Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Xenony w reflektorach zespolonych po II lifcie - montaż żarówek i przetwornic


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam hidy i CB i da rade :naughty: Radyjko wystrojone pod antene, włączony tryb auto i zapomniałem co to trzaski :good: hidy mam z firmy welldone

żadne filtry nie pomagały zalezy poprostu co kto kupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hidy i CB i da rade :naughty: Radyjko wystrojone pod antene, włączony tryb auto i zapomniałem co to trzaski :good: hidy mam z firmy welldone

żadne filtry nie pomagały zalezy poprostu co kto kupi

a najlepsze jest to, ze ktoś kupi identyczny zestaw jak twoj z firmy "łeldan", i bedzie trzeszczec. po prostu jeden mały chinczyk brodzac po kostki w wodzie, w fabryce bez dachu - robi HIDy pod wieloma markami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli mozna się wtrącić ...Witam :hi:

HID -y są również do samochodów z nową elektroniką gdzie kąp skanuje cały układ . Przetwornice płaskie i małe dające sie zamontować we wnęce oryginalnych przetwornic pod reflektorem .super sprawa

Oczywiście s ą sporo droższe ale coś za coś...Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na HIDach przez CB nie pogadasz. Mi nawet jak obok HID przejezdza to trzeszczy... :kwasny:

to masz kolego wujkowe radyjko :chytry::good:

mi nic nie trzeszczy :good: ale ja mam radio takie z ktorego niejeden "unideniarz" bedzie sie smial z niewiedzy :good:

[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 17:25_________________________________________________

Panowie jeśli mozna się wtrącić ...Witam :hi:

HID -y są również do samochodów z nową elektroniką gdzie kąp skanuje cały układ . Przetwornice płaskie i małe dające sie zamontować we wnęce oryginalnych przetwornic pod reflektorem .super sprawa

Oczywiście s ą sporo droższe ale coś za coś...Pozdrawiam :hi:

kogo kąpać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hidy i CB i da rade :naughty: Radyjko wystrojone pod antene, włączony tryb auto i zapomniałem co to trzaski :good: hidy mam z firmy welldone

żadne filtry nie pomagały zalezy poprostu co kto kupi

mowisz ze takie filtry nawet nie pomagają http://www.allegro.pl/item801560586_filtr_przeciwzakloceniowy_emc_xenon_xenony_hid.html :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solar jak to sie mówi trzeba walczyć z przyczyną, a nie ze skutkiem(w tym przypadku zakłócenia), na forum o CB czytałem że nie pomagają te filtry, miałem zamiar to stestowac u siebie, ale gosciu mi zestroił radio z inną anteną i na trybie auto nic nie zakłóca, ale radia o słabym odbiorze nie posłucham :disgust:

A jak włacze tryb manualny w CB to niestety po włączeniu świateł słychac pisk :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy trzeba kupowac zestaw slim zeby wszedl w oryginalne lampy czy tez wystarczy jakis najtanszy?

wystarczy najtanszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też sie włąsnie zastanawiam nad kupnem hidów i mam cb, zastanawiałem sie włąsnie z tymi trzskami jakby to było :P Radyjko niby midlanda, dobra filma ale mam tak jak MAciek, przy włączeniu spryskiwaczy,trzeszczy ,nie zawsze ale przeważnie ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam unidena i trzaski są znikome przy odbiorze je czasem słychać, tragedii nie ma no ale nie ukrywam że wcześniej było lepiej :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem czy w odpowiednim temacie ale mam problem. Otóż kupiłem zestaw hid i po podłączeniu wszystkiego próba generalna. Włączam światła a tu tylko efekt błyśnięcia żarników coś w stylu jak stroboskop i na tym się kończy. Pierwsza myśl jaka mi przyszła to uszkodzone przetwornice. Zareklamowałem gość mi przysłał inne i dalej to samo. Chciałem jeszcze tylko nadmienić, że elektryk mi sprawdzał ten zestaw podłączał na krótko z pomocą prostownika i wszystko ładnie świeciło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich Mam ytanie czy coś takiego poejdzie do lamp zespolonych ale nie orginalnych (A4 B5). lampy soczewkowe H7, no i czy warto zmieniać. na lampach brak oznaczenia D2R lub D2S. Zapewne lepsze byłyby ksenony orginalne, ale nie wszystkich stać :naughty:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=800979882

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszyskich Mam ytanie czy coś takiego poejdzie do lamp zespolonych ale nie orginalnych (A4 B5). lampy soczewkowe H7, no i czy warto zmieniać. na lampach brak oznaczenia D2R lub D2S. Zapewne lepsze byłyby ksenony orginalne, ale nie wszystkich stać :naughty:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=800979882

Aby zarnik był tylko pod H7, to wszystko podejdzie P&P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim. Mam zamiar zakupić do swojej audisi zestaw xenon i zastanawiam się jaki. Na allegro jest ich wiele i nie mam pojęcia co wybrać żeby było dobrze. Co sądzicie np. o tym: http://www.allegro.pl/item811689860_zestaw_xenon_xenony_hid_h1_h7_hit_led_gwar_24m.html. Z góry dzięki za wszystkie rady. Pozdrawiam[br]Dopisany: 16 Listopad 2009, 12:01_________________________________________________Poprawka do linku bo sprawdzilem i faktycznie nie dziala: http://www.allegro.pl/item811689860_zestaw_xenon_xenony_hid_h1_h7_hit_led_gwar_24m.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...