Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] To już prawie 4 lata .....


dirty8

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 B5 1996r 1.8 T Quattro ok 200hp

Zmiany mechaniczne :

Chips z VTG

Dolot z kwasówki

Stożek ITG

Blow off

FMIC

Plany :

Wtryski od TT

Kolektor baranek i KKK K04

Przelot 2.5 z kwasówki

Gwint

Zmiany optyczne :

Dokładka zderzaka tylnego , lusterka, klameki oraz wycieraczki w kolorze nadwozia

Białe kierunkowskazy

Zderzak S4

BRA

Felunek w kolorze czarnym BBS 18 Michelin PILOT Sport 225<40<18

Przednie lampy made in China plus zenony

Tylne lampy made in Taiwan

Wypolerowany kolektor dolotowy

Obwódki zegarów

Wnetrze obszyte Czarna wentylowana oraz biała skóra (fotele, kanapa ,mieszek,boczki półka tylna oraz trzecie swiatlo stopu )

Plany :

Maska w klimacie Cult style

Regeneracja oraz malowanie zacisków hamulcowych

Car Audio

I Inne ...

s45R0.jpg

s4ijJ.jpg

s4Hg9.jpg

s5hGi.jpg

s5T5r.jpg

s6c2A.jpg

s6KYA.jpg

s7qn0.jpg

s83hi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniutko podziw za zaciekłość i nieustępliwość w dążeniu do celu. car-audio na własną rękę czy profesionalna firma??

na pewno komuś zlecę montaż , ale bez szaleństw , poprostu jakies fajniejsze glosniczki od serii.

sam nie bede rzeźbił poniewaz jakis sku....l ktory ukradl mi radyjko z auta pozrywal kable i teraz gra tylko przod :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary 4 lata z jedną furą??

niezły wynik ja mam pół roku i już mnie niesie na zmianę :polew:

Co się czepiasz? :) U mnie też właśnie mija w ten weekend 4 rok razem :kox: Miejsca na pieczątki w dowodzie będą się kończyły to sprzedam :naughty:

Fajne srebro :good: Lampki przód mi również nie pasują, ale od wczoraj nie jesteś na forum, więc Twój wybór był zamierzony ;) No i jeszcze śmigasz na starych rameczkach klubowych :good: Tak jak ja :kox: Ciekawe ile jest takich fur w klubie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary 4 lata z jedną furą??

niezły wynik ja mam pół roku i już mnie niesie na zmianę :polew:

Co się czepiasz? :) U mnie też właśnie mija w ten weekend 4 rok razem :kox: Miejsca na pieczątki w dowodzie będą się kończyły to sprzedam :naughty:

Fajne srebro :good: Lampki przód mi również nie pasują, ale od wczoraj nie jesteś na forum, więc Twój wybór był zamierzony ;) No i jeszcze śmigasz na starych rameczkach klubowych :good: Tak jak ja :kox: Ciekawe ile jest takich fur w klubie :)

Furka zdrowa, mi zostały jeszcze 2 miejsca na przegląd w dowodzie, a co dalej to się zobaczy, bardzo fajnie te fotele wyglądają :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicera na plus :good:

Na minus brak klimy a na mega wielki minus przednie lampy :wallbash: To nie A5 tylko B5 i nie wszystko idzie w parze z takimi "dejlajtami"

Wrzuć Valeo\Depo + Hidy i będzie malinka :wink4:

Graty za wymodzony engine :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie..ale kiera chyba trochę wytyrana :wink4:

Klienta szukasz? :polew:

Furka zdrowa, mi zostały jeszcze 2 miejsca na przegląd w dowodzie, a co dalej to się zobaczy, bardzo fajnie te fotele wyglądają :kox:

Mi jutro jedno zostanie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienta szukasz? :polew:

Nie . Po prostu dziwny fakt, że robi się wnętrze w skórze a kiera wyjechana :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś robi kiere, mieszek i gałkę w skórze, a fotele naleśniki z materiału :rolleyes:, mówię o sobie oczywiśćie :polew:

Ale kierkę stykłoby obszyć :naughty:, Panowie co jest z gałką ona jest tak wyruchana już, czy ktoś specjalnie tak obszył :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robilem skorki to kiera byla w miare ok , zajechala sie doslownie w jeden sezon , na poczatku byly to pojedyncze przetarcia od pierscienia na palcu , to samo sie tyczy galki zmiany biegow , przebieg 192 tys , grawantuje a raczej serwis a nie ja :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...