Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Jest mniej więcej 20-22litry a ten rockford właśnie tyle chce bo to jest skrzynia close więc będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na dalsze efekty...bo jestem ciekaw jak to bedzie grac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę planuje zakończyć. Wstępnie miał być jakiś słabszy głośnik ale po przejrzeniu alledrogo za małe pieniądze wpadł mi rockford fosgate skrzynia jest bardzo dobrze wygłuszona cała taśma 10cm*10m została użyta w tej budzie na blache przyszły 4 warstwy + już w środku gąbka dla lepszej akustyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie lepiej maty wygluszajace...ja se wygluszylem drzwi i boczki oraz ori sub i o dwa nieba lepiej to gra...fakt faktem 250 zeta dalej za te maty z alledrogo ale sie oplacalo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem maty wygłuszające firmy APP i Boll przy niskich temperaturach sie kruszyły a przy wysokich się deformowały i nawet szyby otworzyć nie umiałem. Te maty dekarskie stosuje bardzo wiele osób nawet jeden użytkownik forum ktory bierze udział w konkursach Car Audio i zajmuje dobre pozycje w swoich kategoriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem, ze sie krusza (dwie zlamalem :wallbash: ) ,wiec podgrzewalem je opalarka (bo robilem to zima) i rzezbilem. A problem deformowania, mysle ze zniwelowalem. Czas pokaze...tym sposobem, ze nie odklejalem calej powierzchni z papieru ochronnego, tylko tyle co potrzeba i narazie przy upalach co byly rzedu 30-tki, co musialem duzo jedzic :disgust: mialem obawy, ze na tych dziurach moze cos sie znieksztalcic. To wieczorem dla wlasnego spokoju, sprawdzilem i wszystko bylo tak jak "fabryka" zrobila :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy lampy i jeszcze raz lampy :decayed:

oto to :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_5712-1.jpg

O to pierwsze poglądowe zdjęcia bagażnika teraz. Muszę skończyć jeszcze drugą stronę i będzie gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to membrany głosnika nie wystawiasz na wierzch :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie chce aby było widać głośnik w bagażniku w sumie nie jest taka piękna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontan akcja w niedzielę ale szykuje się bardzo ciekawa sesja z pewnym samochodem z forum i to na pewno nie byle jakim to będzie super czysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt samochodu ukończony niestety już nie będą dokonywane większe zmiany przy samochodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt samochodu ukończony niestety już nie będą dokonywane większe zmiany przy samochodzie ;)

Pewnie męczy Cię brak klimy, podpowiem, teraz jej nie sprzedawaj, poczekaj do jesieni.

Bo Twoje auto jest ładne, silnik ma swoje zalety, a sprzedaż takiego auta bez klimy o tym czasie to porażka.

Na jesień będzie łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...