Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ciężko dziś sprzedać auto?


tomaszmroczkowski

Rekomendowane odpowiedzi

ne do konca, ja zszedlem 3 kola prawie wiec nie taka koncowka..a poza tym ciekawe co bys zrobil jakbys przyjechal obejrzec moje auto 300km, podobaloby sie a ja bym powiedzial ze nie zejde zlotowki..? kupilbys czy ujalbys sie honorem i pojechal do domu zeby 600 km zrobic na prozno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 14:29_________________________________________________miałem kiedyś klienta na auto, kosztowało 18900 a klient do mnie mówi że podoba mu się auto ale musi coś dozbierać, ja pytam ile ma a on mówi że 10000, ale jakbym poczekał z 3 miesiące to może by miał :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ciężo dziś sprzedać auto,

a jeszcze trudniej kupić

:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, próbowałem sprzedaćswoje A4 ale chętnych nie było wcale. Przez 14 dni nawet nikt nie zadzwonił. Wystawiona była za 50,000 zł z obecnym wyposażeniem, kolega sprzedał ostatnio za 45k podobną sztukę, więc musiałbym wystawć za ok 42-43 żeby było zainteresowanie... CCC - Cena Czyni Cuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, próbowałem sprzedać swoje A4 ale chętnych nie było wcale. Przez 14 dni nawet nikt nie zadzwonił. Wystawiona była za 50,000 zł z obecnym wyposażeniem, kolega sprzedał ostatnio za 45k podobną sztukę, więc musiałbym wystawć za ok 42-43 żeby było zainteresowanie... CCC - Cena Czyni Cuda

Przez chwilę szukałem b6-b7 i Oglądalem twoje ogloszenie, audi :good::kox: takiej bym szukał :rolleyes:

tylko teraz szykują się inne wydatki,

a ta przynajmniej nic nie ciągnie funduszy więc odstawiam zmiane samochodu na poźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda, próbowałem sprzedać swoje A4 ale chętnych nie było wcale. Przez 14 dni nawet nikt nie zadzwonił. Wystawiona była za 50,000 zł z obecnym wyposażeniem, kolega sprzedał ostatnio za 45k podobną sztukę, więc musiałbym wystawć za ok 42-43 żeby było zainteresowanie... CCC - Cena Czyni Cuda

Przez chwilę szukałem b6-b7 i Oglądalem twoje ogloszenie, audi :good::kox: takiej bym szukał :rolleyes:

tylko teraz szykują się inne wydatki,

a ta przynajmniej nic nie ciągnie funduszy więc odstawiam zmiane samochodu na poźniej.

a ja odkładam sprzedażna później :) nie wiem czemu ale ciągle się uśmiecham jak wsiadam do tego samochodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się coraz bardziej przekonuję, że nie ma jednego doskonałego sposobu na sprzedaż auta.

Wystawiłem audi a4 na allegro, cena 6.800 do opłat.

Oprócz tego, mam kartkę na szybie "sprzedam". O dziwo z allegro dzwonił tylko jeden człowiek (w ciągu 14 dni), za to codziennie ktoś mnie zaczepia gdy jeżdżę na zakupy do marketów.

Wniosek? Samochód wygląda lepiej na żywo, a niżeli na zdjęciach.

A może to jest to, że ludzie widzą i mogą "dotknąć" auto które zamierzają kupić.

Oprócz tego dałem ogłoszenie do miejscowej gazety, i są telefony.

Wydaje mi się, że takie tańsze autko pójdzie na okoliczną wioskę.

Ale większość to marudy, konkretnych jest znacznie mniej.

Pytają czy jest założony gaz, odpowiadam że nie, to mówią "szkoda, dziękuję".

Założę się, że gdybym miał gaz, to by dzwonili i mówili "eeee to już dobity silnik od gazu, nie dziękuję".

I jak tu dogodzić ludziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak kupowałem, brak gazu akurat był zaletą.

Gaz to jest do gotowania, a nie do napędzania aut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CCC - cena czyni cuda :>

Kiedyś kumpel zmienił auto i chciał się pozbyć czym prędzej starego mondeo. Pojechał na giełdę i wystawił go za 6tys (chodziły gdzieś po 8 tys). Nawet pies nie zaszczekał. Za tydzień wystawił 8,5 tys, sprzedał za 8,2 tys.

Cena czyni cuda :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz to jest do gotowania, a nie do napędzania aut :D

Popieram :good::hi:.

Zadbane Audi A4 B5 w dieslu trzymają cene szczególnie 1.9 TDI 110KM lub 115KM, a benzynowe wersje już nie i ciężej je sprzedać... :(:confused4:... Może się myle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz to jest do gotowania, a nie do napędzania aut :D

Popieram :good::hi:.

Zadbane Audi A4 B5 w dieslu trzymają cene szczególnie 1.9 TDI 110KM lub 115KM, a benzynowe wersje już nie i ciężej je sprzedać... :(:confused4:... Może się myle...

wg.eurotax cena Audi 1.9 TDI jest najwyższa ze wszystkich dostępnych aut w tej klasie na rynku :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak mi pójdzie sprzedanie mojej hondziny po powrocie :embarrassed:

Patrzyłem allegro to taki model, ten silnik, bez sekwencji LPG , do opłat i rejestracji coś 10 500 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, uważacie że 6.800zł to za tanio ? Za audi a4 1995 rok, 1.8 benz, na alusach.

f*ck jak te ceny lecą w dół, ja sprzedałem 95 rok 1.6 z mojego podpsiu za 15tys 2 lata temu i to w ciagu dwóch dni a wszyscy sie ze mnie śmiali że drogo wystawiłem :gwizdanie:

Niedawno od szwagierki Astre sprzedawałem 95 rok technicznie bez zarzutów ale delikatne oznaki korozji cena 3tys, kazdy dzwonił i marudził że gazu nie ma :wallbash: kurde 3 tys i jeszcze gaz im założyc najlepiej w tej cenie :disgust:

i najlepsze po 2 tygodniach kupił ją gość który sprzedał ją 3 lata wczesniej mojej szwagierce :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...