Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Walka z dopalaczami - Wasze zdanie


Hugo

Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za likwidacją doplaczy ??



Rekomendowane odpowiedzi

BTW Luka3s ile Ty masz lat jeżeli można spytać :?:

A na ile wyglądają jego posty :rolleyes:

Pozory czasami mogą mylić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Luka3s ile Ty masz lat jeżeli można spytać :?:

A na ile wyglądają jego posty :rolleyes:

Pozory czasami mogą mylić :wink4:

Tutaj akurat nie mylą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak miałem te 18 - 19 lat, jekie było moje podejście i poglądy na świat..... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Luka3s ile Ty masz lat jeżeli można spytać :?:

A na ile wyglądają jego posty :rolleyes:

Pozory czasami mogą mylić :wink4:

Tutaj akurat nie mylą :wink4:

Aha, czyli rozmowa z kolegą o tym co było jak miał 18-19 lat nie ma za bardzo sensu :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW Luka3s ile Ty masz lat jeżeli można spytać :?:

A na ile wyglądają jego posty :rolleyes:

Pozory czasami mogą mylić :wink4:

Tutaj akurat nie mylą :wink4:

Aha, czyli rozmowa z kolegą o tym co było jak miał 18-19 lat nie ma za bardzo sensu :rolleyes:

"Co było jak miał 18-19" nie ma najmniejszego sensu :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,8967283,Tabletki_na_kaszel_zamiast_dopalaczy__Biora_ich_po.html

Co się z tymi dzieciakami wyrabia. Gdy ja byłem w ich wieku nie myślałem o prochach i innych dopalaczach tylko biegałem z kolegami za piłką.....Ten świat zmierza do upadku chyba.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,8967283,Tabletki_na_kaszel_zamiast_dopalaczy__Biora_ich_po.html

Co się z tymi dzieciakami wyrabia. Gdy ja byłem w ich wieku nie myślałem o prochach i innych dopalaczach tylko biegałem z kolegami za piłką.....Ten świat zmierza do upadku chyba.....

dokladnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,8967283,Tabletki_na_kaszel_zamiast_dopalaczy__Biora_ich_po.html

Co się z tymi dzieciakami wyrabia. Gdy ja byłem w ich wieku nie myślałem o prochach i innych dopalaczach tylko biegałem z kolegami za piłką.....Ten świat zmierza do upadku chyba.....

Luka3s i co Ty na to :mysli:

U małolatów zatraciły sie całkowicie jakiekolwiek wartości :gwizdanie: teraz mało który ma jakieś hobby typu rower, modelarstwo czy co innego, teraz porostu czekają tylko na weekend/wieczór aby sie nachlać, zaćpać i zaruchać :gwizdanie: nie patrząc na przyszłe konsekwencje :wallbash: poprostu wszystko jest zbyt łatwo dostępne, prawo sprzyja małolatom, nie mają respektu do rodziców, nauczycieli czy w ogóle starszych ludzi nie tak jak kiedyś, coś przeskrobałeś to starzy łoili dupsko i wyrabiał sie szacunek :gwizdanie: teraz weź go tylko dotknij to juz prawo cie załatwi, nie było mysli typu po szkole za***ie sie jak świnia bo mi sie tak podoba, tylko była ustawka o 17 gramy w gałe :wallbash: a teraz znajdź małolata który gra w piłke nie tylko WFie :gwizdanie:

Ten kawałek ładnie trafia w sedno sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kovi te 15 lat temu sam miałem 15 lat i nie było komputerów w każdym domu, nie było internetu, w TV było 3 kanały..... jakoś było tak inaczej niż teraz. Przychodziły różne głupoty do głowy, piwko pod dyskoteką, czasem siara się zdarzyła, ale nie takie żeby się nażreć jakichś tablet od bólu gardła czy innego gówna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kovi te 15 lat temu sam miałem 15 lat i nie było komputerów w każdym domu, nie było internetu, w TV było 3 kanały..... jakoś było tak inaczej niż teraz. Przychodziły różne głupoty do głowy, piwko pod dyskoteką, czasem siara się zdarzyła, ale nie takie żeby się nażreć jakichś tablet od bólu gardła czy innego gówna.

no własnie o tym mysle, teraz chocby mieli zajecie to i tak bedzie dla nich to nudne bo przeciez za rogiem można cos kupić za 35 :gwizdanie:

No fakt internet zabiera dzieciństwo :gwizdanie: jak miałem pierwszego kompa to internet był na poziomie modemu 56kb gdzie 128kb było szczytem niedostępnym dla wszystkich z racji ceny to miało sie czas na granie w piłke, rower i takie tam ale w tym wieku mało kto szukał czegos zeby sie odużyć tak jak to teraz sie dzieje, kumpel ma brata w gimnazjum to czasem jak sie znim pogada jak zacznie sie chwlaić że na lekcje z rana przychodzi jeszcze pijany to poprostu zal sie robi tej obecnej młodzieży, pewnie na 18ke bedą klasą jeżdzic do burdeli bo to modne :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh gdzie te czasy gdzie biegalo sie za pilka az jej widac niebylo:)) albo przyszla mama i zabrala z boiska zeby lekcje odrobic:) bo tylko sie wracalo plecak w kat rzucalo korki na nogi i jezdaaaaaaa:)) ahh te pierwsze Kornery:D a dzis boiska porosniete trawa po pas bo lepiej zapalic albo w nos zapie***lic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no niestety,czasy sie zmieniaja, mam 23 lata,ale tez pamietam,ze czasy podstawowki/gimnazjum i czesc liceum to sie codziennie w pile gralo, jezdzilo nad jeziora rowerami w wakacje,ale zeby poplywac,a nie na.ebac browarami w sloncu,bo szybciej kopie.

a teraz jak patrze na tych szczyli- kazdy mysli ze jest panem swiata, cpaja/pija/pala od 12 roku zycia, rzucaja sie do starszych, calkiem niedawno moj brat zpunktowal takiego jednego,bo wlezli na nasz teren i kombinowali jakas wyskocznie nad stawem,a jak im moja mama zwrocila uwage to sie stawiac zaczeli,ale zmiekli jak jeden dostal strzala prosto w ryj,a pozostala trojka sie pos.ala i nagle chcieli po policje dzwonic,a tak to wszedzie "hwdp" bazgraja po przystankach. smiechu warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj mówili w wiadomościach że sie zatruli syropami na kaszel bo nie mieli dopalaczy niezłe uzależnienie :wallbash: :wallbash:

pier**lona narkomani :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie i co, myśleliście że zamkną dopalacze to co ?... Będzie lepiej ? :hi:

tylko, że to dopalacze do tego doprowadziły :gwizdanie:

są braki na rynku to leszcze szukają podobnych skutków w lekach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie i co, myśleliście że zamkną dopalacze to co ?... Będzie lepiej ? :hi:

tylko, że to dopalacze do tego doprowadziły :gwizdanie:

są braki na rynku to leszcze szukają podobnych skutków w lekach

dokładnie,

tuman boi sie sam własne wychodować to pali syf, syf sie kończy to dalej szuka jak tu legalnie sie za***ać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...