Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zmieniać już na zimówki?


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zmieniłem bo mówię sobie że rano przymrozki wieczorem też już chłodno a tu dziś wstaje patrze na termometr a tam na plusie. A teraz też +10st. Grrr

No dobra... nie ma śniegu i szybko może nie być. Ale w sobotę rano bardzo ciężko się jeździło. Ja byłem jeszcze na letnich i na prawde miejscami musiałem jechać po mału bo było bardzo ślisko. Do tego 2 autka postawione w rowie na dachu dają do myślenia.

Oprócz tego dnia - nie było problemów. Ale czasami komuś wystarczy taki 1 dzień i auto już stoi u lakiernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zmieniłem bo mówię sobie że rano przymrozki wieczorem też już chłodno a tu dziś wstaje patrze na termometr a tam na plusie. A teraz też +10st. Grrr

No dobra... nie ma śniegu i szybko może nie być. Ale w sobotę rano bardzo ciężko się jeździło. Ja byłem jeszcze na letnich i na prawde miejscami musiałem jechać po mału bo było bardzo ślisko. Do tego 2 autka postawione w rowie na dachu dają do myślenia.

Oprócz tego dnia - nie było problemów. Ale czasami komuś wystarczy taki 1 dzień i auto już stoi u lakiernika.

Dokładnie, ja takze juz na zimowych oponkach, lepiej założyć wcześniej i nie być zdziwionym kiedy przyjdzie zima, która jak ZAWSZE zaskoczy drogowców ...

btw. Ja także mam 15tki - biedrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zmieniac jak 21 grudnia ma byc koniec swiata to przez te pare dni chce oczy nacieszyc na te 17stki na aucie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zmieniac jak 21 grudnia ma byc koniec swiata to przez te pare dni chce oczy nacieszyc na te 17stki na aucie :grin:

Przecież majom znowu się kalendarz popier*olił ... :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zmieniac jak 21 grudnia ma byc koniec swiata to przez te pare dni chce oczy nacieszyc na te 17stki na aucie :grin:

Ja mam nowe opony i felgi po regeneracji także chciałem się też nimi nacieszyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zmieniac jak 21 grudnia ma byc koniec swiata to przez te pare dni chce oczy nacieszyc na te 17stki na aucie :grin:

Ja mam nowe opony i felgi po regeneracji także chciałem się też nimi nacieszyć :decayed:

to ciesz się ciesz bo dużo Ci nie zostało :grin: a podobno 1 grudnia ma śnieg padać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech w końcu spadnie i będzie zima :good: .....i będziemy wiedzieli po co na mniejszym rozmiarze się śmiga :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech w końcu spadnie i będzie zima :good: .....i będziemy wiedzieli po co na mniejszym rozmiarze się śmiga :wink:

I po co się ma quattro:kox::naughty::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz tez od 2 tyg ma zimówki 195/65/15 ale komfortu wogóle nawet gorzej niz na letnich 225/40/17 poniewaz podniosłem auto na gwincie o 4cmm czyli ścisnałem bardziej sprezyne....ale u mnie potrafi walnac 30cmm sniego w jeden dzien a że żona autem nieraz jeździ wiec wolałem podnieśc do gory kosztem komfortu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie zaaawsze czekam do połowy grudnia - jazda głównie w mieście - nie będę po suchej jezdni albo po deszczu jeździł na zimówkach.

A na zimę wrzucam 225/45/17 alu :)

Tylko utrzymać to w czystości, ojj ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateszymanski, ja właśnie przeszedłem na ten sam system, po tym jak mnie użytkownik jakiegoś śmiesznego OPLA zawstydził jak postawił swoją chabete na większym kole w zime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam nadal letnie ale chyba zaraz zmienię bo wygląda na to że na koniec miesiąca zacznie się zima:

TwojaPogoda.pl - Pogoda w Polsce i na świecie - pogoda na 16 dni

W Niemczech byłem teraz i tam praktycznie wszyscy już na zimówkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...