Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ARG B5] Moja świeżynka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje Audi a4

Silnik 1.8 125km

rok 99

Przebieg 205tyś.

- 4 AIR-BAG

- 2 elektryczne szyby

- elektryczne lusterka podgrzewane

- ABS

- climatronic

-składana tylna kanapa

DTBR0.jpg

DTGQi.jpg

DTOjJ.jpg

DTVO9.jpg

DU7gS.jpg

Opublikowano

Ładny kolor, II lifting, na wiosnę ładna felga :good: powodzenia w modyfikacjach

Opublikowano

No kurczę, ładniutka. Tylko felgi ładnej brakuje. Jakieś plany co do niej?

Opublikowano

Może chcesz 17 z dystansem :) pasuja idealnie mam na swoim do sprzedania :)

Opublikowano

ładna seria wygląda na zadbaną :good:

piszesz że ma dwa lusterka a i le byś chciał mieć cztery :polew:

chodzi pewnie o dwa w elektryce ale czy były a4 z jednym :mysli:

Opublikowano

Bardzo ladna ,nietypowy kolorek ,zadbana na zewnatrz i w srodku ,szczesciarz z Ciebie ze taka ladna trafiles,jakie planujesz mody???

Opublikowano

bardzo ładna :good:

Opublikowano

praktycznie to samo co u mnie :) tylko ja mma troche lepszy wypas i LPG :wink4:

autko wdzieczne , ale szybko mocy brakuje :>

Opublikowano
  • Autor

pierwsze to muszę zmienić radio obecnie mam Audi Chorus by Blaupunkt do którego nie można podłączyć nawet zmieniarki...ale też na jakieś orginalne tylko cd.( które byście polecili ???)

I instalka gazowa by się przydała.

Opublikowano

pierwsze to muszę zmienić radio obecnie mam Audi Chorus by Blaupunkt do którego nie można podłączyć nawet zmieniarki...ale też na jakieś orginalne tylko cd.( które byście polecili ???)

I instalka gazowa by się przydała.

ja polecam radio Concert I + zmieniarka 6CD mam u siebie taki zestaw i jestem :decayed:

Opublikowano

Bardzo ładna Audianka. Ten kolor bardzo pasuje do niej. Pozdrawiam i życzę bezawaryjnej jazdy :)

Opublikowano

kolor bajka, wiem bo taki mam :tongue4::kox:

pozatym to zdrowa seria, tylko silnik dla mnie taki nijaki

Opublikowano

Silnik jest dobry , bo nie wyżyłowany ... owszem mocy troche mu brak , ale za to bardzo przyjemnie pracuje na LPG

ja mam u siebie BRC Sequent 24 i taką też ci polecam , spalanie przy spokojnej jezdzie wychodzi mniej jak 10L/100km w miescie :)

Opublikowano
  • Autor

no radyjko muszę zmienić na gwałt bo słuchanie samego "fm" to żenujące trochę...

właśnie słyszałem, że ta instalacja BRC Sequent 24 to dobry wybór....

Opublikowano

miałem BRC sequent 24 w golfie 4, sprzedałem golfa kumplowi, od czasu założenia brc zrobiło koło 100 tys km i zero problemów, bezawaryjna instalacja, spalanie o niecaly litr większe od benz,

ale słyszałem także opinie ze brc to średnia liga, są lepsze...

Opublikowano

kurcze szczerze to wyglada jak by wyjechała z salonu,normalnie nówka sztuka.Pozazdrościć.

Opublikowano

ładne wozidełko i ten kolor :kox: bezawaryjnej jazdy życzę :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.