Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rekord prędkoci pobity


adadur

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do poczytanie krótkiego tekstu i zobaczenie fotek najszybszego produkowanego seryjnie auta (z tym seryjnością to pewnie lekka przesada):

http://www.motogazeta.mojeauto.pl/cms/index.php/56401

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież USA nie mogło przeżyć faktu , że Europa ich wyprzedziła, , więc czym predzej zaczęli budowe Ultimate aero...

Ale , przyznam autko robi wrażenie.[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2007, 11:51 _________________________________________________ten komentarz jest miód "kazik

2007-09-15 15:57:18

ja swoja beemke jechalem 250 km/h i mialem jeszcze sporo mocy zapasu, wiec te 420 to bym spoko machnal"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyło mnie to że pomiary robili na publicznej drodze - fakt zamknięta dla ruchu. U nas na publicznej drodze to sie robi jazdy próbne terenówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy krol predkosci to Barabus TKR :) Zreszta w komentarzach ktos o nim wspomnial:) V-max = 434 km/h a przyspieszenie 0-100 km/h = 1,6 sek... Wiec jest szybszy nawet od mojego wiekowego TDI :)

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=642

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba ten komentarz... :

"Nie wzieli pod uwage tego, ze w Veyronie przy 320km/h jest nadal cicho, ze ma klimatronic, nawigacje, alektryczne fotele, a deska jest z wysmienitych materialow, a nie przetopionych ActionManow i lalek Barbie.... Shelby'emu Aero TT mowimy wiec NIE:)"

ten kawałek o przetopionych ludzikach :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się podoba ten komentarz... :

"Nie wzieli pod uwage tego, ze w Veyronie przy 320km/h jest nadal cicho, ze ma klimatronic, nawigacje, alektryczne fotele, a deska jest z wysmienitych materialow, a nie przetopionych ActionManow i lalek Barbie.... Shelby'emu Aero TT mowimy wiec NIE:)"

ten kawałek o przetopionych ludzikach :polew:

:polew: Dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na naszych drogach godny podziwu rekord byłby 300 km/h (test wytrzymałości zawiechy)

na naszych drogach rekord to chyba coś ponad 360km/h jeśli sie nie myle :tongue4:

ale komentarze faktycznie miażdżą hehe ripiosta jest fajna - "Wydaje mi sie kazik ze majac taki zapas to i mach 1 nie jest przeszkoda" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...