Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Zmieniać już na zimówki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja na zime daje stalowki 15 195/65 glupio to wyglada ale wąska opona lepiej idzie po sniegu :decayed: a i do tego kolpaki z tesco zeby nie bylo widac zardzewialych felg :grin: co do opon bieznikowanych miale w tym roku zakladac jestem ciekawy co to warta :co: ale ze jeszcze mam pare mm bierznika poczekam do nastepnego sezonu :decayed:

Opublikowano

Oj powiem Ci, że w taką pogodę to jazda na bieżnikach do przyjemnych nie należy.... Mega głośno.

Myślałem dziś, że jak tylko zajadę do domu to wrzucę je na tył. Może to coś da, ale brakło mi czasu.... i chęci :facepalm:

Opublikowano

A dzisiaj w Zagłębiu +19... :facepalm: Gdzie ten śnieg :decayed:

Opublikowano
  • Autor
A dzisiaj w Zagłębiu +19... :facepalm: Gdzie ten śnieg :decayed:

Może na Wigilie sypnie, nie lubię świąt bez śniegu :P

Opublikowano
ja na zime daje stalowki 15 195/65 [...] i do tego kolpaki z tesco zeby nie bylo widac zardzewialych felg

Pewnie właśnie od kołpaków sa zardzewiałe. Pieknie zbiera sie pod nimi błoto pośniegowe i robi robotę. :wink:

Opublikowano

W Krakowie też dziś +15 st. C, szkoda tych zimówek. . . :-P

Opublikowano

Podobno ma tak być przez dwa tygodnie więc nie ma co się śpieszyć z zimówkami :)

Opublikowano

heh jak tak ma się utrzymać to trzeba rozważyć czy nie założyć jeszcze letnich gum :)

Opublikowano
:grin: najlepiej sliki
Opublikowano

4 x Dnulop Winter Sport 3D na alusach założone ;)

Opublikowano

oj to musi chulać :P

Opublikowano

A ja właśnie przesiadłem się z Goodyear Ultra Grip 7+ na Michelin Alpin A4 i pierwsze odczucia jak najbardziej pozytywne. Czekam teraz na śnieg :decayed:

Opublikowano

Ja nabyłem w dobrej cenie fele z opnami zimowymi 18" 225/40R18 2x Uniroyal ms plus 66 i 2x Continental TS810S :) Zobaczymy jak to się będzie spisywało w zimę jak słabo to będzie powrót do 16" :)

Opublikowano

18' na zimę naprawdę podziwiam.

Opublikowano

napisz jak będzie się jeździło bo ja nad 17" zimowymi sie zastanawiałem ale czytając opinie stwierdziłem że niee.. biorę 16" :)

Opublikowano

Ja nie polecam Michelinów A4. Miałem i nie zachwyciły mnie. Wolałem poprzedni model Michelina. Wyleciało mi teraz z głowy.... jak się zwały.

No chyba że to przez to że zmieniłem na inny rozmiar... ale niesmak pozostał, sparzyłem sie od tej pory juz do michelina.

Choć miałem 3 razy nowe sztuki przez ładnych pare lat.

Opublikowano

Jedna sprawa, to kiedy, a druga to zastanawiam się jaka opcja jest lepsza 205/55/16 czy 195/65/15 :) Akurat mam możliwość i takich i takich ...

Opublikowano

Ładuj 16 :wink:

Opublikowano
napisz jak będzie się jeździło bo ja nad 17" zimowymi sie zastanawiałem ale czytając opinie stwierdziłem że niee.. biorę 16" :)

jeździłem zeszłej zimy na 17(225/45) i luz .....w tą będzie tak samo ....... troszkę sztywniej jest w porównaniu do 15 ale to tak samo jak z letnimi :wink:

zawias nietykany od 2 lat ..jest bez luzów więc nie ma co się stresować ciut większym kółkiem :wink:

Opublikowano

No teoretycznie tak, nie myśleć i założyć 16, ale z drugiej strony węższa opona na zimę jest bardziej porządana i jak wyjdą pod koniec zimy dziury na drogach, to zawsez wyższy profil lepiej ochroni felgę i zawieszenie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.