Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

do zlotu jeszcze prawie 5 miesięcy :decayed:

jakbym miał wybierać termin to... nie wybiorę, bo nie wiem czy np: pierwszy weekend marca będzie mi odpowiadał,

a może drugi, albo końcówka lutego... :mysli:

ale wiem, że gdy będę znał termin zlotu( bo zapadną decyzje co do miejsca i terminu na min. miesiąc przed), to będę w stanie zaplanować i przyjechać. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm mam wrażenie że znowu są gdybania co by było fajne i td... a nic konkretnego nie ma :no: jeśli ma być tor to ok ale niech ktoś z okolic zadeklaruje się zająć organizacją i będziemy wtedy mieli jakieś konkrety a jak nie ma chętnego to po jaki grzyb ta gatka jak nic z tego nie będzie i pozatym skoro taka impreza jest brana pod uwagę to proszę o zrobienie np7 dniowej ankiety czy na ten TOR są chętni ale proszę niech głosują ZAci co naprawe są w stanie zapłacić pieniążki i chcą pojeździć a nie ci co chcieli by ale nie wiedzą albo nie mają tyle kaski bo trzeba się z tym liczyć :naughty:

tak więc podsumowując jeśli nie zrobimy ankiety czy mamy odpowiednią ilość chętnych na TOR to potem okaże się że część osób potem powie że -Ja bym pojechał ale ........

Wydaje mi się że musimy coś ustalić w końcu bo jak już wcześniej napisałem nasz rozpoczęty temat się pszeciąga a termin zlotu trzeba również zarezerwować w jakimś ośrodku i żebyśmy się nie spóźnili na nasz wybrany termin :audi::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Ja znów bardzo się cieszę że mamy na forum kolegę Miron78... :dance:

chyba znów pomoże :mysli::a4fan: :a4fan: :a4fan:

taktuś - nie rozumiem - czyżbym coś przegapił ? w czym mam pomóc ? z tego co widzę nie ma konkretów imprezy narazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok bez jaj bo czas nam ucieka. widocznie Słowacja (a szkoda) odpadła. wiec trzeba się wziasc za (tez jest dobrze) Wisłę. i teraz pozostała kwestia terminu. proponuje środek lub koniec lutego. większość studentów już w tym czasie powinna być po sesji. ale no właśnie niech teraz nie piszą wszyscy "mi nie pasuje wole wtedy i wtedy" ... itd.

myślę za najlepiej by było jakby termin wybrał prezes lub osoba organizująca. i tu mamy kolejna kwestie, kto się za to weźmie? jak nie będzie chętnych to coś wykombinujemy. tak wiec....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu lece do Wawki na party do Pozia , to będe się widział zapewne z Wiciem , a on zadeklarował się , że pomoże w organizacji zlotu w Wiśle.Tak więc w weekend obgadamy szczegóły i za tydzień będą pierwsze konkretne ustalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze cały czas jest czas na podejmowanie decyzji.

Na początku tyg napiszę do Wisły i do Zakopca (tak, tak -trzeba mieć z czego wybierać :decayed:) zapytania o terminy i ofertę. Poważnie potraktowałbym też pomysł na spot gdzieś w środku polski, np przy gierkówce. Patrząc na porę roku-osobiscie jestem przekonany, że mało kto (nawet jak będzie możliwość) będzie jeździł na nartach/basenie/uprawiał jogging itp. Przyjeżdżamy spotkać się, :drunk: , pogrzebać w autach i ewentualnie ścignać sie łodrobinę (na gierkówce-między fotoradarami :D)

NIestety, ten pomysł upadnie jeśli ktos koncepcyjnie nie wspomoże, bo ja nie znam żadnych ciekawych/tanich/dużych miejscówek w tym rejonie.

Generalnie spokojnie...chyba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...