Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta na forum to nie twoja? VIAGRA Reaktywacja?? :).

Tak , teoretycznie juz moja , praktycznie jeszcze nie :polew:

Co do twojego silnika stary to rozbieraj go jak najszybciej , bo jak ci nie daj Boże cos jebnie w rozrządzie to kaplica :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Ta na forum to nie twoja? VIAGRA Reaktywacja?? :).

Tak , teoretycznie juz moja , praktycznie jeszcze nie :polew:

Co do twojego silnika stary to rozbieraj go jak najszybciej , bo jak ci nie daj Boże cos jebnie w rozrządzie to kaplica :thumbdown:

Czekam aż nosb będzie miał chwile bo chciałbym żeby on to robił bo mechaników lepiej znających ten silnik w mojej okolicy pewnie nie ma. Na razie nie cisne samochodu i jeżdżę tylko jak muszę.

Opublikowano

nosb

a to Ty tez z tej bandy jestes ???? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

300 koni ... to pewnie cosik to jedzie :kox:

sedan :good:

kolor :good:

Opublikowano
  • Autor

nosb

a to Ty tez z tej bandy jestes ???? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

hmmm. Nosb mieszka ode mnie jakieś 100m :tongue4: więc serwis mam nie daleko :>

Opublikowano

Ano wspominal, ze halasuje Ci mocno toto.

U mnie na szczescie cisza :)

Opublikowano

Gratki nice wooz :good:

Opublikowano

Nie długo wszyscy w promieniu kilku km od Nosba będą się bujać 2.7 BiT :decayed: Jakby było nogaro blue to ideał jak dla mnie :slina:

Opublikowano

za***ista Furka :slina: Doprowadzić silnik do prządku i będzie bajka :good:

Opublikowano

Jakby było nogaro blue to ideał jak dla mnie :slina:

tez masz wymagania , to ma zapierd.alać

Opublikowano
to ma zapierd.alać

za***rdalać to może motor... to najwyżej się odpycha :wink4:

Opublikowano

Do pełni szczęścia to brakuje idealnej pracy silnika bo mnie wnerwia klekot :wallbash:.

eSa w dieslu? :blink::polew::decayed:

Graty furki doprowadzisz do porządku i będzie super :) Podoba mi się też to jak piszesz o wszystkich wadach :good: Bo nawet na tym forum niektórzy dość znani i niby lubiani potrafią trzymać w tajemnicy masę nieprzyjemnych rzeczy o swoim samochodzie :thumbdown: A Ty jesteś tu nowy i mówisz o wszystkim otwarcie :good: I tak powinno być :good:

Opublikowano

no co ja mam ese w dieslu :kox:

bardzo mało jest esek w sedanie a ta mi sie podoba

trochę pomodzić żeby nie klekotał i bedzie dobrze :decayed:

Opublikowano

Jak będziesz kupował RECARO to zamawiam twoje kubełki :decayed: Super autko gratuluje zakupu :good:

Opublikowano
  • Autor

Jak będziesz kupował RECARO to zamawiam twoje kubełki :decayed: Super autko gratuluje zakupu :good:

Recaro będą dopiero po nowym roku gdyż teraz będzie pewnie nie mały wydatek związany z silnikiem.

Rozglądałem się wstępnie za częściami i wszystko jest oprócz napinacza, który jest dostępny tylko w ASO. W najgorszym wypadku będzie trzeba kupić głowice a z tym też nie będzie łatwo bo do 2.7 na allegro nic nie widze :wallbash:. W ciągu kilku tygodni silnik powinien zacząć pracować tak jak powinien :naughty:

no co ja mam ese w dieslu :kox:

bardzo mało jest esek w sedanie a ta mi sie podoba

trochę pomodzić żeby nie klekotał i bedzie dobrze :decayed:

Dzięki Cristoforo - właśnie tym się kierowałem kupując eske w sedanie, że nie ma tego dużo bo większość jest w avancie.

Opublikowano

ale czarna kupa :thumbdown:

nie ma avanta :kox:

Jakoś w najbliższej przyszłości nie mam zamiaru zakładać firmy pogrzebowej więc Avant mi się nie przyda :polew:. A tak na poważnie nie podobają mi się avanty dlatego wybór padł na sedana.

Dokładnie.

Dlatego dla mnie osobiście największym bólem jest brak B5 RS4 w sedanie ;(

:oklaski:

PS. piękne autko

Opublikowano

zaloz glowice od 2.8 i bedziesz mial na przyszlosc :naughty:

Opublikowano

Moga tez byc od 2.4

Opublikowano

fajna esunia :decayed:

zrób co trzeba i później... zresztą, jeśli jesteś z bandy nosba to nie muszę chyba mówić co dalej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

O głowicach z 2.8 już myślałem, tańsze i bardziej dostępne niż do 2.7 z tego co widzie na allegro, ale nie wiem czy mam na to kasiorke:), w chwili obecnej szukam napinacz do obecnej głowicy i jeżeli go nie dostane poszukam głowicy od 2.7, jeżeli nie znajde to pomyślę zapewne od 2.8 ale to w ostatecznośći.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.