Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moc przybyła - powered by CTV Tuning i MT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MDM, nie lam sie tylko gdzie sprawdz

:)

Opublikowano

Jak Wam sie podoba seria :shock: Dodam tylko , że fabryka daje 130KM i 285Nm :lol:

Brawo wyobrażam sobie Twojego banana na twarzy :mrgreen: nie rozumiem dlaczego tak póżno.

Czy fabryka przypadkiem nie podaje trochę więcej tych niutków niż 285 ?

Opublikowano
  • Autor

Jak Wam sie podoba seria :shock: Dodam tylko , że fabryka daje 130KM i 285Nm :lol:

Brawo wyobrażam sobie Twojego banana na twarzy :mrgreen: nie rozumiem dlaczego tak póżno.

Czy fabryka przypadkiem nie podaje trochę więcej tych niutków niż 285 ?

Późno bo brak czasu , a fabryka daje 285Nm dla skrzyni 5 i 310Nm dla skrzyni 6 :wink:

Opublikowano

Jak Wam sie podoba seria :shock: Dodam tylko , że fabryka daje 130KM i 285Nm :lol:

Brawo wyobrażam sobie Twojego banana na twarzy :mrgreen: nie rozumiem dlaczego tak póżno.

Czy fabryka przypadkiem nie podaje trochę więcej tych niutków niż 285 ?

Późno bo brak czasu , a fabryka daje 285Nm dla skrzyni 5 i 310Nm dla skrzyni 6 :wink:

AVF

Opublikowano

:shock: ale niespodzianke zrobila Ci fabryka :) wyobrazam sobie jak musi sie teraz jezdzic... czytajac takie rzeczy zaluje, ze mam silnik wolnossacy :)

Opublikowano

Jak Wam sie podoba seria :shock: Dodam tylko , że fabryka daje 130KM i 285Nm :lol:

Brawo wyobrażam sobie Twojego banana na twarzy :mrgreen: nie rozumiem dlaczego tak póżno.

Czy fabryka przypadkiem nie podaje trochę więcej tych niutków niż 285 ?

Późno bo brak czasu , a fabryka daje 285Nm dla skrzyni 5 i 310Nm dla skrzyni 6 :wink:

AVF

może rozwiniesz swoja wypowiedz

Opublikowano
  • Autor

Jak Wam sie podoba seria :shock: Dodam tylko , że fabryka daje 130KM i 285Nm :lol:

Brawo wyobrażam sobie Twojego banana na twarzy :mrgreen: nie rozumiem dlaczego tak póżno.

Czy fabryka przypadkiem nie podaje trochę więcej tych niutków niż 285 ?

Późno bo brak czasu , a fabryka daje 285Nm dla skrzyni 5 i 310Nm dla skrzyni 6 :wink:

AVF

może rozwiniesz swoja wypowiedz

Alan Baskecikowi chodzi o to , że AWX ma skrzynie 5 i 285Nm , a AVF ma skrzynie 6 i 310Nm

Opublikowano

a AVB to jaki bedzie??

Opublikowano
a AVB to jaki bedzie??

1.9 TDI PD AVB 74 kW/101 KM 240 Nm .... montowany w Pasku i A4 ....

Opublikowano

No widze ze zchipowales swoja niunie! :twisted: Auto pewnie ladnie ciagnie juz od 1200obr!

Mam nadzieje ze srednie spalanie wzroslo tylko o 1 litr :cool: Mi seria wyszla 145KM wiec nie jest tak zle... Szykujesz jakies dalsze zmiany...? Nalezaloby teraz zalozyc FMIC'a aby auto oddychalo pelna piersia... :twisted:

Opublikowano
Mi seria wyszla 145KM wiec nie jest tak zle

No to tez Ci troche stajnia OOOO dozucila ?? :mrgreen: Elegancko, moze i ja pojade swoja na hamownie ?? Okaze sie ze mam ze 130 :twisted: :mrgreen:

Opublikowano
Nalezaloby teraz zalozyc FMIC'a aby auto oddychalo pelna piersia... :twisted:

Tylko trzeba to dobrze wyliczyc, bo jak zalozy sie za duzy IC to bedzie duzy lag :razz:

Opublikowano
Nalezaloby teraz zalozyc FMIC'a aby auto oddychalo pelna piersia... :twisted:

Tylko trzeba to dobrze wyliczyc, bo jak zalozy sie za duzy IC to bedzie duzy lag :razz:

nie bedzie

Opublikowano

Mozesz to rozwinac :?: Ciekaw jestem dlaczego :smile:

Opublikowano

bo w dieslach nie ma laga podnosisz paliwko i jest czym napedzic pozatym vtg(zmienna geometria)

Opublikowano

a jakie IC beda ok do AWX ?

Opublikowano

no taki z przodu bedzie okej

Opublikowano
  • Autor
no taki z przodu bedzie okej

Alan jesteś niemożliwy :lol:

Najlepiej założyć FMIC.Alan zrobi fotki to zobaczycie jaką piękność ma u siebie :twisted:

Opublikowano
no taki z przodu bedzie okej

spadłem z krzesła..... :twisted:

P.S czekamy na prezentacje IC ...

Opublikowano

Alan ty robisz FMIC'a na zamowienie czy zakladasz gotowe od Sprintera, Iveca?

Mozesz pokazac fotki zderzaka swojej A4 i jakie ma wymiary nowy IC? :roll:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.