Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie są bezpieczniki w A4 jeszcze? :cool1:

A są :cool1:

Na płycie przekaźników za pokrywą podnóżka i jeszcze jeden w skrzynce w tylnej części przedziału silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie są bezpieczniki w A4 jeszcze? :cool1:

A są :cool1:

Na płycie przekaźników za pokrywą podnóżka i jeszcze jeden w skrzynce w tylnej części przedziału silnika.

a to sie nie liczy <mega_foch>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie są bezpieczniki w A4 jeszcze? :cool1:

A są :cool1:

Na płycie przekaźników za pokrywą podnóżka i jeszcze jeden w skrzynce w tylnej części przedziału silnika.

a to sie nie liczy <mega_foch>

Nie foc**j :wink4: musiałem się czepić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj na forach. Jeśli przetwornice to tylko ori. Pozostałe będą zakłucały wszystko co się da. Mozna trafić na przetwornice po 80 zł, które nie zakłucają ale to tak jak ślepej kurze ziarno. Miałem i wywaliłem. Kupiłem używkę ori i wszystko ok. Jesli wymieniasz lampy to pamiętaj, że jeszcze silniczki musisz dokupić, bo stare nie pasują. Proponuje od fabii, to samo co audi VW a o połowe taniej. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrezałem sobie ksenony w lampkach zespolonych depo. Zajęło mi to 1,5h z czego drugą lampę robiłem 20 minut :) Polecam wszystkim (oczywiście z przystosowanymi lampkami), efekt jest jak dla mnie powalający, zupełnie inna jakość świecenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do soboty, zamówiłem ksenony z palinikami Philipsa 4300k i do tego żarówki blue vision na długie. Brat ma mi przywieźć.

Już się nie mogę doczekać montażu i jazdy próbnej :evil: tym bardziej, że nie jest do końca zadowolony z soczewki tzn długie świecą dobrze ale krótkie :disgust: mam wrażenie, że w lampach lustrach świeciły lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pojawił się problem. Mam lampy z oznaczeniem D2S a brat kupił mi HID H7. Wejdzie bez problemu czy mam oddać/zamieniać na D2S. Tak, jestem laikiem. Na logikę powinny pasować skoro żarówki świateł krótkich mam na H7.

Tak to wygląda:

UltTr.jpgvmcFJ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

armistead bedzie aligancko pasic :good: ja mam przecież ori Valeo pod D2S i również włozyłem zwykłego hida na H7 :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:dance: :dance: :dance:

Super. Właśnie wróciłem z przejażdzki brata focusem z takimi samymi hidami jak moje. Jestem pod wrażeniem. Nie spodziewałem się że jest aż taka różnica w świeceniu na plus dla hidów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam żarnik pod D2S a soczewkę H7 jak to zmontować? Muszę jakąś przejściówkę kupić?

Jeśli by ktoś miał soczewkę D2S na sprzedaż to chętnię odkupię. Jest jakaś rożnica prawa lewa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam żarnik pod D2S a soczewkę H7 jak to zmontować? Muszę jakąś przejściówkę kupić?

Jeśli by ktoś miał soczewkę D2S na sprzedaż to chętnię odkupię. Jest jakaś rożnica prawa lewa?

http://moto.allegro.pl/item837587029_adapter_h7_philips_osram_d2s_d2r_xenon_2_szt.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te adaptery powinny wchodzić ciasno na żarnik? Czy trzeba jakoś to razem skleić, aby jedno względem drugiego się nie kręciło?

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2009, 22:29_________________________________________________Drugie pytanie to jak mogę sprawdzić reflektor czy świeci bez podłączania do auta? Można prostownikiem, podpiąć pod akumulator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...