Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś już Ci pisałem co sądzę bodajże na BMW3ER ale mogę powtórzyć jeszcze raz - najpiękniejsza E30 jaką w życiu widziałem :good: Totalna perfekcja :cool1:

to mało fajnych samochodów widziałeś :polew:

ja widziałem na zlocie synykatów w tarnowie fajniejsze :decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 00:59_________________________________________________i mocniejsze :tongue4:

tak jak mówisz :decayed:

dla mnie jako że ubóstwiam czarne cabrio brzytwy i hightech-a kret rządzą, brak im tylko silników

a co do mocniejszych silników to mojemu 2.8 brak trakcji to wieksze mijają się trochę z celem :tongue4:

nie to że bym nie chciał 3.2 z m-ki :decayed:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 09:22_________________________________________________wrzuciłem dziś kółka i opuściłem 30chę tył max z przodu można jeszcze 3.5cm :naughty:

87730169.jpg

25935398.jpg

87922261.jpg

72504667.jpg

10894836.jpg

12838153.jpg

70757797.jpg

63378710.jpg

76275581.jpg

96132227.jpg

42152016.jpg

parę rzeczy przydało by się jeszcze na sezon zrobić,, zobaczymy.. :gwizdanie:

Opublikowano

Fajna jest :kox: :kox:

Opublikowano

Dlaczego e30 jest ślepa na jedno oko :naughty::wink4: ?

Opublikowano

Dlaczego e30 jest ślepa na jedno oko :naughty::wink4: ?

Jakis dolot pewnnie :decayed:

Piekna jest :slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

Dlaczego e30 jest ślepa na jedno oko :naughty::wink4: ?

Jakis dolot pewnnie :decayed:

tak jak mówisz :naughty:

Opublikowano

wuju, jakby tu powiedzieć - no żal mi d*pę ściska no. Piękna zdzirka! :kox:

Pamiętaj, że mam prawo pierwokupu! :naughty:

Opublikowano

jest śliczna :slina: :slina: :slina:

Opublikowano
  • Autor

wuju, jakby tu powiedzieć - no żal mi d*pę ściska no. Piękna zdzirka! :kox:

Pamiętaj, że mam prawo pierwokupu! :naughty:

chciałbyś takiego ulepa? :decayed:

za dobra lokata żebym ją sprzedał :tongue4:

Opublikowano

za dobra lokata żebym ją sprzedał :tongue4:

Słuchaj no szczylu. Masz mi znaleźć drugą taką. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

przyjedz na fest w niedziele coś sobie wybierzesz :wink4:

Opublikowano

przyjedz na fest w niedziele coś sobie wybierzesz :wink4:

Przyjedziemy. Może do tego czasu już Jarek poskłada czarnulę. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

sport by wuju & coult by ///Esiu

10491946.jpg

16607187.jpg

82100245.jpg

rs2g.jpg

kilka z komóry, więcej będzie jak fotografowie zgrają :tongue4:

Opublikowano

a jeździcie coś nimi,czy tylko tak na pokaz,do zdjęc? :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

a jeździcie coś nimi,czy tylko tak na pokaz,do zdjęc? :mysli:

:decayed: :decayed: :decayed:

no jasne, nie ma opierdalania sie :decayed:

na takich kołach boki lepiej wychodzą :kox:

Opublikowano

masz jakiś filmik z tymi bokami? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

masz jakiś filmik z tymi bokami? :naughty:

wstydzę się do kamery :polew:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 21:31_________________________________________________dsc0385n.jpg

w czasie jazdy zeby nie było że tylko stoi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja to nawet nic nie pisze :D

wyglądaja KOX :kox: :kox: szkoda ze ja nie lubie BMW bo sam bym miał E30 :)

Opublikowano

Wuju, kiedy sie pokażesz, ???? mam tu tez kilku bmw maniaków :gwizdanie:??

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ja to nawet nic nie pisze :D

wyglądaja KOX :kox: :kox: szkoda ze ja nie lubie BMW bo sam bym miał E30 :)

ja też kiedyś nie lubiłem :tongue4: i nienawidziłem wręcz białych e30 :D

Wuju, kiedy sie pokażesz, ???? mam tu tez kilku bmw maniaków :gwizdanie:??

jakoś w maju się postaram :)[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 08:37_________________________________________________ :gwizdanie:

44876753.jpg

32580889.jpg

30874038.jpg

13043490.jpg

Opublikowano

Miażdży suty ta beemka :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.