Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...


wosiek

Rekomendowane odpowiedzi

za kilka godzin wrzuce,wczoraj jakoś nie dało rady, najpierw porobie fotki samych foteli i zapodam na forum a później wezme się za zakładanie boczków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekam...y może później zalecę do Ciebie to ocenię w realu... :naughty: ale będzie pięknie tak jak Ci mówiłem krem pasuje suuuper do czarnej budy... :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małolaty teraz tak patrzę że jeszcze musicie dać podłokietnik do obszycia :D no ale autko tak jak już rozmawialiśmy wczoraj KOX !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żywo stan jest troszkę gorszy z tego jak patrze na fotki,się zobaczy jak się da do czyszczenia wszystko, cały ten komplet leżał u kolesia pół roku w garażu i tak wyglądał,kilo kurzu na wszystkim,ale jak na jasną skóre to stan jest dość dobry...

dałem 1150?? dobra cena??[br]Dopisany: 12 Październik 2007, 13:31 _________________________________________________podłokietnik jest w komplecie :) tylko troszeczkę wytarty ale zobacze jak będzie wyglądał po czyszczeniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja troche odejde od tematu... jak wlozyles concerta2 cd do a4 z2000? na dodatek masz podswietlanie... czekam na info

kupiłem takie na allegro że z tyłu wychodzi kabelek od podświetlenia i wpionasz się w kostke iso z kablem od podswietlenia...

ps. jak dobrze pójdzie to może będzie na sprzedaż ale zobaczymy jakie będą fundusze:P[br]Dopisany: 12 Październik 2007, 13:39 _________________________________________________

czytałem że felgi do żyda...

dzwonił dziś właśnie koleś który pisał już do mnie na meila i jutro przyjeżdza po felgi, i chyba będe musiał założyć z multivana zimówki narazie póki swoich zimówek nie kupie... troszkę lipa że już sprzedaje bo pewnie znając moje szczęscie do grudnia nie będzie śniegu itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wosiek1

ps. jak dobrze pójdzie to może będzie na sprzedaż ale zobaczymy jakie będą fundusze:P

wiem co chodzi Ci po głowie... :kox: a dzwoniłeś już ??[br]Dopisany: 12 Październik 2007, 13:44 _________________________________________________to jak coś to ja mam słabe bo słabe ale zimówki od naszej poprzedniej A4 to się coś wymyśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wosiek1

ps. jak dobrze pójdzie to może będzie na sprzedaż ale zobaczymy jakie będą fundusze:P

wiem co chodzi Ci po głowie... :kox: a dzwoniłeś już ??[br]Dopisany: 12 Październik 2007, 13:44 _________________________________________________to jak coś to ja mam słabe bo słabe ale zimówki od naszej poprzedniej A4 to się coś wymyśli...

:kox: właśnie to mi cały czas chodzi po głowie :P nie dzwoniłem jeszcze ale już dzwonie:P

to masz jakieś tam koła?? super,ty zarobisz a ja będe miał koła jakl co:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ona taka pofałdowana ?

pofałdowana to ona chyba seryjnie była tak jak alvaro pisze ale wiadommo nie jest to nówka sztuka tylko z 97r...ale daje rade

Jeszcze by się przydały listwy na szyby w chromie, reszta super

raczej jak co to kiedyś może relingi założe...

a teraz z innej beczki...

nie ruszyłem nawet dziś z boczkami :bicz:

mamuśka wyjeżdza za granice na tydzień i co troche do miasta, a to zrób to,a to tamto i nie było czasu kompletnie aby chociaż zacząć... :bicz:

dziś został zamówiony następny dodateczek do zajebistej całości,kompletna konsola pod navi :thumbup: a mam nadzieje że niedługo będzie kasa na navi :wallbash:

albo mi się zdaje albo przy skórze w aucie jest całkiem inny dużo lepszy ,taki przestrzenny dzwięk w aucie.

prawda czy to tylko moje dziwne odczucie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galanto kolego z tą skórą :thumbup:, tyle dodatków że waga fury to już pewnie gdzieś z 1,5t hyhyhy , ładuj chipsaka bo pod większą górkę się nie utaśtasz. :polew: Zmiany na DUŻY PLUS!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz w ślady Murzyna!! Jak się to sprawdzi to kto wie ....

lepiej żeby nie szedł.... bo Murzynkowi silnik odmówił posłuszeństwa.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...