej dopieo jutro bedzie test i postaram sie jakies fotki wrzucic do porownania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...