Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pakt 2 słabnie wraz z kolejnym odcinkiem, dziś obejrzałem czwarty, moim zdaniem najsłabszy tej serii. Też zwróciłem uwagę na Saaba - mogli mu auto zmienić w nowym sezonie :)

Znaleźli się specjaliści od motoryzacji :facepalm::facepalm::facepalm:

W pierwszej serii był Saab 9-5 Kombi:

image.jpgtemporary image hosting

w drugiej zaś 9-3 kombi

image.jpgfree upload

Niby niewielka rożnica, ale jednak wielka...

Opublikowano

Znaleźli się specjaliści od motoryzacji
W pierwszej serii był Saab 9-5 Kombi:
temporary image hosting

w drugiej zaś 9-3 kombi
free upload
Niby niewielka rożnica, ale jednak wielka...

pwned :)

Opublikowano

Ja docenię polski produkt - uważam, że jak na polskie warunki Belfer był znakomity.

Pakt 2 słabnie wraz z kolejnym odcinkiem, dziś obejrzałem czwarty, moim zdaniem najsłabszy tej serii. Też zwróciłem uwagę na Saaba - mogli mu auto zmienić w nowym sezonie :)

Też mi się Belfer bardzo podobał :)

Żałuj, że nie widziałeś odcinka nr 5... Jestem ciekaw reakcji :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sherlock sezon 4 wystartował w niedziele.

Opublikowano

Ogląda ktoś Wikingów?

Opublikowano

Ja docenię polski produkt - uważam, że jak na polskie warunki Belfer był znakomity.

Pakt 2 słabnie wraz z kolejnym odcinkiem, dziś obejrzałem czwarty, moim zdaniem najsłabszy tej serii. Też zwróciłem uwagę na Saaba - mogli mu auto zmienić w nowym sezonie :)

Też mi się Belfer bardzo podobał :)

Żałuj, że nie widziałeś odcinka nr 5... Jestem ciekaw reakcji :)

Dokładnie 5 i 6 najlepszy z całej serii :)

Opublikowano

J

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
Ogląda ktoś Wikingów?

Tak ogląda :)


Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 28.01.2017 o 14:46, zakix napisał:


Tak ogląda :)


Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka
 

Wg mnie bierzący sezon jest najgorszy z dotychczasowych. A wy jak uważacie?

Edytowane przez ziko02

Opublikowano
2 godziny temu, ziko02 napisał:

Wg mnie bierzący sezon jest najgorszy z dotychczasowych. A wy jak uważacie?

Bez Ragnara to już nie ten sam serial :| 

Opublikowano

Niestety Sherlock nowy sezon to dla mnie totalna porazka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

polecam serial Tabu,caly sezon w niespelna 8godz;)

 

Edytowane przez Piotrek81

Opublikowano

a jutro kolejny sezon Prison Break:)

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

gorąco polecam serial Big little lies - jest na razie tylko 1 sezon więc można to szybciutko obejrzeć

po prostu cymes, świetny scenariusz, piękny ocean, a do tego Nicole Kidman

aktorstwo na mistrzowskim poziomie

 

Opublikowano

Witajcie,

Dobrze ogląda się serial o perypetiach Leonardo Da Vinci: "Da Vinci Demons"

Zrobiony z rozmachem.

Dobre aktorstwo, wartka akcja, ciekawe wątki fabularne m.in. intrygi Watykanu i Medyceuszy. 

Dla Miłośników wynalazków geniusza:

 

Opublikowano

od wczoraj jest V sezon House of Cards

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 30.05.2017 o 22:23, Kamyk napisał:

gorąco polecam serial Big little lies - jest na razie tylko 1 sezon więc można to szybciutko obejrzeć

po prostu cymes, świetny scenariusz, piękny ocean, a do tego Nicole Kidman

aktorstwo na mistrzowskim poziomie

 

Słabizna straszna, szkoda na ten serial czasu. Dobra obsada i ładne scenerie, ale fabuła o niczym...

Opublikowano
Teraz, Krumak napisał:

fabuła o niczym...

no cóż - ja uważam inaczej

fajnie mieć różne opinie :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

polecam Ozark,produkcja Netflixa,clakiem calekiem;)

 

Opublikowano

Mnie Ozark nie powalił...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.